Tekaški forum nagrajuje vaše znanje in poznavanje. Sodeluj v nagradnih igrah in ugankah in mogoče boš prav ti prvi /prva uganil/a ali bil/a izžreban/a.

Moderatorji: ero, milkec

Kateri predlagani slogan ti je najbolj všeč?

TEK-aški FOR-um LIFE.
3
8%
En klik do dobrega teka.
3
8%
Asfalt, travnik, gozd, TF z vami povsod.
2
5%
Za super tek poglej tekaški forum spet.
2
5%
Tekaški forum - kjer tečejo tudi besede!
19
50%
Tekaški forum - kjer tečemo v dobri družbi.
5
13%
Več kot samo tek.
4
11%
#349316
Pripravili smo izbor sloganov, ki jih dajemo na glasovanje s pomočjo ankete. Pustili bomo tudi opcijo da vsak v tej temi še dodatno predlaga kak slogan in če bo imel veliko podpore ga uvrstimo med izbrane :)

    TEK-aški FOR-um LIFE.

    En klik do dobrega teka.

    Asfalt, travnik, gozd, TF z vami povsod.

    Za super tek poglej tekaški forum spet.

    Tekaški forum - kjer tečejo tudi besede!
#349358
nana napisal/-a:
> [quote="spela*"]Tekaški forum - kjer tečemo v dobri družbi[/quote]
> Ta je pravi!

hvala :)

sem ga predlagala že prej, pa ni bil uvrščen med teh pet ... mi je pa vseeno bolj všeč od uredniškega izbora :)
#349359
Predlagani slogani so nedomiselni,ne pritegnejo,na kar kaže tudi slab odziv.Predlagam,da počakate do jeseni,ko bo zacvetela tekaška sezona in se bo zagotovo porodil kakšen boljši predlog.
#349363
Po pravici povedano, tudi meni predlagani slogani niso ne vem kaj.
Koliko pa sploh je bilo predlaganih sloganov? Najbrž ne prav dosti... Kaj pa, če bi dali vse v glasovanje? Ali pa res počakali do jeseni, zdaj so tudi dopusti.
Samo na glas razmišljam...
#349370
Torej jih imamo na voljo sedem: 5 po uredniškem izboru + špelinega + večno mladega + možnost za še kak dodaten predlog.
Težko verjamem, da bi jeseni prišli do kaj bistveno novega, svežega, domiselnega, do nečesa, kar bi bolj pritegnilo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA