Tekaški forum nagrajuje vaše znanje in poznavanje. Sodeluj v nagradnih igrah in ugankah in mogoče boš prav ti prvi /prva uganil/a ali bil/a izžreban/a.

Moderatorji: ero, milkec

Uporabniški avatar
 RoKo
#108165
vencelj napisal/-a:Čestitke vsem nagrajencem :clap: .
Je pa zanimiva razlika lanskega in letošnjega povprečja, žensko povprečje je letos za 15 min boljše, moško pa za 8 min slabše. :o
LP


Ja res je, to me je pokopalo v napovedih. Moške sem bil kar blizu, ženske pa........................., tudi najboljši pri moških so ogromno zgrešili ženske čase.
 darcy
#108211
vencelj je napisal/a:
Čestitke vsem nagrajencem .
Je pa zanimiva razlika lanskega in letošnjega povprečja, žensko povprečje je letos za 15 min boljše, moško pa za 8 min slabše.
LP

- lani je bilo tudi svetovno vojaško prvenstvo v maratonu
- ženske pa itak napredujejo v vseh pogledih

PB čas, pa mi je prinesel uporabno knjižno nagrado :) :) :)
hvala
lp Dare
 Marinka
#108221
Khm, mogoče to izboljšanje oziroma poslabšanje povprečnih časov vseeno potrjuje tezo iz tiste druge teme (Sex pred maratonom)? :wink: No, se vidi, da niti eni niti drugi niso počivali pred tekom! :lol:
Uporabniški avatar
 primus
#108226
ups, prva nagrada ! Hvala ! :D
presenečen in vesel.
o kompetentnosti pa raje ne bi, je zgovorna moja uvrstitev pri napovedi za ženske...
tako kot je bila uganka verjetno zastavljena sem se je jaz tudi lotil - s čistim ugibanjem (na, pa je šel moj skrivni recept) :D

primus
Uporabniški avatar
 SasoP
#113796
Moje nagrade pa še ni :-(( LP
Uporabniški avatar
 SasoP
#115277
Prejel nagrado podjetja Urban Tool. Na pogled je lepa, potrebno jo je le še dodobra preznojiti... :D

Hvala in lp,... pa seveda DOBER TEK
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA