napovedi in poročila s predstavitev literature s področja rekreacije, zdravega načina življenja, ...

Moderatorji: ero, ziga

#22052
holja, dragi udeleženci maratona! si boste ugodno pritekli knjigo?

prav v dneh Ljubljanskega maratona bo izšla knjiga Dr. Nade Rotovnik Kozjek GIBANJE JE ŽIVLJENJE in ob prihodu v cilj je lahko vaša po še posebej ugodni ceni.

več o tem preberite na straneh založbe Domus, kjer vam je na voljo tudi naročilnica...
Uporabniški avatar
 vanja
#22057
Sem jo ze naročila in jo dobim v cilju 8) !
 mojA
#22059
Tudi jaz sem jo že naročila.
V začetku leta sem slišala, da naj bi izšla tudi Poletova knjiga - napotki za tekače po Piškurju. Upam, da bo kaj. Ker bo takoj moja !
Uporabniški avatar
 miro
#22079
Tudi jaz jo pričakujem v cilju , plačal sem jo ob prijavi na maraton.
Miro
#22142
ero napisal/-a:
Fotr napisal/-a:
ero napisal/-a:..bo izsˇla knjiga Dr. Nade Rotovnik Kozjek GIBANJE JE ZˇIVLJENJE...


Knjigo je ilustriral cˇlan TF Matjazˇ Fuchs in je zato sˇe toliko bolj zanimiva za forumce!


itak :D sem mislil, da bo sam kaj povedal o tem...


:D :D :D ero ko me ze izzivas, naj povem da se je ta stvar ze kar nekaj casa obdelovala. no koncno bo ta knjiga izsla. ponosen sem da me je avtorica dr. Kozjekova povabila k sodelovanju. mislim da je stvar kar uspela. no ni pa to edina knjiga ki sem jo ilustriral. kar nekaj jih je ze zunaj.
Uporabniški avatar
 Z*
#23697
Tudi jaz sem jo naročila, da jo dobim v cilju. Odkljukala sem plačilo na TRR, ki je tam naveden. Zdaj sem pa v težavah :? , ker ne vem, čigav je ta TRR, na koga naj naslovim - Založbo Domus ali Nado Rotovnik Kozjek osebno? Mogoče kdo ve? :?:
Uporabniški avatar
 sbojan
#23700
Tr 02970-0019117798 je transakcijski račun založbe

DOMUS, D.O.O. DUNAJSKA CESTA 51 , 1000 LJUBLJANA
Uporabniški avatar
 Z*
#23702
Najlepša hvala. Dirjam plačat! :juhuhu:
Uporabniški avatar
 mihaperme
#23771
Dobiti se jo da že ob dvigu štartne številke.
JAZ JO ŽE IMAM :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 haupi
#23838
Zdravo,

a se da dobiti knjigo tudi na cilju - brez da jo naročiš preko interneta???

Prosim za odgovor - hitro
:lol:
Lp
haupi
 mojA
#23846
Če sem prav razumela, lahko ! Plačaš jo v cilju, predhodno jo lahko naroččiš na spletu - portal ljubljanskega maratona - ni pa nujno. Tako bom naredila tudi jaz. Žal sem jo pozabila že prej plačati. Torej k gelom dodaj še dva jurja!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA