takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo hitrejši na Ljubljanskem polmaratonu 2009?

luzr
23
38%
spela*
37
62%
 spela*
#199233
Luzr se je ustrašil pred-dvoboja. Ali pa le taktizira ... :roll: :D
Sončka, imaš prav, moje predpostavke so lahko povsem napačne, čeprav obstaja tudi določena verjetnost (ki pa je ne bi znala izračunati :roll: ), da so pravilne. :D
(V bistvu pa je bilo mišljeno kot priznanje analitičnemu razmišljanju.)

Aja, moji treningi? Kilometri se nabirajo. Luzrja pa na Rožniku nič ne srečam. Morda trenira skrivaj na bolj oddaljeni lokaciji ...
Uporabniški avatar
 Sončka
#199480
Špela*, tudi če nisi tekla v Gardi, je lahko Luzer zaskrbljen. :D Lahko, da ti bo dihal za ovratnik, samo težko da te bo prehitel, sploh ker ima toliko za povedat. :--
Če ne bi imela kakšnih svojih ciljev, bi z veseljem od zadaj gledala (poslušala) ta tekaški boj. :D
Uporabniški avatar
 tae
#199486
Glede na to, da moj predlog ni padel na plodna tla, me luzr zanimajo vajina končna pravila slab mesec pred dogodkom.

Ali pa bodo morda slednja ostala skrivnost vse do dogodka ?

Nam tudi ti kaj obljubiš, če stavimo nate ? :D
 luzr
#199488
Vlado, rezultatov garde na Gardi nisem gledal. Pravzaprav sem pozabil na tisti, sicer zelo lep, tekec....

Vsem v vednost... Mogoče spela* z nadnaravno močjo vstopa v telesa drugih in potem dosega še neverjetnejše..še..še rezultate. In zato potem nima časa teči na skupnih treningih (intervalov!!!), ki jih vztrajno zavrača, s tako zgubo kot sem jaz...

Sončka, skrivni predstavnik Lucernske banke (luzr) na TeeF-u je zaskbljen, ker na tekaškem kontu nima skoraj nič kilometrčkov... In se vleče po progi (kot bi rekel laufer) ter ga prehitijo vse (!) ženske...
Ah, Sončka, kdo pravi da bo ta boj potekal zadaj ali v ozadju. Morda se bo spela* opogumila štartati z ramo ob rami? Sploh sedaj, ko sem že tolikokrat zaostal za izzivalko... Menda čvekajoč in nemočen...
Čankarjev Ivanček bi napisal žalostnega kaj o teku za vozom...

Tae, havala ti za popestritev s tremi zanimivimi vprašanji. Odgovoril bom z dejanji...
Zaenkrat naj stvar ostane zavita v tančico rahlo preplašene luzrčkove skrivnostnosti...

Predlog ni padel na (ne)plodna tla, ne na plodna tla; morda je le nekaj težav s kaljivostjo prehrane za zebrožerskega tigra /to je (ne)logična uganka za pridno maturnatko* z neke bežigrajske šole/.
Uporabniški avatar
 Sončka
#199495
Hahaha, Tae, če ti je iz zgoraj napisanega kaj jasno, si enostavno car! Mislim, da bo bitka vse do štarta nepredvidljiva in bo šlo za mišjo dlako, komur koli že. Tae, kaj pa če kar mi navijači počastimo zmagovalca s kakšnim kapučinom, napr? :D
Luzr, na LM se splača štartati čimbližje štartu, tako bo bruto čas veliko lepši, in tako mogoče štartata tudi pred Cankarjanskim vozom in ostaneta neulovljiva. :--
Uporabniški avatar
 tae
#199497
Sončka, da ne bova midva postala glavna igralca v tej temi.

Igro vodita LUZR & SPELA*

Drugače pa kapučino za zmagovalca NI PROBLEM, tudi kaj več. :D
 spela*
#199502
Luzr, kaj je pa moška pijača? :mrgreen:
(Jaz računam na to, da bo zmagovalka dvoboja ženska ... :D )

Glede pravil sem svoje predloge že povedala: če startava skupaj, startava v coni, primerni pričakovanemu oziroma želenemu tempu (oziroma v bližini zajčka za, recimo, 3:45). Dovoljeni so pripomočki, kot so MP3 ali vata za ušesa. :D
Če startava ločeno, na koncu šteje neto čas.

To sem, zdi se mi, napisala že na prvi strani (razen omenjanja ušesnih pripomočkov), a se je nadaljevalo z razpravo o razliki med bruto in neto časom ...
Uporabniški avatar
 Sončka
#199507
Spet se oglašam, čeprav lahko tvegam, da me Tae spet okrca. :wink: Špela*, predlagam ti, da uveljaviš bitko neto časa, tako ne boš rabila kupovati še dodatnik pripomočkov-vate in MP3. :D Samo v tem primeru vse skupaj tudi ne bo tako zanimivo, vsaj za nas navijače, ker bo izzveta možnost, da te Luzr psihološko iztiri. :mrgreen:
Uporabniški avatar
 tae
#199511
Očitno se moram tudi jaz ponovno oglasiti. Sončka, jaz ti tu nič ne morem prepovedovati ali te grajati. To lahko naredita le glavna akterja.

Sam kapučino je pa res ženska pijača. :D

Moški pijemo kvečjem KUFE. Al pa kakšen ŠTAMPRLE (prava kelnarca že ve, kaj dati notri).
 spela*
#199512
Sončka, Tae, vidva se kar oglašajta! :wink:
Vabljeni tudi drugi. :D
Lepo, da se končno spet oglaša luzr, ker vmes sem se nekaj časa bolj sama s sabo pogovarjala v tejle temi. :mrgreen:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA