Tekaški forum nagrajuje vaše znanje in poznavanje. Sodeluj v nagradnih igrah in ugankah in mogoče boš prav ti prvi /prva uganil/a ali bil/a izžreban/a.

Moderatorji: ero, milkec

Kateri predlagani slogan ti je najbolj všeč?

TEK-aški FOR-um LIFE.
3
8%
En klik do dobrega teka.
3
8%
Asfalt, travnik, gozd, TF z vami povsod.
2
5%
Za super tek poglej tekaški forum spet.
2
5%
Tekaški forum - kjer tečejo tudi besede!
19
50%
Tekaški forum - kjer tečemo v dobri družbi.
5
13%
Več kot samo tek.
4
11%
#349373
Stari bor, o tem bi se dalo razpravljat, današnji prepoznavni slogani, niso nastali kar tako in bili prepoznavni ljudem v trenutku, je pa to tekaški form in ne forum za marketing, kjer bi razpravljali o teoriji sloganov, blagovnih znamkah in podobno.
#349375
boatjan napisal/-a:
> Tako, kot novi logotip in novi forum bo tudi slogan rabil nekaj časa, da se "prime"
> in da se ve zakaj gre, ko ga slišimo. Mogoče še en predlog:
> "Več kot samo tek"


Tudi ta mi je všeč.
#349376
Meni sta všeč ta dva:

spela* napisal/-a:
> Tekaški forum - kjer tečemo v dobri družbi

boatjan napisal/-a:
> "Več kot samo tek"

Bi bilo pa dobro, če se lahko tudi te novi predlogi dodajo h glasovanju.
#349377
Glede na debato in predlagano sem na glasovanje uvrstila še dva slogana, kot je bilo tudi predvideno. Se pa tako glasovanje pričenja o "nule" da bo fer za vse slogane :)

Glasovanje bom pustila sedaj odprto vsaj 14 dni...
#349406
Vsake toliko preverjam, pa vidim, da glasovanje poteka počasi, tu pa tam pade kak glas, sedaj smo nekako prilezli do 15 glasov. Škoda. Sicer je še čas, če bo glasovanje odprto (vsaj) 14 dni, pa vendarle: glasujte!

Če preberemo formulacijo za "spletni forum" na wikipedii, ugotovimo, da je Tekaški forum dejansko več kot samo forum in več kot samo tek!
https://sl.wikipedia.org/wiki/Spletni_forum
#349455
Vreme, kakšne veze pa imaš ti, da lahko smeškote v tej temi dodajaš? Jast jih namreč ne morem, ne znam, ne da nočem, ne, ne, ne, pa ne.... ( sicer sem pa blond- pepelnato blond...)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA