tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

 luzr
#104964
No, v nedeljo okoli pol devete... Kvečjemu bom z biciklom, računam na dovolj vaših štirikolesnikov.
Ne bi rad klical nesreče, vendar vrednejše stvari pustite doma in ne v avtomobilih.
Uporabniški avatar
 mazi
#104986
No kot rečeno: danes se z Lili uradno pofočkava za polovičko; rabila bi pa prevoz od Kosez do Fužin (računava na mojA...) :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#104988
Če Snežinka vzame stvar v roke potem vse štima 8) , torej ni kaj za ovinkarit:

-celega da
-analiza da


ČAU ČAU
Uporabniški avatar
 Snezinka
#104998
bla_k napisal/-a:Jst sm predlublanca po pst sicer solo že odtekel pred dvema tednoma, ampak zdaj razmišljam, da bi se pridružil še uradnemu ''ante portas'' teku.
Sej se lahk pofočkam, tud če nobenga od vas ne poznam, a ne?


O. super! Novo lice :roll: 8) . Seveda, dobrodošel!
Analiza tudi, a ne?!
Se vidimo v nedeljo!

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Snezinka
#105002
Novelirane prijave:
-------------------------------------------------------

Da ne bo Bajsi zgrožen nad organizacijo, si nas bom drznila malo organizirati :roll: :roll: :roll:

Sicer pa bi bil PST klasičen...

"21. tek Tekaškega foruma po PST

[b]V nedeljo, 14.10.2007, s štartom točno ob 9.00 uri izpred Fužinskega gradu.
V galop nas bo pognal nihče drug kot Bajsi 8) [/b]


Zbor, ogrevanje za štart: 14.10.2007, 8:45, Fužinski grad. (Zemljevid okolice).


*** Prijavljeni udeleženci ***

Celotni PST ( 32.9 km) (Fužine - Golovec - Koseze - Fužine):

1. zajc
2. zlopi
3. marjan
4. bobr
5. Razy
6. mojA (brez analize)
7. Dule
8. bla_k
9. bosti72 3/4 PST 8) (brez analize)


Polovička: Fužine - Golovec - Koseze (17 km):
(Vsi, ki boste tekli Od Fužin do Kosez, boste potrebovali prevoza nazaj do Fužin, zato bi rabili nekaj prostovoljcev, ki bodo svoje avtomobile pustili v Kosezah.)

1. Snezinka (rabim zjutraj prevoz od Kosez do Fužin...do Kosez bom pritekla :wink: )
2. Miha65 (analiza?)
3. Wega ? (analiza?)
4. softi
5. nana
6. Bor
7. Pegaz
8. Andreja
9. izyemna
10. Sončka
11. Laufer
12. lili (brez analize)
13. mazi (brez analize)
14. luzr (brez analize)
15. fric (drugi del polovičke; Koseze-Fužine)(brez analize)



*** INFORMACIJE O PREVOZU - "polovičkarji" ***

[b]Evidentirani prostovoljci, ki bodo pustili avte na Kosezah, so:[/b]

1. Bor
2. Pegaz
3. softi
4. Miha65




V Kosezah se šoferji zberemo ob 8:15. Zborno mesto: parkirišče pred Internormom (link). Prihod pred Fužinski grad: 8.45.


*** PODATKI O ANALIZI PO TEKU ***

Tudi tokrat bo teku sledila AnaLiza... potekala bo v bivši gostilni Pr' balin , Slape 52., Ljubljana...sedaj se gostilna imenuje [size=18]Pr' Novak; pa šezemljevid do te lokacije.

Pomembno: Prosim vas, da se ob prijavi na tek opredelite glede analize. Seveda se lahko prijavite tudi samo na analizo brez teka! Načelno so vsi prijavljeni tekači(ce) tudi udeleženci analize.


*** Splošna obvestila ali Kaj je še dobro vedeti***

1 - Prikaz (zemljevidi) celotnega poteka PST (Vir: Runner )

2 - Tabelarični prikazrazdalj in predvidenih časov teka po PST (Vir: Meduza)

3 - Okrepčevalnice na progi:
Če nas bo na poti pričakal kakšen prostovoljec (aktivirajte svoje boljše polovičke :roll: :idea: , se bomo pri njem zagotovo hvaležno ustavili. :D :wink:

Že najavljene pa so okrepčevalnice:

- 1. pri gostilni Livada (bobr)
- 2. pri Koseškem bajerju ... okrepčilnice iz stoječih avtov ... prosim prinesite s seboj vodo še za sotekače!
- 3. pri Ljubljanskih mlekarnah (zajc)
- 4. pri Žalah (bobr)
- 5. Fužine: samopostrežba iz tam parkiranih avtov ... imejte malo več, če bo kdo brez!



3.1. - Za dolgoprogaše z nekaj cvenka v žepu so na voljo še postaje Petrol Dunajska in Gostilna Livada.

3.2. - Zelo koristen nasvet glede obnove zalog se skriva tudi v drugem odstavku tega posta. :wink:

4 - Vremenska napoved. 8)

5 - Varnost na teku ! :arrow: Posebnih "varnostnih aktivnosti", žal, ni predvidenih. Apeliram na vse udeležence, naj bodo pazljivi zlasti pri prečkanju cest. Pa tudi :arrow: "nepoznavalci" trase naj se držijo skupine.

6 - Tek bo ob vsakem vremenu!!!
[/url]

lp
Snezinka
Nazadnje spremenil Snezinka, dne 12 Okt 2007, 12:39, skupaj popravljeno 8 krat.
Uporabniški avatar
 bosti72
#105033
No bi se še jest pofočkal za tale tek...tudi ne poznam razen Bobra nobenega drugega.....hhmmmm šel bi pa malo več kot polovičko tam nekje do žal (vsaj upam :? ) pa ne dobesedno :D ....Celega kroga pa mislim, da mi ne bo uspelo preteči.... :(

Analiza :beer: :drink : Nažalost ne.... pač družinske obveznosti 8)
Uporabniški avatar
 Snezinka
#105034
bosti72 napisal/-a:No bi se še jest pofočkal za tale tek...tudi ne poznam razen Bobra nobenega drugega.....hhmmmm šel bi pa malo več kot polovičko tam nekje do žal (vsaj upam :? ) pa ne dobesedno :D ....Celega kroga pa mislim, da mi ne bo uspelo preteči.... :(

Analiza :beer: :drink : Nažalost ne.... pač družinske obveznosti 8)


Če ne poznaš, boš pa v nedeljo spoznal :idea:
Glede na to, da boš tekel "neklasično razdaljo", prosim sam poskrbi, da te bo kdo prišel iskati na Žale :lol: ... sicer pa bo tam tudi okrepčevalnica, tako da se lahko tam dogovoriš za prevoz :?:

Se vidimo!
lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 bosti72
#105040
Snezinka napisal/-a:Glede na to, da boš tekel "neklasično razdaljo", prosim sam poskrbi, da te bo kdo prišel iskati na Žale :lol: ... sicer pa bo tam tudi okrepčevalnica, tako da se lahko tam dogovoriš za prevoz :?:


Bom poskrbel za to!
Uporabniški avatar
 bobr
#105044
Uuu bosti pride v nedeljo bravo :clap:.
Ampak si me razočaral, vsaj cel krog bi lahko šel. Saj lahko rečeš da greš celega in vmes obupaš tko kot jaz zadnjič, izpade bolš za ego :-- ha ha.
Se vidimo.
 mojA
#105047
Hoj !
Tako, jaz potrjujem udeležbo cel krog.
V Kosezah lahko poberem Snežinko, Mazija & Lili, prostor bi bil še za eno osebo. Ali se dobimo pred Kreničko ob 8.15 ? Moj mobi: 040 396 830 ali pa ZS ALI PA kar tukaj.

Drugi polovički od Kosez do Fužin pa se bo prudružil še Fric. Na analizo verjetno ne bova šla, po potrebi lahko koga zapeljeva nazaj iz Fužin v Koseze. Snežinka, črtaj me iz seznama oseb, ki bodo pustili avte v Kosezah pa me daj na Fužine.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#105052
mojA napisal/-a:Hoj !
V Kosezah lahko poberem Snežinko, Mazija & Lili, prostor bi bil še za eno osebo. Ali se dobimo pred Kreničko ob 8.15 ?


mojA, a lahko kljub vsemu prideš na zborno mesto na parkirišče Internorma, tako da imamo vsi isto izhodišče in morda poberemo še koga...jaz definitivno moram biti na zbornem mestu, če bo treba še kaj skordinirati :roll:

lp
Snezinka
 luzr
#105061
Snezinka, prosim, dopiši zame, brez analize.

Po lastnih predvidevanjih bom celo nedeljo sestavljal kotlovnico (izgovor za asocialnost je skrivanje v kleti).

Če bi bilo potrebno priti z avtomobilom, sporoči!
Uporabniški avatar
 mazi
#105063
Ja tudi midva se odpovedujeva analizi (družinski član in kosilo kliče...) :wink:
 mojA
#105091
Snezinka napisal/-a:
mojA napisal/-a:Hoj !
V Kosezah lahko poberem Snežinko, Mazija & Lili, prostor bi bil še za eno osebo. Ali se dobimo pred Kreničko ob 8.15 ?


mojA, a lahko kljub vsemu prideš na zborno mesto na parkirišče Internorma, tako da imamo vsi isto izhodišče in morda poberemo še koga...jaz definitivno moram biti na zbornem mestu, če bo treba še kaj skordinirati :roll:

lp
Snezinka


Ja, točno, tja pridem. To je za Kresničko, a ne ?
Uporabniški avatar
 mazi
#105093
Ne to ni za Kresničko - čisto ob Koseškem jezeru je to... Sicer je tudi povezava na strani (Internorm...) :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA