rekreativne in tekmovalne plavalne prireditve, plavalne za rekreacijo in zdravje, plavanje kar tako, ...
 Saso202
#161637
3man napisal/-a:Kar stestiraj se. 1:10 je soliden čas. Potreboval boš precej treninga, uspeh pa ni zagotovljen. Od 1:10 do 0:59 je precej dalje kot se na prvi pogled zdi :D Še posebej, ker nisi 10 let star. Kot sem že rekel, probat ni greh. Zato očala na glavo in skok v vodo. Aja, pa fitnesa ne pozabi, drugače ne bo nič.


Vsekakor bom poskusil, fitnesa ne zanemarjam (vsaj 2-3x tedensko ga delam). Tko, da bom poročal, da vidim kam lahko amaterji postavimo mejo :D


http://www.srk-celje.si/
Uporabniški avatar
 stena
#161640
Voda je najboljši fitnes.. Fitnesa ne rabiš, rabiš kilometre v bazenu.
Uporabniški avatar
 3man
#161665
Ja, če si star 14 let ga res ne rabiš. Pri 30-ih in čez, pa si brez fitnesa mrtev v vodi, še posebej na kratkih distancah. Verjemi. Če pa ne verjameš, boš izkusil sam. Čez nekaj let :)
Uporabniški avatar
 stena
#161676
če ti nimaš osnovnih km ti fitnes ne pomaga nič kvećem nardi da rataš še bl trd in zakrčen.
 Saso202
#161681
stena napisal/-a:če ti nimaš osnovnih km ti fitnes ne pomaga nič kvećem nardi da rataš še bl trd in zakrčen.


ja to vsekakor ampak kot sem napisal nisem začetnik in plavam že 7-8 let, prej več, zadnja leta malo manj ampak vseeno vsaj 2x tedensko

Tko, da jaz vseeno prisegam na fitnes :P

Tam je nekdo pripel rezultate in ni razvidno da bi se plavalo 100m prosto?
Uporabniški avatar
 3man
#161713
No pa se spet močno strinjam s Steno. Najosnovnejši so kilometri v vodi. Fitnes je le dodatek brez katerega bo težko šlo pod minuto. Je pa gotovo da mora biti razmerje voda:fitnes 90:10.
lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA