takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo mislite da bo zmagal v teku na 10 km ?

INOT & KOVIT
30
63%
OBIVANKENOBI & TAE
18
38%
Uporabniški avatar
 tae
#172676
Kocka je padla. Temo sem odprl pod stavami, čeprav se še nismo dogovorili ali bo res stava ali kaj drugega. Vse skupaj se je začelo v eni drugi temi, za vse, ki ne veste za kaj se gre, pa je zgodba sledeča:

Ideja je zrasla na kovitovi glavi. Predlagal je parni dvoboj na 10 km razdalji.

1. par (izzivalca) torej "stara tekaška mačka" KOVIT & INOT
2. par "tekaška junca" OBIVANKENOBI & jaz (TAE)

Štartali naj bi skupaj z ramo ob rami nekje v zadnji vrsti. Zmagovalna dvojica bo tista, katerih seštevek obeh časov bo nižji.
Nazadnje spremenil tae, dne 13 Mar 2009, 11:17, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 bernarda
#172681
Hoj Tae!

Kje pa boste imeli prvi dvoboj :?: :idea:
Uporabniški avatar
 tae
#172682
Nimam pojma. Misli si tako, kot da smo sedaj komaj vrgli semena, kaj bo zrastlo iz tega, bomo pa sproti videli.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#172683
No, bomo videli, kaj bodo tokrat skup spravli. :wink:
Obramba s palačinkami ... in kaj obljubljata Kovit in Obi... :?:
Uporabniški avatar
 bernarda
#172688
tae napisal/-a:Nimam pojma. Misli si tako, kot da smo sedaj komaj vrgli semena, kaj bo zrastlo iz tega, bomo pa sproti videli.



Ponavadi, ko se seme samo odvrže , zna iz tega zrasti dober divjak :lol:
Uporabniški avatar
 Speedy
#172691
Predlog: Kranjskogorska 10ka (če letos bo).
Uporabniški avatar
 INOT
#172697
Malo sem tuhtal kako letos spet premagati Taeta :D
Strokovno sem ugotovil, da sam ne bom zmogel :roll: , s kakšno pomočjo bi pa mogoče šlo. Tako sem poiskal najboljšega v tej branži, državnega veteranskega prvaka za leto 2008 v cestnih tekih :D
No gre predvsem za to, da bi bil dvoboj čimbolj izenačen. Tae je letos za par razredov pred menoj, Obi trenutno nekoliko počasnejši od njega, Kovitove forme ne poznam, jaz pa nisem v formi :evil:
Meni bi najbolj odgovarjala kakšna tekma v maju. Do takrat še vsi nekoliko spilimo formo. Junija in kasneje bo že tesno s časom pa tudi ultre me bodo preveč skurile, da bi lahko dosegel kaj pametnega na kratkih razdaljah. Do jeseni bo pa tema že zamrla :D
Predlagam spet Radence.
Izbiro za kaj stavimo pa letos prepuščam ostalim trem...
Uporabniški avatar
 klatez
#172701
Radenci here I come...
Sigurno bo nekaj takega: :argue: ----- :clap: ------ :beer:
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#172702
Vau, "stari mački" so zadevo zelo resno vzeli :shock: :roll:, kar je sicer zelo dobro, saj popestri dogajanje na forumu, pa kar je najpomembneje na samih tekmah...Jaz seveda nimam nič proti novim izzivalcem, vendar bo "stare mačke" kar težko premagati, saj za kovita vem, da je boljši od mene (vsaj lansko leto je bil :oops: :twisted:), Inot je verjetno nekje v mojem rangu, vendar bolj izkušen, vendar to ne moti velikih duhov, tako, da midva s Taetom se ne predava kar tako in se bova borila do konca :lol:
Meni bi zadeva najbolj ustrezala nekje do avgusta, saj sem avgusta (v času kranjskogorske desetke) na zasluženem :D dopustu, tako, da bi verjetno bil najboljši termin v maju, recimo 10-tka v Radencih...
Sicer tudi jaz ne vem, če je tole stava :?: :roll: in če je stava, nimam pojma kaj bi ponudil sedanjim in bodočim navijačem...tako, da bi bilo zanmivo slišati razne predloge...

Lp! :wink:
 kovit
#172708
No ja načeloma se tudi jaz strinjam z Radenci , čeprav bi bil kakšen kasnejši termin bolj primeren zame...
Stava?...ja seveda je stava...brez tega ne gre :D
Gajba ali dve za navijače...najmanj. Sicer pa se s tem nekako ne obremenjujem 8) ...ve se kdo bo častil
:D
Uporabniški avatar
 klatez
#172709
Nekaj takega kot je lani Semjul častil bo čisto zadovoljilo nas navijače: :roll:

Slika
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#172710
zgleda , da bo v Radencih :heart :heart :heart spet veselo :D

letos navijam za "modrejša" dva :wink:

fanta - glejta, da se izkažeta!!!!
Uporabniški avatar
 INOT
#172721
Kaj pa navijači? Kaj dobiva midva z Kovitom od navijačev, če zmagava?
Lahko bi si omislila kakšne reklamne majčke in kdor je najin navijač jo bo kupil! Drugeče pijača ne bo zastonj! :twisted:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#172723
Inot, ti raje pridi na kakšno tekmo treking lige. Tisti samohladilni sod piva bomo pa že dobili nekje.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA