takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo hitrejši na Ljubljanskem polmaratonu 2009?

luzr
23
38%
spela*
37
62%
 spela*
#203387
Tisti, s katerimi smo se srečali (torej vsi, ki ste bili na analizi, pa še kdo), sicer že veste, a naj napišem še za druge. Luzr je še živ (vsaj nekaj ur nazaj je še bil :D ) in se je tudi pojavil na štartu, čeprav videla sem ga pa šele v cilju.
V cilj sem sicer prišla pred njim (tako bruto kot neto :mrgreen: ), čeprav sem nad svojim rezultatom kljub temu razočarana.

Ne vem pa, zakaj zdaj skoraj nihče ne prizna, da je stavil nanj. Ker nekateri so pa vendarle morali. :roll: :D
 luzr
#203413
Luzr je živ, čeprav je počasen, drl se je tudi na progi in pozdravljal navijače, muzikaše in se imel v okviru danih možnosti dovolj dobro.
Po teku je bilo zabavno, le spela* je bila nekoliko nezgovorna in slabe volje. Morda zato, ker je kljub vsemu zgubila stavo. Čeprav je bila hitrejša od mene.
Še bolj pestre stvari so se dogajale po teku in na poti domov, ki se je nenavadno podaljšala.
Uporabniški avatar
 raf
#203415
Potrdim lahko ,da se me je luzer držal na štartu kot klopa in smo skupaj začeli ,potem sem ga izgubil iz vidnega polja in vmes prehitel Špelo na ene 9 km, in spet ga šele videl v cilju, ko je iskal Kejžerja za neke intervjuje.
Se pravi drugo leto pride revanša........ :mrgreen:
 nana
#203416
Verjetno tole na pol paše v tole temo, ker nekako čutim, da je povezano s stavo, tako da:
hvala speli* za lepo gesto - za prejeti CD :D
Uporabniški avatar
 tae
#203503
[quote="luzr"]
Zanimivo, ker je razmerje stav in število kockarjev približno enako, predvidevam, da tae ni stavil. :--
[quote]

:nono: , tokrat se motiš. Stavil sem že zdavnaj, pa še vedno ne veš na koga. :D
Uporabniški avatar
 tae
#203506
Ja, hvala za cd. Nisem ga še pogledal. Vsebino bom komentiral naknadno.
 luzr
#203513
tae napisal/-a: :nono: , tokrat se motiš. Stavil sem že zdavnaj, pa še vedno ne veš na koga. :D

Če ti tako praviš. :---)
tae » Sep 24th, '09, 12:49  napisal/-a:Drugače še vedno svojega glasu nisem namenil nikomur. :)

Res je uradno še vedno ne vem na koga si stavil. Kolikor te poznam si stavil na boljšega.
Oziroma boljšo!
Ker se nisem pripravljal resno, si prav gotovo nisem prislužil glasu nekoga, ki se na tek pripravlja sistematično in Bruceleeovsko fanatično. ;)
Uporabniški avatar
 tae
#203535
Prej nisi imel RES, sedaj pa imaš RES. :D (Bit če bolje u sledećem ratu)
 luzr
#203712
He, he, tae se je zvito izognil mojemu pol-vprašanju... :D
Zakaj se nič ne oglasi nasprotnica ne vem... :mrgreen: Saj me je prehitela za skoraj dvajset minut neto in pravzaprav tudi bruto. :--
 spela*
#203737
luzr napisal/-a:He, he, tae se je zvito izognil mojemu pol-vprašanju... :D
Zakaj se nič ne oglasi nasprotnica ne vem... :mrgreen: Saj me je prehitela za skoraj dvajset minut neto in pravzaprav tudi bruto. :--


Luzr, malo pozno si se spomnil lobiranja TF-jevcev za podporo - stava je namreč že mimo. :D

V zvezi s čim naj se oglasi nasprotnica? Naj stresa sol na rane poraženca? Morda na svoje rane, ker ji kljub zmagi ni uspelo teči tako, kot si je želela? Naj se zdaj znaša nad ubogim tekmecem ali naj mu čestita za izboljšanje časa iz Sežane? Navsezadnje mu je baje uspelo v cilj priteči skupaj s Kejžarjem, kar ni kar tako. :mrgreen:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA