rekreativne in tekmovalne plavalne prireditve, plavalne za rekreacijo in zdravje, plavanje kar tako, ...
#94380
hoj,

koliko izmed vas ve, da bo konec avgusta pri nas evropsko plavalno vetransko prvenstvo? sam sem zanj zvedel bolj po naključju.

med drugim je na sporedu tudi daljinsko plavanje - 5 km po blejskem jezeru. za nekatere naše ironmane mala malica :)

za prijave je že skoraj prepozno, pa še član kluba, ki je član plavalne zveze, moraš biti. a kot navijači in firbci smo pa vseeno lahko zraven, a ne?


ko sem že pri plavanju - v koledar sem dodal še nekaj plavalnih prireditev, ki se jih lahko udeležimo tudi rekreativci. žal so informacije zelo skope...
Nazadnje spremenil ero, dne 20 Jun 2007, 12:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 RoKo
#94383
Tudi skoki v vodo in sinhrono plavanje. Me zanima koliko veterenskih ekip v sinhronem plavanju bo.
Uporabniški avatar
 ero
#94387
ne boš verjel - pri nas so bili skoki v vodo nekoč dobro razviti. potem pa je zadeva skoraj izumrla, vse stolpe so podrli, globine bazenov zmanjšali, ...

tako na zdajšnjih absolutnih državnih prvenstvih z lahkoto zmagujejo veterani :)
Uporabniški avatar
 miro
#99529
Kot nekakšno uverturo na veteransko prvenstvo in počastitev tridesete obletnice prvega štirindvajset urnega maratona bodo "jeseničani" jutri zopet pripravili ponovitev tega maratona, samo vsi plavalci ne bodo isti.
Plavala pa bo tudi naša" tjas", vsaj mislim , da se podpisuje tako.
Naslednjič , bi mogoče tudi TF prijavil kakšno ekipo.
Kdor bo imel čas lahko pride vzpodbujat plavalce in ostale športnike-v nedeljo.
Lp
Miro
 ŽULJ
#169264
Bravo tiinta, prvi post po več kot treh letih na TF.

"Štartnina znaša 17 oz. 20 EUR in vključuje malico in nagrado. Plačila na TRR pri SKB 03100-1000057102 sklic: 88000-2009, namen: prostovoljni prispevek za VDP."

Koliko je štartnina 17€ , morda 20 € ali prostovoljni prispevek?
Uporabniški avatar
 stena
#169268
A smo za kakšno štafeto? Bilo bi lepo, če bi tudi na veteranskem prvenstvu v plavanju na stopničkah videli ekipico tekaškega foruma.
Morda kdo pozna lanske rezultate štafet?
 tiinta
#169286
hehe, kaj èeš, plavalci ki poskušamo teè se moramo najprej izobrazit, preden si upamo kaj zinit :wink:

Lanske rezultate najdete na strani Plavalne zveze Slovenije, ampak ne se prijavit samo zaradi morebitnega stanja na stopnièkah. Doživetje, ko se tribune tresejo od navijanja, kar je pri štafetah pravilo, je neprimerljivo boljše!

Štartnina v predplaèilu znaša 17 EUR, 20 na dan tekmovanja, tisto s prostovoljstvom odmisli.

LP Tina
Uporabniški avatar
 stena
#169306
V primeru, da bodo navijači iz tekaškega foruma, se bodo tribune podrle :) .
Na strani od zveze jih ne najdem. :oops: Verjetno bi lahko sestavili dobro štafeto. Sigurno je kakšen skrit talent med nami. Pa je 17€ tudi če plavaš samo štafeto, ker to se mi zdi malo veliko za 25s.
 tiinta
#169432
:D Tribune so stabilne, brez skrbi!
Kar se tièe štartnine: èe nastopate samo v štafetah je znesek 12 EUR/štafeto.

O stroških organizaceije plavalnega tekmovanja in kaj vse je potrebno, da nekaj ljudi plava nekaj sekund do nekaj minut, pa kdaj drugiè :)

LP Tina
Uporabniški avatar
 stena
#169604
Brez skrbi, da zelo dobro vem kaj vse je potrebno, da se organizira plavalno tekmovanje.

Verjetno se nas za štafeto tako ali tako ne bo nabralo.
 energija
#172338
Bolj nova tukaj, no vseeno, da primaknem svoj piskerček. včeraj sem se udeležila tega prvenstva in je bilo perfektno! žal naša ekipa ni nabrala dovolj plavalcev za štafeto. škoda! se strinjam, da so štafete vedno najboljše pri vsaki plavalni tekmi! mogoče bo pa na poletnem kaj boljše!
grem še prelistat malo forumček :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA