dragim prijateljem v spomin...
 marjan
#63427
Iskreno in globoko sožalje vsem domačim in vsem, ki so ga imeli radi.

Simona in Marjan
Uporabniški avatar
 Martin
#63428
Tekli bomo tudi zate.

Sožalje.
Uporabniški avatar
 firbec
#63431
Iskreno sožalje svojcem in vsem prijateljem.
Uporabniški avatar
 Marko
#63435
Sožalje svojcem in vsem, ki ste ga poznali
 IWca
#63438
moje sožalje :cry:
Uporabniški avatar
 Staša
#63439
Tudi meni ni nič več jasno. Naš forum je vendar prostor, kjer se vedno nekoga/nečesa razveseliš. Današnji pogled nanj pa me je zopet pretresel in užalostil.

Marjana nisem poznala, vseeno pa verjamem, glede na poznanstvo preko foruma, da je bil še eden od ljudi, ki so dajali več kot so sprejemali... Vsem svojcem in prijateljem ter znancem izrekam iskreno sožalje. Res ni pravično...
Uporabniški avatar
 Jure
#63442
Iskreno sožalje domačim in njegovi Maji.

Bil je neumoren borec, ki ga ni na poti do cilja ustavil niti srčni napad. Poldy si skoraj ni mogel izmisliti discipline v okviru olimpijskih iger TFSS, kjer ne bi bilo zanj vnaprej rezervirano prvo mesto. Verjetno je prav on od vseh nas najbolj nestrpno čakal naš drugi tradicionalni dvanajsturni tek. Vedno je imel rezerviran prostor v njemu najbljubšem velikem šotoru, ki smo ga postavili v Grosupljem ali pa ob naših piknikih. Posnetek, na katerem v Grosupljem pove nekako v tem smislu, da je tako zmatran, da gre kar laufat, ne bo nikoli umrl. Ko bom mislil, da ne morem več, se bom spomnil nanj, in vedel bom, da še lahko.
Uporabniški avatar
 miro
#63443
Iskreno sožalje...
Miro
Uporabniški avatar
 ninchi
#63445
Iskreno solžalje vsem bližnjim.... :cry:
Uporabniški avatar
 dusan
#63447
Končali smo z današnjo Analizo.
Obujali smo spomine na skupne teke, piknike, športne igre... Poskušali smo vsaj malo razvedriti obraze, pa nam ni uspelo.

Od Marjana se bomo poslovili jutri (petek 7.4.2006) ob 16h na pokopališču v Laškem.

Dušan
Uporabniški avatar
 Dule
#63458
moje sožalje vsem njegovim in ostalim, ki ste ga poznali in imeli radi.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#63461
Helou!
P.V.M.!
Sožalje vsem njegovim!

pies: Zadnji tek po PST se še ni dobro "razkadil" od spomina na Runnerja, zato bomo v spomin na še enega popolnoma prekmalu preminulega TF-jevca odtekli enkrat na jesen!
 zappa
#63465
Iskreno sožalje svojcem in vsem, ki so ga poznali ...
Uporabniški avatar
 bigfrik
#63482
Kot bi bili se vceraj v Grosupljem,danes pa.....
Moje iskreno sozalje!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA