tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

 ton
#104860
Maži: tekoč od Tržaške skozi podhod pod progo, desno in levo.. imaš na desno stranski vhod na pokopališče in morda na pol poti proti cerkvenim vratom na levi točilnico za zalivanje grobov. Ne moreš zgrešit!

Glede one plastenko-kište pa rudniška mularija po mojem ne preiskuje v strelcih vsega grmičevja vsako soboto zvečer? Mislil sem recimo na tisti delčič, kjer cik-cakasti spust sreča makadamsko cesto, ki se pravokotno spusti proti Dolenjki.
Četudi, če mene prašaš, v nedeljo nepolne 3 kilometre od začetka zgolj od vzpona in spusta pri ene 7 stopinjah na tem mestu še nikogar ne bo grabila kamelja žeja. Vsekakor pa ponudba ostane.
Uporabniški avatar
 mazi
#104862
Aja še to: če (ko) se jutri pofočkava bi rabila prevoz od Kosez do Fužin... :cast1:
 mojA
#104865
mazi napisal/-a:Aja še to: če (ko) se jutri pofočkava bi rabila prevoz od Kosez do Fužin... :cast1:


Če bom šla in če bo plac (99 % bo) lahko tudi vaju zapeljem. Jutri sporočim točno, da se zmenimo kako in kaj.
Uporabniški avatar
 mazi
#104868
mojA napisal/-a:
mazi napisal/-a:Aja še to: če (ko) se jutri pofočkava bi rabila prevoz od Kosez do Fužin... :cast1:


Če bom šla in če bo plac (99 % bo) lahko tudi vaju zapeljem. Jutri sporočim točno, da se zmenimo kako in kaj.


Hvala že vnaprej (mazi & Lili)!!! :cast:
Uporabniški avatar
 bobr
#104869
Evo mene. Dogovorjeno, moja bo pomagala s postojanko pred dolenjko in na žalah da nas ne bo pobralo.
Snežinka te pokličem za detajle.

Laufer: o ne, jaz bom bolj zen tempo ubral ker se ne bi rad do konca uničil :roll:.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#104876
Bobr, super! Dobre novice 8) 8) 8)

Torej imamo trenutno sledeče okrepčevalnice:

1.) Dolenjka (bobr)

2.) Koseški bajer (prosto po Prešerno v parkiranih avtomobilih...ta najhitrejši polovičkar za avtom tam je dežurni točaj Press)

3.) Ljubljanske mlekarne (zajc)

4.) Žale (bobr)

Ha, pa smo se preskrbeli. Pa naj kdo reče, če ni v slogi moč!
Bobr, ti pa kar pokliči...tel: 051/34-89-41
Uporabniški avatar
 Snezinka
#104877
In še novelirane prijave:
-------------------------------------------------------

Da ne bo Bajsi zgrožen nad organizacijo, si nas bom drznila malo organizirati :roll: :roll: :roll:

Sicer pa bi bil PST klasičen...

"21. tek Tekaškega foruma po PST

[b]V nedeljo, 14.10.2007, s štartom točno ob 9.00 uri izpred Fužinskega gradu.
V galop nas bo pognal nihče drug kot Bajsi 8) [/b]


Zbor, ogrevanje za štart: 14.10.2007, 8:45, Fužinski grad. (Zemljevid okolice).


*** Prijavljeni udeleženci ***

Celotni PST ( 32.9 km) (Fužine - Golovec - Koseze - Fužine):

1. zajc
2. zlopi
3. marjan
4. bobr
5. Razy
6. mojA ?

Polovička: Fužine - Golovec - Koseze (17 km):
(Vsi, ki boste tekli Od Fužin do Kosez, boste potrebovali prevoza nazaj do Fužin, zato bi rabili nekaj prostovoljcev, ki bodo svoje avtomobile pustili v Kosezah.)

1. Snezinka (rabim zjutraj prevoz od Kosez do Fužin...do Kosez bom pritekla :wink: )
2. Miha65 (analiza?)
3. Wega ? (analiza?)
4. softi
5. nana
6. Bor
7. Pegaz
8. Andreja (rabi prevoz po teku iz Kosez v Fužine)
9. izyemna
10. Sončka
11. Laufer
12. lili ?
13. mazi ?


*** INFORMACIJE O PREVOZU - "polovičkarji" ***

[b]Evidentirani prostovoljci, ki bodo pustili avte na Kosezah, so:[/b]

1. Bor
2. Pegaz
3. softi
4. Miha65
5. mojA



V Kosezah se šoferji zberemo ob 8:15. Zborno mesto: parkirišče pred Internormom (link). Prihod pred Fužinski grad: 8.45.


*** PODATKI O ANALIZI PO TEKU ***

Tudi tokrat bo teku sledila AnaLiza... potekala bo v bivši gostilni Pr' balin , Slape 52., Ljubljana...sedaj se gostilna imenuje [size=18]Pr' Novak; pa šezemljevid do te lokacije.

Pomembno: Prosim vas, da se ob prijavi na tek opredelite glede analize. Seveda se lahko prijavite tudi samo na analizo brez teka! Načelno so vsi prijavljeni tekači(ce) tudi udeleženci analize.


*** Splošna obvestila ali Kaj je še dobro vedeti***

1 - Prikaz (zemljevidi) celotnega poteka PST (Vir: Runner )

2 - Tabelarični prikazrazdalj in predvidenih časov teka po PST (Vir: Meduza)

3 - Okrepčevalnice na progi:
Če nas bo na poti pričakal kakšen prostovoljec (aktivirajte svoje boljše polovičke :roll: :idea: , se bomo pri njem zagotovo hvaležno ustavili. :D :wink:
Že najavljena pa je okrepčevalnica za tiste, ki greste na cel krog:
- pri Ljubljanskih mlekarnah (zajc: banane, piškoti, voda 8) 8) 8)

- in najnovejši: pri Dolenjki in Žalah (bobr)
3.1. - Za dolgoprogaše z nekaj cvenka v žepu so na voljo še postaje Petrol Dunajska in Gostilna Livada.

3.2. - Zelo koristen nasvet glede obnove zalog se skriva tudi v drugem odstavku tega posta. :wink:

4 - Vremenska napoved. 8)

5 - Varnost na teku ! :arrow: Posebnih "varnostnih aktivnosti", žal, ni predvidenih. Apeliram na vse udeležence, naj bodo pazljivi zlasti pri prečkanju cest. Pa tudi :arrow: "nepoznavalci" trase naj se držijo skupine.

6 - Tek bo ob vsakem vremenu!!!
[/url]

lp
Snezinka
Nazadnje spremenil Snezinka, dne 11 Okt 2007, 14:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mazi
#104878
Snežika - eno vprašanje: kaj pomen ''Ante portas'' !? :oops:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#104880
mazi napisal/-a:Snežika - eno vprašanje: kaj pomen ''Ante portas'' !? :oops:


Ojla mazi,

to je sicer Bajsijevo maslo...ampak po moje je to PRED VRATI :wink:

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Snezinka
#104881
mojA napisal/-a: Če grem, Snežinka, greš lahko z mano !

Hvala, hvala...očitno s prevozi v nedeljo ne bo problemov :roll: 8) 8) 8)

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Vlajko
#104882
Snezinka napisal/-a:
mazi napisal/-a:Snežika - eno vprašanje: kaj pomen ''Ante portas'' !? :oops:

...
to je sicer Bajsijevo maslo...ampak po moje je to PRED VRATI :wink:
...

Jaz sem to prevedel v pristaniški delavec Ante. :rol: :wink:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#104885
Vlajko napisal/-a:
Snezinka napisal/-a:
mazi napisal/-a:Snežika - eno vprašanje: kaj pomen ''Ante portas'' !? :oops:

...
to je sicer Bajsijevo maslo...ampak po moje je to PRED VRATI :wink:
...

Jaz sem to prevedel v pristaniški delavec Ante. :rol: :wink:


Hudo! :cast1:
 mojA
#104891
mal me je strah ratal - dolgoprogaši (sami brzinci ste), kakšen tempo pa boste šli? Jaz sem polžja varianta (6 minut/km) pa okoli še nisem šla in se bojim, da se bom zgubila.
Uporabniški avatar
 bobr
#104915
mojA napisal/-a:mal me je strah ratal - dolgoprogaši (sami brzinci ste), kakšen tempo pa boste šli? Jaz sem polžja varianta (6 minut/km) pa okoli še nisem šla in se bojim, da se bom zgubila.

Jaz bom tudi šel podoben tempo kljub govoricam da bom hitel :wink:. Tudi zame bo prvič cel krog upam da se ne zgubim...
Uporabniški avatar
 bla_k
#104917
Jst sm predlublanca po pst sicer solo že odtekel pred dvema tednoma, ampak zdaj razmišljam, da bi se pridružil še uradnemu ''ante portas'' teku.
Sej se lahk pofočkam, tud če nobenga od vas ne poznam, a ne?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA