Tekaški forum nagrajuje vaše znanje in poznavanje. Sodeluj v nagradnih igrah in ugankah in mogoče boš prav ti prvi /prva uganil/a ali bil/a izžreban/a.

Moderatorji: ero, milkec

Ali se boste udeležili letošnjih Sladkih6?

Da
18
56%
Mogoče
9
28%
Ne
5
16%
#329992
zz topka napisal/-a:
Vreme napisal/-a:Noben odgovor pa še ne pravilen. :--


Ah, bejž kje, Vreme....
Jast sem pa pol beležke za računat ponucala...


Očitno boš morala še drugo polovico beležke ponucat :lol:
#330000
[quote="vencelj"]Računal ne bom nič, le preizkušam...in res: BBCode je izključena (samo v tej temi)!?[/quote]

Ja, samo v tej temi in tudi citiranje ne dela prav, spet samo v tej temi. ( Saj vidiš zgoraj, ne?) Zanimivo, dela pa Vremenu, k je temo odprl... BWO???
#330002
Če lahko tudi letos poskušamo večkrat, potem "kandidiram" z 1399 krogov in 1447km 965m.

Lahko bi vsaj malo namignil, kdo je trenutno najbližje ali od - do, da ne tavamo preveč v temi :)

P.S.: BBCode je izključena :D :) :b
#330003
zz topka napisal/-a:
vencelj napisal/-a:Računal ne bom nič, le preizkušam...in res: BBCode je izključena (samo v tej temi)!?


Ja, samo v tej temi in tudi citiranje ne dela prav, spet samo v tej temi. ( Saj vidiš zgoraj, ne?) Zanimivo, dela pa Vremenu, k je temo odprl... BWO???


Pa ne da je to sedaj izgovor, ker še nisi zadela :mrgreen: :mrgreen:
#330004
jurkokafro napisal/-a:Če lahko tudi letos poskušamo večkrat, potem "kandidiram" z 1399 krogov in 1447km 965m.

Lahko bi vsaj malo namignil, kdo je trenutno najbližje ali od - do, da ne tavamo preveč v temi :)

P.S.: BBCode je izključena :D :) :b


Seveda lahko poskusite še večkrat.

Za od-do pa je ja še čas :hehe:
#330011
[quote="Vreme"]No pa je zz topka odkrila vsaj del odgovora. :clap:

Noben odgovor pa še ne pravilen. :--[/quote]


Kako pa misliš, da sem jaz prišla do svojega odgovora? ;)

Računanje letnega povprečja ob upoštevanju poškodbe ... sem napisala, kar sem.
Ampak če lahko še enkrat ... recimo, da je odgovor 1481.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA