takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo hitrejši na Ljubljanskem polmaratonu 2009?

luzr
23
38%
spela*
37
62%
Uporabniški avatar
 raines
#201768
Evo luzr, od mene si dobil glas!

Mislim, da imaš več možnosti. Videl sem tvojo predstavo na TF10ki v Domžalah. Imaš še ogromno rezerve. Če nebi toliko jamral med tekom, bi ti ostalo toliko energije, da bi bil hitrejši najman za 15 min. Upoštevaj to v svojni taktiki in ti zmaga ne uide! :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Sončka
#201778
raines napisal/-a:Evo luzr, od mene si dobil glas!

Mislim, da imaš več možnosti. Videl sem tvojo predstavo na TF10ki v Domžalah. Imaš še ogromno rezerve. Če nebi toliko jamral med tekom, bi ti ostalo toliko energije, da bi bil hitrejši najman za 15 min. Upoštevaj to v svojni taktiki in ti zmaga ne uide! :mrgreen:


Ja, tale Luzr ima res nekaj fore, sam ne vem no, glede na to, da mu je ime Luzr... ;-) Pa po mojem si tale gospodić ne bo mogel pomagati, da ne bi tele gospe Špele* s svojimi komentarji "spodbudil" nad njenimi sposobnostmi... :-) Tako da je zelo verjetno, da mu bo gospa Špela*, ki je trdo trenirala v tujini, ušla...
Glede na Sežano bodo tokrat padali rekordi! :D
 luzr
#201813
raf napisal/-a:imam pripombo na vse te esejske pripovedke v stilu, da je stava veljavna, če se gre pod 2.00 h.
se pravi, če tega limita oba tekemca ne dosežeta, bosta morala leta 2010 ponoviti še enkrat........ :mrgreen:

He, he, raf. Speli* že skoraj od pomladi razlagam, kako zelo težko je doseči čas 110 minutkic na polmaratočku. Njej morda ne, meni pač da.
Raf, naslednje leto bo spela* tekla dva kroga, tako je rekla; zato verjetno rezulat 1:50(urco ped's't) ne bo ravno preprosto doseči. Njej morda v prvem krogcu za ogrevanje...

Ostalim še odgovorim, ko tema malo počepne...
Uporabniški avatar
 Sončka
#201943
Ja, dobr smo se pohecal v tej temi. Zdaj gre pa zares.
Obema izzivalcema želim dober tek na LM in da se bosta čimbolj približala svojemu ciljnemu času. Mislim, da če bosta tekla z zajčkom ZdravkotomC, bi moralo vse iti kot po maslu. Tudi jaz bom prvih 10 km tekla s tem zajčkom, potem vas bom pa po mojem spustila naprej... V glavnem držim pesti! :laola
 spela*
#201948
Sončka z novim avatarjem, hvala! :D
V resnici se glede teka z/za zajčkoma Čuj še nisem odločila, ker bi utegnila biti vendale malo prehitra zame. Vse je še odprto. :D
 luzr
#201972
Sončka napisal/-a:a, dobr smo se pohecal v tej temi.
Nnnnneeeee, nja, hm, hja, no ja, hecat' se še nisem niti začel...
Sončka napisal/-a:Zdaj gre pa zares.
Ja, če gre zares, bom pač prisiljen trenirati. Saj je verjetno še dovolj časa, če začnem pojutrišnjem. Ker jutri ne bo časa...
Prejšnji teden sem hotel malo pošnjoflati po trasi, pa ni bilo zajčice.

Joj, joj.. :mrgreen:
 luzr
#202535
Nazadnje sem tekel na goszdnem teku po Brdu, če izvzamem ene intervalčke. Zato se mi zdi pretiravanje s treningom nepotrebno. Še posebej, ker napisa 1:50:0000000000 letos ne bom ugledal...
tae napisal/-a:Jah, po mojem bosta dala oba za pijačo.
Saj je na progi in v cilju dovolj možnosti za popivanje...
tae napisal/-a:Ali od tuge, ali pa od veselja.
Kdo bo "tužen" in kdo "veselja", je še vprašanje.
Ker nekateri nismo srečni s povprečnimi rezultati,
a boljših ne zmoremo.
Se nam pač ne ljubi;
ah, ja, hm, hja, od pretiravanja se tudi utrudi.
 luzr
#203072
Katerega čipa? Saj sem lani imel s sabo lep beli čipek z logotipom 12.LM.
Rumeni čips pa doma. :mrgreen:

Ne razumem najbolj(e)... :lol: Kam naj prestavim uro? Trenutno se praši v škatili za čevlje.


Ah, še manj pomembna malenkost. Kdor bo stavil na spelo* bo dobil darilce. :laola
Ker je ona pridno trenirala vso sezono, in se celo leto naprezala, si zasluži še kak glas.

Jaz zadnja dva tedna nisem tekel, zadnji teden pa niti hodil nisem kaj pretirano.
Štrajkam!
Tako bo v nedeljo bolj zabavno...
 spela*
#203233
Uri resnice se bližata. :D

luzr napisal/-a:Jaz zadnja dva tedna nisem tekel, zadnji teden pa niti hodil nisem kaj pretirano.


Saj pravijo, da je počitek del treninga ...
 luzr
#203271
Oglašam se pozno, ker sem imel tehnične težave. Zaradi sabotaže ni bilo štroma do popolndeva, potem pa je nagajal še spletni dostopek... :D
spela* napisal/-a:
lenči napisal/-a:Bom navijala, najprej zate Špela, ko prišibaš mimo, potem pa še za Luzrja

:cast1: :clap:
Vsekakor nameravam biti za spelo*; še posebej, če bom štartal povsem zadnji, kot lani...
:D Lenči, tudi če boš stala na zadnjem ovinku te bom vesel. :wink: Ker bo čipirana meritev povedala kdo je boljši, bolj priden, bolj zvit in tako naprej.

videno v klepetalnici napisal/-a:Oct 24th, '09, 22:12 | raf
da luzer ne pride na štart je pa malo premočna in bo to do konca živleja obžaloval.....
Oct 24th, '09, 22:05 | ROSI64
Jaz grem pa počasi spat, jutri je zame velik dan. :)
Oct 24th, '09, 21:24 | spela*
bomo videli, če res ;)đ
Oct 24th, '09, 21:18 | ROSI64
spela*, pride jutri po načelu; prišel - tekel - zmagal :)
Oct 24th, '09, 21:00 | spela*
mene pa skrbi. če je moja konkurenca sploh še živa in če misli jutri priti na štart

Kaj naj rečem... Spela* se ni hotela prav pretirano oglašati do zadnjega dne.
@Rosi64, moj tek ne bo tako zmagovit, ker sem treniral kvečjemu 5% tega kar si ti odgaral.
@Raf, he, he, ti skušnjavec, ti... Vseeno bom prišel na štart. Vprašanje pa kdaj pridem na cilj...

Zanimivo, ker je razmerje stav in število kockarjev približno enako, predvidevam, da tae ni stavil. :--

:mrgreen:
...Vae victis... :E
:D
 luzr
#203302
čebljalnica napisal/-a:Oct 25th, '09, 09:17 | spela*
me veseli, da se je konkurent oglasil in da je še pri živih
Oct 25th, '09, 09:17 | spela*
dober tek vsem!
Oct 25th, '09, 09:17 | spela*
se vidimo na skupinskem slikanju ... pa potem kaj na progi in na analizi
Oct 25th, '09, 09:00 | ROSI64
pa ne pozabit čip in startno številko

Xena* se ne upa oglasiti v temi, kjer je odprla stavnico... :mrgreen:
Zanimivo, kako nekateri varčujejo z besedami odkar so trenirali nagibanje komolca*kolena na zelenem otoku...
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA