tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

 mojA
#105094
Ne znam brat zemljevida, se bom danes mimo peljala, da v nedeljo ne zamudim :shock: ! Se vidimo torej !!
Uporabniški avatar
 Snezinka
#105103
mojA napisal/-a:Ne znam brat zemljevida...


Ja, ti kar pojdi, kot da bi šla h Kresnički, če se boš pripeljala iz obvoznice zavij PRED semaforjem tik pred Mercatorjem/Kresničko DESNO in na koncu (prideš v T križišče) še enkrat DESNO. Najprej boš videla en kafič in začetek Internormove stavbe, parkirišče je še cca. 10m naprej, isto na DESNI strani (asfaltirano in označeno). Sicer pa je pot ista, kot da bi se hotela pripeljati čisto do bajerja!

Če pa se boš pripeljala iz Centra, torej po Šišenski...pa pelješ mimo Kresničke in takoj PO semaforju zaviješ LEVO, potem pa tako kot prej v T križiču desno...

se vidimo!
če pa kaj zagusti 8) ... me pokliči: 051/34-89-41

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Snezinka
#105104
Novelirane prijave & okrepčevalnice 8) 8) 8) :
-------------------------------------------------------

Da ne bo Bajsi zgrožen nad organizacijo, si nas bom drznila malo organizirati :roll: :roll: :roll:

Sicer pa bi bil PST klasičen...

"21. tek Tekaškega foruma po PST

[b]V nedeljo, 14.10.2007, s štartom točno ob 9.00 uri izpred Fužinskega gradu.
V galop nas bo pognal nihče drug kot Bajsi 8) [/b]


Zbor, ogrevanje za štart: 14.10.2007, 8:45, Fužinski grad. (Zemljevid okolice).


*** Prijavljeni udeleženci ***

Celotni PST ( 32.9 km) (Fužine - Golovec - Koseze - Fužine):

1. zajc (analiza?)
2. zlopi
3. marjan
4. bobr
5. Razy
6. mojA (brez analize)
7. Dule
8. bla_k
9. bosti72 3/4 PST 8) (brez analize)
10. LukaM (brez analize)

Polovička: Fužine - Golovec - Koseze (17 km):
(Vsi, ki boste tekli Od Fužin do Kosez, boste potrebovali prevoza nazaj do Fužin, zato bi rabili nekaj prostovoljcev, ki bodo svoje avtomobile pustili v Kosezah.)

1. Snezinka (rabim zjutraj prevoz od Kosez do Fužin...do Kosez bom pritekla :wink: )
2. Miha65 (analiza?)
3. Wega ? (analiza?)
4. softi
5. nana ? (upamo na prihod 8) )
6. Bor
7. Pegaz
8. Andreja
9. izyemna
10. Sončka
11. Laufer
12. lili (brez analize)
13. mazi (brez analize)
14. luzr (brez analize)
15. fric (drugi del polovičke; Koseze-Fužine)(brez analize)



*** INFORMACIJE O PREVOZU - "polovičkarji" ***

[b]Evidentirani prostovoljci, ki bodo pustili avte na Kosezah, so:[/b]

1. Bor
2. Pegaz
3. softi
4. Miha65




V Kosezah se šoferji zberemo ob 8:15. Zborno mesto: parkirišče pred Internormom (link). Prihod pred Fužinski grad: 8.45.


*** PODATKI O ANALIZI PO TEKU ***

Tudi tokrat bo teku sledila AnaLiza... potekala bo v bivši gostilni Pr' balin , Slape 52., Ljubljana...sedaj se gostilna imenuje [size=18]Pr' Novak; pa šezemljevid do te lokacije.

Pomembno: Prosim vas, da se ob prijavi na tek opredelite glede analize. Seveda se lahko prijavite tudi samo na analizo brez teka! Načelno so vsi prijavljeni tekači(ce) tudi udeleženci analize.


*** Splošna obvestila ali Kaj je še dobro vedeti***

1 - Prikaz (zemljevidi) celotnega poteka PST (Vir: Runner )

2 - Tabelarični prikazrazdalj in predvidenih časov teka po PST (Vir: Meduza)

3 - Okrepčevalnice na progi:
Če nas bo na poti pričakal kakšen prostovoljec (aktivirajte svoje boljše polovičke :roll: :idea: , se bomo pri njem zagotovo hvaležno ustavili. :D :wink:

Že najavljene pa so okrepčevalnice:

- 1. pri gostilni Livada (bobr)
- 2. pri Koseškem bajerju ... okrepčilnice iz stoječih avtov ... prosim prinesite s seboj vodo še za sotekače!
- 3. pri Ljubljanskih mlekarnah (zajc)
- 4. pri Žalah (bobr)
- 5. Fužine: samopostrežba iz tam parkiranih avtov ... imejte malo več, če bo kdo brez!



3.1. - Za dolgoprogaše z nekaj cvenka v žepu so na voljo še postaje Petrol Dunajska in Gostilna Livada.

3.2. - Zelo koristen nasvet glede obnove zalog se skriva tudi v drugem odstavku tega posta. :wink:

4 - Vremenska napoved. 8)

5 - Varnost na teku ! :arrow: Posebnih "varnostnih aktivnosti", žal, ni predvidenih. Apeliram na vse udeležence, naj bodo pazljivi zlasti pri prečkanju cest. Pa tudi :arrow: "nepoznavalci" trase naj se držijo skupine.

6 - Tek bo ob vsakem vremenu!!!
[/url]

lp
Snezinka
Nazadnje spremenil Snezinka, dne 13 Okt 2007, 18:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 LukaM
#105116
Celega: Koseze -> Fužine 9:00 -> Koseze, izi, analizo špricam.
Uporabniški avatar
 zajc
#105126
Jaz bom šel Bežigrad - Fužine - Golovec - Koseze - Bežigrad :D
Analiza bolj ne kot da (bom videl kako bo s prevozom) :oops:

Danes sem padel s kolesom (jaz sem največji štor na svetu) in sem ves potolčen. Če me bosta (leva) roka in desno koleno (malo manj) v nedeljo še vedno bolela, se bom teku odpovedal :( , okrepčevalnico pa bom vseeno "postavil". Vendar upam da bo vse v redu.

LP
zajc :D
 nana
#105141
zajc napisal/-a:Danes sem padel s kolesom (jaz sem največji štor na svetu) in sem ves potolčen.


Ta naziv vsekakor držim jaz :roll: V nedeljo sem padla s kolesom, v torek pa na K-Rožniku; obakrat sem padla na roke in me iz tega naslova k sreči nič ne boli :)

Me je pa viroza položila v posteljo in danes z mojim (planiranim) tekanjem nič ni bilo. :cry: Upam, da bom do nedelje ok, drugače pa sporočim. :wink:

Komaj je Snežinka vprašaje odstranila, pa sem spet pod vprašaji :cry:
Nazadnje spremenil nana, dne 13 Okt 2007, 12:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#105193
vencelj napisal/-a:Preračunavam, kakšno bi bilo časovno ujemanje, če po teku ob Savi uletim na analizo... :?
Bomo videli... :wink:
LP; vencelj :D


Ti kar uleti! Vsakega smo veseli!
Tam bomo pa verjetno od cca 11.15 - 14.00. Do 13.00 pa zagotovo!

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Snezinka
#105194
zajc napisal/-a:Jaz bom šel Bežigrad - Fužine - Golovec - Koseze - Bežigrad :D
Analiza bolj ne kot da (bom videl kako bo s prevozom) :oops:

Danes sem padel s kolesom (jaz sem največji štor na svetu) in sem ves potolčen. Če me bosta (leva) roka in desno koleno (malo manj) v nedeljo še vedno bolela, se bom teku odpovedal :( , okrepčevalnico pa bom vseeno "postavil". Vendar upam da bo vse v redu.

LP
zajc :D


Uf, to sem pa zdaj razočarana! Se pravi, da se sploh ne vidimo (tečem polovičko do Kosez), če te ne bo na analizo :?:
Upam, da bo bolj da kot ne! Če rabiš samo prevoz, pa ni problema. Ko boš odtekel pokliči, pa te pridem iskat :idea: .

lp
Snezinka

p.s.: zajce pa ne pobirat po cesti...(se ne splača, ker bolijo okončine Press)
Uporabniški avatar
 zajc
#105201
Snezinka napisal/-a:Se pravi, da se sploh ne vidimo...


:nono:

Mogoče sem bil "nejasen" :oops:

Se vidimo, samo da jaz štartam ob 8:00 za Bežigradom (pri Ljubljanskih mlekarnah) :D in se vam pridružim ob 9:00 pri Fužinskem gradu :)

Se vidimo :lauf:
Uporabniški avatar
 Laufer
#105204
:--(
Na žalost za jutri po globokem premisleku odpovedujem udeležbo na teku. Pridem pa na analizo. :D
Po pravici povedano ne upam, da se ne bom prekuril. Že v sredo sem komaj zmogel tistih 10 km, polovička pa bi bila očitno preveč.
Dober tek in se vidimo !
Uporabniški avatar
 Snezinka
#105222
Laufer napisal/-a::--(
Na žalost za jutri po globokem premisleku odpovedujem udeležbo na teku. Pridem pa na analizo. :D
Po pravici povedano ne upam, da se ne bom prekuril. Že v sredo sem komaj zmogel tistih 10 km, polovička pa bi bila očitno preveč.
Dober tek in se vidimo !


Laufer, včasih je najboljši trening ravno počitek. Pametna odločitev :wink: .
Je pa pomembno analizirati :idea: :roll: svoje poteze, tako da fino, da se vseeno vidimo 8) .

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Snezinka
#105223
zajc napisal/-a:
Snezinka napisal/-a:Se pravi, da se sploh ne vidimo...


:nono:

Mogoče sem bil "nejasen" :oops:

Se vidimo, samo da jaz štartam ob 8:00 za Bežigradom (pri Ljubljanskih mlekarnah) :D in se vam pridružim ob 9:00 pri Fužinskem gradu :)

Se vidimo :lauf:


:ignore:
Uf, to je pa že skoraj nočna izmena :lol:
:cast1:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#105226
Helou!
NM Bajsi vas (na mojo veliko zalost) tudi tokrat ne bo pognala v tek.
Dolžnosti na bajti kličejo.
Imejte pa nadvse lep in zabaven tek.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA