Tekaški forum nagrajuje vaše znanje in poznavanje. Sodeluj v nagradnih igrah in ugankah in mogoče boš prav ti prvi /prva uganil/a ali bil/a izžreban/a.

Moderatorji: ero, milkec

Uporabniški avatar
 ero
#95466
@Aleš* - ja, kar na emajl pošljite podatke.

OK, tudi drugi del druge nagradne uganke je zaključen in od danes do petka bomo vsako jutro objavili po eno zgodbo. Prispele so tri zgodbe treh avtorjev, tako da ste vsi trije nagrajenci. čestitam :) :!:

Sodelujočim se zahvaljujem, vsem nam pa želim prijetno branje.

Pričenjamo z Mažijevo Zgodbo o Velikem zidu :arrow:

ps: seveda, zgodbe lahko komentirate :D
 ton
#95572
Ej, jaz sem tak kreten, da sploh nisem razumel (in pravzaprav še zdaj ne), da je šlo pri Mažijevi zgodbi za nagradno objavo, ne pa za rebus/uganko... in sem jo seveda veselo potacal z vsem kritičnim aparatom.

SORI, Maži in vsi ostali!

(a mi vseeno nekdo magari preko osebnega sporočila nakaže, za kaj gre?)
Uporabniški avatar
 ero
#95573
:) ti bom kar tu nakazal :)

ker se je uganka tako hitro zaključila, smo se odločili da jo podaljšamo v drugi del - literarni razpis na temo fotografij iz uganke. dve zgodbi sta že objavljeni in jutri pride na vrsto še tretja.
Uporabniški avatar
 ero
#95618
hoj,

še par besed o nagradah - dve knjigi sta šli včeraj na pošto in bosta danes že pri nagrajencih. s prvonagrajenko smo že dogovorjeni za prevzem nagrade. upam, da bo kaj poročala o uporabi :)

druge pa prosim za malce potrpljenja - vse bomo uredili čez dva tedna! hvala :)
Nazadnje spremenil ero, dne 06 Jul 2007, 08:55, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 vanja
#95623
ero napisal/-a:...s prvonagrajenko smo že dogovorjeni z aprevzem nagrade. upam, da bo kaj poročala o uporabi :)....


Če bo vse po načrtih, se bom že v torek v novih čeveljcih potikala po brezpotjih in makadamih in skalah in gorskih stezicah in travnikih po goriški okolici! 8) In vam z veseljem poročala! :D
Uporabniški avatar
 mazi
#95958
Jest sem se učeri vrnil z dopusta, pa nisem doma našel nobene nagrade...?! :cry:
Uporabniški avatar
 Athena89
#96099
mazi napisal/-a:Jest sem se učeri vrnil z dopusta, pa nisem doma našel nobene nagrade...?! :cry:

js še tudi nisem dobila? :cry:
Uporabniški avatar
 vanja
#99158
Se opravičujem, ker nisem prej poročala, vendar je bilo takole.

Nagrado, to je copate Inov8, model Terroc, sem prejela že pred dobrim mesecem :P , a sem se ravno takrat podala na potep po Indiji 8) in sem jih samo skrbno spravila v omaro (no, v resnici so ostali sredi sobe, a se tako lepše sliši :wink: ). Konec prejšnjega tedna sem se vrnila v domače loge in komaj čakala, da jih obujem :D ; po eni strani zato, ker sploh nisem tekla kak mesec :cry: , po drugi pa zato, da jih preizkusim 8) . Tako so v soboto doživeli tekaški krst in vam odkrito povem, da sem zelo zadovoljna :!:
Najprej so me presenetili tanki podplati :shock: , ki so se izkazali za zelo učinkovite, tako z vidika blaženja, kot z vidika oprijema podlage. Tekla sem v Panovcu po makadamski cesti in gozdnih potkah. Še posebej pa sem zadovoljna z odličnim oprijemom pete :!: Nasploh so zelo lahki copati, po drugi strani pa kar robustni. Zagotovo po 10km še ne morem vedeti vsega, vendar imam zelo dober občutek in se veselim današnjega popoldneva, ko jih bom preizkusila na kakih 20km. V Panovcu, jasno (res sem ga pogrešala) :P :P :P

Bom še poročala :shock:

Lep pozdrav vsem!

Vanja
Uporabniški avatar
 mazi
#99159
Lepo, lepo :cast: supergi so prišli vsekakor na prave noge... :wink:
Uporabniški avatar
 vanja
#99315
mazi napisal/-a:Lepo, lepo :cast: supergi so prišli vsekakor na prave noge... :wink:


Mazi, hvala!!! :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA