tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Nadj@
#120709
CIAO

MatjažV kako bi lahko dobila sliko iz najine okrepčevalnice. Ne znava jo potegniti dol a se da kako drugače pomagati. HVALA
Uporabniški avatar
 pajo
#120728
Ne preostane mi drugega kot da vas zares samo občudujem kako gurate po PST-ju. Kapo dol!
Uporabniški avatar
 MatjazV
#120734
Hoj,

prilagam še fotko iz Google Eartha, kamor sem prenesel podatke z mojega Garmina

Slika

in višinski profil, snet s Polarja

Slika

Da pa bo analiza popolna, je tu še graf z IPoda

Slika

Garmin je tam nekje na sredi Golovca zgubil signal tako, da je nameril skoraj 2 km prekratko razdaljo.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 MatjazV
#120735
Nadj@ napisal/-a:CIAO

MatjažV kako bi lahko dobila sliko iz najine okrepčevalnice. Ne znava jo potegniti dol a se da kako drugače pomagati. HVALA


Hoj, Nadj@,

pošlji mi e-naslov, pa dobiš slikco. Še enkrat hvala obema za okrepčevalnico.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 še1PR
#120762
Super tekaško dopoldne je bilo!
Hvala Jakici, Nadji in Kustusu za okrepčevalnice!!! :cast: :clap:
Pa Janiki za "backup"! :wink: :lol:
Izyemni, dannae in luzrju za družbo!

Skratka: :TF) rules! :wink: :lol:

PS: nadja&kustus, vajinih slikc pa ne morem odpreti???
Uporabniški avatar
 zajc
#120763
Ta vikend sem eksperimentiral, če sem sposoben v manj kot 24 urah preteči več kot 60 km. Zato se je zame tek začel že v soboto popoldne, ko sem pretekel 27 km. V nedeljo zjutraj sem dvomil, če sem sploh sposoben odteči cel krog, vendar ko smo začeli teči v skupini, sem bil kot prerojen. Pot je minila hitro in moj cilj je bil dosežen - 62 km 8)

Seveda tega ne bom več prakticiral :)

Hvala za vse okrepčevalnice in TF-jevcem za prijetno družbo.
Uporabniški avatar
 dannae
#120777
hojla,
jakici, nadji in kustusu se tudi jaz zahvaljujem za podkrepitve. so se res prilegle in tokrat sem jih res rabila. ker sem v soboto po daljši prekinitvi tekla 10km in sem zjutraj to tudi čutila, se mi kar ni dalo prit do štarta na Fužinah. Spala nisem celo noč nič, ker sta meli punci žurko z ušesi in vročino... Pa sem se vseeno spravila skupaj in šla tečt. Celo pot, razen v klanec sem čutila bolečino v kolku in kolenu. Tako sem imela porazen tempo. Pretekla sem pa le in vesela sem bila, da sem se lotila tako preživeti nedeljsko dopoldne. Doma se je pa pokazala moja neumnost in trma. Zvečer me je pa tako zagrabilo v križu, da sem morala na vrat na nos dobit raztegovalno masažo.
Danes sem spet ok, punci sta spali celo noč, jaz tudi. Čutim le malo musklfibra v mečih in v hrbtnih mišicah.
Jutri bom pa itak že spet topfit :wink:
Hvala sotekačem (milkec, luzr, razy, sončka, izyemna in še1PR) na različnih odsekih za vzpodbudo, brez vas tokrat res ne bi šlo.
@zajc: jaz pa v 20 urah 27km.. :lol: to mislim, da tud men še nikoli ni ratalo...
aja, pa to je bila moja prva polovička PST ever... razen zadnjič na kolesu...
Uporabniški avatar
 Sončka
#120779
Hoj,
ker sem v soboto tudi tekla, sem imela v nedeljo kar težke noge, pa vendar v prijetni družbi je vse lažje in hitreje mine, zato pa tudi tako rada hodim na takšnele organizirane teke. Don Bobr, dobro si se to spomnil.
Tudi postojanke so bile super (Jakica, Nadja, Kustus :clap: ), je bilo vsega toliko v izobilju, da sem šele zvečer in danes zjutraj zares lačna postala. :D
Hja, ponavadi ne tečem z uro in sem popolnoma neobremenjena (sicer me Raziskovalec pridno obvešča, kadar tečeva skupaj) glede časa, včeraj sem pa uro imela in moram rečt, da je zame osebno prav brez veze gledati, kako počasi tečem-to tako in tako že vem :lol: (včeraj napr: 5.40/6.40 in več). :roll:
Hvala Izyemni za prevoz in druženje.
Analiza prijetna, solata super, pizza pa mastna (zelo), vendar dobra.
:juhuhu: :heart
Lp, I.
Uporabniški avatar
 Sončka
#120794
dannae napisal/-a:@zajc: jaz pa v 20 urah 27km.. :lol: to mislim, da tud men še nikoli ni ratalo...
aja, pa to je bila moja prva polovička PST ever... razen zadnjič na kolesu...


Čestitke Dannae! Tako kot ti je tudi Zajc prišvical v cilj, ergo...
Lp, I.
Uporabniški avatar
 dannae
#120796
Sončka napisal/-a:... prišvical v cilj, ergo... Lp, I.

jest sicer nisem glih prišvicala, bl prijamrala. ej, težek je bil zame tale pst. upam, da se mi kosti spet mal navadijo na tole tekanje... očitno dvomesečna več ali manj pavza in smučanje nista bila ravno ugodna za tekaške uspehe :wink:
milkec hvala za nasvet za ravnanje kosti :wink:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#120810
Odtekel sem malo skrajšano (30 km) ta dolgo varianto. Hvala vsem za družbo, posebej zahvala Jakici, Nadji, Kustusu in Zajcu za organizacijo okrepčevalnic.
Navadno se pri takšnih tekih zanašam le na svoj nahrbtniček, ki vsebuje en in pol liter tekočine, rezervno majico, denarnico in energetsko ploščico.
če pa smo razvajani, je pa še lepše.
Nisem se ravno pretegnil na progi, baza očitno je narejena, treba pa bo še delati na hitrosti, saj sem videl, da je težko tečt pod svojo maratonsko hitrostjo.

Analiza je uspela, danes me tudi ne bolijo noge, tako da sem zadovoljen s predsežanovskim treningom razdalje. Slikce s proge pa so tudi krasne. Hvala tudi fotografom.
Uporabniški avatar
 izyemna
#120813
hoj,

tole je bilo pa prvic, da sem 17-ko odtekla popolnoma brez matranja. Za kar se zahvaljujem Se1PR, ki je tako lepo narekovala konstantni tempo (predvsem tisti cez Golovec) :D .
Vseskozi je na nas pazila Janika na kolesu. Okrepcevalnice so pa postale ze pravi mali razvrat :wink: ) Bravo nasi! :laola

Upam, da z malce pospesenim tempom proti koncu nisem prevec zmatrala Luzerja, ki je pogumno zaokrozil potem se okrog Ljubljane (res nisem ves cas mislila na to, da nekatere caka se enkrat toliksna razdalja :? ).

Cestitke Mici (oz. njeni mami in ocetu za tekaske gene :wink: ) za cel krog – po katerem ni kazala prav nobenih znakov utrujenosti.

Subito ima res fajn tiramisu, ampak najbrz bomo v nadaljevanju iskali kak primernejsi plac, ker vse kaze, da prehajajo na »slowfood« prehrano (cena, porcija, hitrost) :x .

Dannae, za takele nevsecnosti ful pomaga tudi savna. Pa cimprej okrevaj!

lp pa se vidimo spet :D
Uporabniški avatar
 dannae
#121532
izyemna napisal/-a:Dannae, za takele nevsecnosti ful pomaga tudi savna.

tvoj nasvet upoštevan po sobotnem jeseniškem teku. najprej sem se martinčkala na sončku dokler ni le-ta zašel za Ponce.... v nedeljo sem bila več kot 4 ure v savni 8) , danes sem kot nova.... hvala, (zdej vem, zakaj tini in bobr skoz u savni visita :roll: )
pozdravček
d
Uporabniški avatar
 Enik
#121587
Pozdravljen kustus..sam sem tekel mimo in bil prav prijetno presenečen, ker sta mi ponudila pijačo...nisem se hotel ustavljati, a sem obljubil, da se bom logiral na forum in tukaj sem..skratka, lepa gesta in upam, da se s forumovci kmalu vidimo na kakšnem teku po PST...lep pozdrav vsem..

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA