tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 AVI
#120475
bobr napisal/-a:Jaz bom imel med 5-6 minut na km. Vsaj tak je plan.


..uuu....tale tempo mi je pa všeč.....sam okoli PST-ja ravno nimam želje....pa še celotne poti ne poznam :?: .......tako, da razno lutanje po ljubljanskih ulicah me ravno ne zanima......... in se mi zdi tole idealna priložnost za spoznavanje "okoliško-ljubljanske geografije" v dobri družbi :D
Uporabniški avatar
 bobr
#120476
AVI, a to pomeni da prideš? 8)
Uporabniški avatar
 AVI
#120477
če kaj vmes ne pride...skor sigurno...rečmo 95% :D
Uporabniški avatar
 bobr
#120478
Cel krog ali polovičko?
Uporabniški avatar
 dannae
#120479
bobr napisal/-a: (saj prideš ane?)

kaj pa pravi Jakica? :roll: :oops: sicer imam še eno žezlo v ognju, sam tisto še ni potrjeno...
Uporabniški avatar
 bobr
#120483
Dvojna dilema nastane. Če je varuška ne more organizirat okrepčevalnic in smo brez :cry:
Kako lahko pomagamo da ogenj še bolj segreje žezlo :twisted:
Uporabniški avatar
 milkec
#120486
Jaz bi tudi šel! Računaj na 1/2, mogoče 3/4 ali pa bogve kaj. Če grem kaj drugače kot 1/2, potem sam urejam logistiko.
Bi pa prosil za prevoz iz Bajerja nazaj! Bom namreč direktno prilaufal k Fužinskem gradu!
Uporabniški avatar
 AVI
#120490
bobr napisal/-a:Cel krog ali polovičko?


....96%.....kr celi krog.....saj je 32 km, ce se ne motim....ce ne naj me kdo popravi.....
Uporabniški avatar
 SasoP
#120494
zajc napisal/-a:Jaz bom kot ponavadi štartal že pri Ljubljanskih mlekarnah ob 8:10 in se vam bom ob 9:00 pridružil pri Fužinskem gradu.
Juhuhu :D

Zdravo, ali prav razumem, da boš tekel več kot en krog. V planu imam slabih 40 km v tempu ca. 5.45 pa... :)
Uporabniški avatar
 bobr
#120495
AVI napisal/-a:
bobr napisal/-a:Cel krog ali polovičko?


....96%.....kr celi krog.....saj je 32 km, ce se ne motim....ce ne naj me kdo popravi.....

Tako je, okoli 33km je cel krog.
Uporabniški avatar
 AVI
#120496
bobr napisal/-a:
AVI napisal/-a:
bobr napisal/-a:Cel krog ali polovičko?


....96%.....kr celi krog.....saj je 32 km, ce se ne motim....ce ne naj me kdo popravi.....

Tako je, okoli 33km je cel krog.


hvala......nekoliko vec vprasanj imam kot......cisto iz enega enostavnega razloga, da se se nikoli nisem podal na kaksno skupno turo s TF....zal.....

P.S. sumniki na racunalniku me majckeno hecajo, pa bi ga mogu zdajle ponovno zagnati....pa se mi enostavno ne da....imam US namesto SLO... :D
 jakica
#120500
Hja, opažam da se delajo računi brez krčmarja :wink: :) .

Kar se tiče okrepčevalnic mislim, da načeloma ne bi smelo biti nobenih težav in bi bila zadeva verjetno izvedljiva tudi v družbi in s pomočjo dveh simpatičnih, pridnih in nadebudnih pomočnic :wink:, samo v tem primeru nisem čisto prepričana glede možnosti in varnosti prevažanja otrok starih manj kot 12 let v "mojem" avtu, ki nima na zadnjih sedežih nobene opreme v ta namen :oops: :? .

No, kakorkoli že, če se tisto drugo žezlo v ognju dovolj ogreje, sem pripravljena izvesti tudi spremljajočo "33km" okrepčevalnico na dveh kolesih s priročno košarico :wink: .

Vsekakor so zaenkrat vse možnosti odprte, kako pa bodo stvari stekle bomo pa do Gospodovega dne :wink: še dorekli :) .

Lep pozdravček, prijetno tekanje in pazite nase.

M. :arrow: J.
Uporabniški avatar
 Laufer
#120522
:-(( bi sem vam z veseljem pridružil, vendar delam.

Vsem želim uspešen tek in dobre priprave na Sežano.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#120523
Pridem, pridem, je treba malo potrenirat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA