tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 climber-z
#109173
Polovička, analiza obvezno in avto je tudi na voljo.

Lp Zoran
Uporabniški avatar
 Sončka
#109174
Polovička in avto. Analiza seveda.
Lp, I.
 luzr
#109183
Če boste hoteli imeti okrepčevalnico na Livadi(polovička) se bomo morali dogovoriti za eno vozilo. Mislim bol jna vodo kot kaj drugega!!!!!!!!!!
Ali gre kdo na celi PST? Potem bo priporočljivo še eno vozilo nekje za Bežigradom(med BS3 in Žalami).
Osebno sicer ne rabim ničesar(vse v nahrbtniku)!

Izjasnite se še katero od oštarij pripročate, če ne bom izbral eno od treh predlaganih. (nema pice ko doma)
Uporabniški avatar
 zajc
#109188
Jaz bom šel cel krog, štartal bom v Brinjah (Ljubljanske mlekarne) ob 8:10 in se vam pridružil ob 9:00 pri Fužinskem gradu.

Če bo kakšen šel cel krog, se lahko ustavimo pri meni doma na okrepčevalnici 8)

Opazil sem, da še nikjer ni "fiksno" zapisano kje je štart, kdaj je štart, v katero smer se bo teklo (predvidevam, da v običajno, Fužine->Golovec) :wink:
Uporabniški avatar
 Laufer
#109189
Naj bo polovička. Vozilo NE :cry: , analiza DA :D

Ne vem pa še ali bom imel čas :roll: , mogoče bo treba delat.
Uporabniški avatar
 bobr
#109192
Polovička, vozilo + analiza DA.
Kdo bo pri Livadi naredil postojanko? Moji dragi ne mislim spet težit, razen če je izrecna zahteva ljudstva :wink:.
 luzr
#109196
Opazil sem, da še nikjer ni "fiksno" zapisano kje je štart, kdaj je štart, v katero smer se bo teklo (predvidevam, da v običajno, Fužine->Golovec) [/quote]
:) V prvem prispevku piše: Tudi tokrat se bomo zbrali ob 8.45 pred Fužinskim gradom (polovičkarji pred Internormom že nekaj prej) in štartali točno ob 9.00.

bobr napisal/-a:Polovička, vozilo + analiza DA.
Kdo bo pri Livadi naredil postojanko? Moji dragi ne mislim spet težit, razen če je izrecna zahteva ljudstva :wink:.


Pusti drago v miru teči.
:wink: Najhitrejši se bo žrtvoval in tam pustil svoj avto. Notri bomo pa drugi kaj vrgli(vodika in ostalo po dogovoru).
Ah, ja bobr saj boš najhitrejši, ne :) ?
Tistega, ki bo avto pripravljen pustiti na Livadi, bom dostvil na izhodišče.
Nazadnje spremenil luzr, dne 07 Nov 2007, 13:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Bor
#109197
bobr napisal/-a:Polovička, vozilo + analiza DA.
Kdo bo pri Livadi naredil postojanko? Moji dragi ne mislim spet težit, razen če je izrecna zahteva ljudstva :wink:.

obvezno ji zateži :wink:
 luzr
#109198
Bor napisal/-a:
bobr napisal/-a:Polovička, vozilo + analiza DA.
Kdo bo pri Livadi naredil postojanko? Moji dragi ne mislim spet težit, razen če je izrecna zahteva ljudstva :wink:.

obvezno ji zateži :wink:


Samo za Bora: Rajši povej a prideš na tek,striptiz in after obmetavanje z napolitankami?
Uporabniški avatar
 softi
#109200
Polovička DA, avtomobil DA, analiza DA. 99% da pridem.

Se vidmo, upam :D
 luzr
#109270
"In memoriam II" ali 22. tek po PST, 11.11.2007

V nedeljo 11.11.2007, s pričetkom natanko ob 09:00 s parkirišča pri Fužinskem gradu, Pot na Fužine 2, Ljubljana.
Štarter bodo Bajsi, če bodo blagovolili priti; sicer tisti, ki nas bo najbolje ogrel...

1.Zborno mesto tekačev, ki jih dostavijo tretje osebe(npr. starši :) ),
ogrevanje od 08:45 na parkirišču pri Fužinskem gradu.
Štartno mesto v Fužinah: <a href="
/http://www.tekaskiforum.net/galerija/albums/userpics/10104/normal_18.jpg/ ">zemljevid</a>

http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... mal_18.jpg

2.Zborno mesto(4?) šoferjev, ki poskrbijo za transfer po zaključku teka od Kosez v Fužine. Čas od 0815 do 0830: parkirišče pred Internormom ( http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... Koseze.jpg )
Prihod pred Fužinski grad: 8.45.

2.1 Razpored mehanizacije:
Devet vozil na voljo! Zaenkrat dovolj.
Parkirana vozila.
Od tega štiri pri Internormu, v Kosezah(prevoz po koncu teka, med 1030 in 1115).
Eno mobilno,kot okrepčevalnica, če jo želite.(od najhitrejšega tekača-?bobr, pri Livadi), bo transferirano morda direktno v Fužine, ko se okrepčamo, najkasneje po koncu teka poskrbim za to.
Štiri vozila bodo pri Fužinskem gradu pripeljala ekipo na štart (nekako moramo priti iz Kosez do 0845).
Poimenski sezam šoferjev in stjuardes sledi...

22. spominski spominski tek Tekaškega foruma po PST
http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=1267
Štartnine, gogo plesalk in denarnih nagrad ni!

Seznam udeležencev:

udeleženec/ka................analiza........vozilo..............dolžina ...............
0. Vlajko(ne pride, žal)........ne..............ne................nič......................
1. Bajsi(sam napisal)..........da..........če se da, ne.........1/2 ..................
2. zajc(priteče na štart).......ne................ ne...........polni krog ...
3. luzr...............................da................da.............polovička ..............
4. izyemna...................... .da...............ne............. polovička .............
5. sončka..........................da................da............polovička ................
6. raziskovalec...................da................da............polovička ...............
7. MatjazV.........................da................da.............polovička ..............
8. climber-z.......................da................da.............polovička ..............
9. Laufer...........................da................ ne............polovička ..............
10. bobr.............................da................da............polovička ...............
11. softi.............................da.................da............polovička .............
12. Mija..............................?...................?..............polovička..............
13. Milkec........................da,čaj...............da............polovička..............
14. Bor..............................DA.................DA...........polovička...............
15. Maša............................da.................ne............?????????..............
16. bosti72.........................morda.............?............polovička...............
17. LukaM...........................ne.................ne...........polni krog.....
18. veter v laseh.................ne...................ne...........polovička...............
19. sash.............................?....................da...........polovička..............
20. Lucky...........................?....................da............polovička.............
21. eggy............................????????????????????????????????????????
21. To si lahko ti....... ................ ........... ...............
----------------------------------------------------------------------------------

Udeleženci najavljeni direktno v Fužine(parkirajo tam):
1. milkec
2. Bajsi(če ne bo zidal)
(S cilja ju dostavim jaz, ostane mi vsaj en prostor za rezervo)
3.zajc (priteče in ne rabi prevoza)
4. LukaM (priteče in ne rabi prevoza)

Udeleženci transporta iz Kosez v Fužine(okvirno spakirani skupaj):
1. (sončka(V), izyemna)
2. (bobr(V),Maša, veter v laseh, bosti72)
3. (bor(V), Mija, raziskovalec, MatjazV)
4. (sash(V), Lucky, climber-z, luzr)
5. (softi(V), laufer)

Vozila udeležencev v Kosezah za kasnejšo vrnitev:
1. luzr
2. Lucky(samo s Sashem)
3. climber-z
4. MatjazV
5. raziskovalec
6. bobr(ima poln avto)

Analizica:
Analiza na isti lokaciji Pr Novak, Slape 52, Polje od 1115.

Dostop po Zaloški iz smeri centra, čez obvoznico, na v Polju levi so vidni kockasti bloki, še tik pred prehodom za pešče(kjer PST preči Zaloško) zavijemo desno in se peljemo skozi vas. Pri 6. kandelabru desno na dvorišče...
Zemljevid: http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... incek2.JPG

:!: Opozorilo: Vodo bom imel Kosezah. Vodovodno v nekaj termovkah in bidonih s priokusom. Kdor hoče piti plastificirano prevarantsko vodo naj prinese s sabo svojo.
Če je kdo alergičen na mojo čokolado, na ima svojo najljubšo :wink: .

Varnostni napotki....Prečkanje ceste je tvegano na naslednjih križanjih PST in cest(kljub oznakam):
1.Pokopališče Vič: Cesta Dolomitskega odreda
2.Brdo(Fižolovec):Cesta na Brdo
3.Brdo (pri mostičku Glinščica): Brdnikova cesta

Vremenska napoved, ni pomembna, tek bo. Oblecite se razmeram primerno z dovolj suhih oblačil za potem...

Šmrc, ni Snežinke, pa sem jaz deklica za vse.
Nazadnje spremenil luzr, dne 10 Nov 2007, 04:07, skupaj popravljeno 17 krat.
Uporabniški avatar
 Mija
#109278
a je kdo tako prijazen in me razsvetli, koliko je polovička? sem bolj nova tukaj, pa se še ne znajdem čisto. :roll:
Uporabniški avatar
 zajc
#109283
Mija napisal/-a:a je kdo tako prijazen in me razsvetli, koliko je polovička? sem bolj nova tukaj, pa se še ne znajdem čisto. :roll:


1/2 16 km
2/2 32,9 km
Uporabniški avatar
 Mija
#109287
U, hvala za odgovor. Bor, upam da si govoril o polovički, ker drugače me boš pol poti nosil štuporamo :lol:
Uporabniški avatar
 milkec
#109288
Jaz tudi pridem, če je potrebno (luzr - sporoči), lahko pridem tudi v Koseze zjutraj.

Seveda poloviško! Analiza - mogoče samo en čaj, dolg časa pa ne!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA