takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo mislite da bo zmagal v teku na 10 km ?

INOT & KOVIT
30
63%
OBIVANKENOBI & TAE
18
38%
Uporabniški avatar
 tae
#180435
Pismo, obivankenobi si je vzel dolg dopust, nič se ne more oglašati. Razplet okoliščin je vsak dan drugačen.

Iz zaupnih virov sem zvedel, da bomo imeli na 10ki na čelu še zanimivo konkurenco. Bitka bo že za prvo vrsto.
#180558
Evo mene, s krajšega dopusta :D , vidim, da zadeva oziroma stava postaja vse bolj vroča :clap:, v glavnem strinjam se s Taetom, da zadnjih nekaj dni ne moreš praktično nič pridobiti, lahko pa veliko zgubiš, zato sem se odločil, da se bom na treningih bolj nazaj držal, sicer bo to zelo težko, verjetno še težje kot teči brez ure, ampak bom dal vse od sebe.. :)
Zdej me zanima samo to, ali bomo tekli z uro ali brez nje :?: :twisted: , no mp3-je jaz ne uporabljam in me ne moti, če ga bo imel kateri od konkurentov...
#180559
aja, pa še moja napoved tempa, verjetno je zame kakršnokoli razmišljanje, da bom tekel pod 3.55/km iluzorno, če bo pa vroče ali vetrovno pa bo že težko držati tempo pod 4... :twisted: :), to je to, no če ne bom imel ure, se vsaj med tekmo ne bom s tem obremenjeval... :nono: :ignore:
Uporabniški avatar
 tae
#180564
Obivankenobi, skrajni čas da si se spet vrnil med nas. :D
#180567
tae napisal/-a:Obivankenobi, skrajni čas da si se spet vrnil med nas. :D

Ja, seveda, še posebej ko je zmeraj bližje pomembna tekma, no, upam, da bo najina taktika na tekmi uspela... 8)
Uporabniški avatar
 klatez
#180595
tae napisal/-a:Iz zaupnih virov sem zvedel, da bomo imeli na 10ki na čelu še zanimivo konkurenco. Bitka bo že za prvo vrsto.

Kdo ti je povedal, da bom šel v Radencih na 10k? :mrgreen:
Uporabniški avatar
 tae
#180868
Na dan tekme bo seveda vse drugače in nepredvidljivo. Vseeno sem se malo poigral s številkami in matematiko z realnimi podatki. Bistvo te hipoteze je: KAKO DOSEČI VSESTRANSKO ZADOVOLJSTVO na koncu

- tae; recimo 39:59 (cilj bi bil že izpolnjen)
- Obivankenobi; 40:29 (vzel sem 1/2 minute za mano) (cilj bi bil izpolnjen zaradi boljšega tempa od predvidenega)
- Inot; 40:59 (vzel sem 1 minuto za mano)(zadovoljen, ker bi zmanjšal razliko iz zadnje tekme za 1 minuto)
- Kovit; 39:29 (vzel sem 1/2 minute pred mano) (cilj bi bil izpolnjen, ker bi bil pred mano in prvi od nas 4-ih)

Seštevek časov obeh dvojic = 80 minut in 28 sekund :D

Rezultat neodločen, se pravi vsi zmagamo.

V praksi je kaj takšnega skoraj nemogoče. Praksa bo sigurno popolnoma drugačna.
 spela*
#180871
tae napisal/-a:
Rezultat neodločen, se pravi vsi zmagamo.


Zanimive te tvoje (pred)analize. :lol:

A ste se že zmenili, če boste lahko tekli z uro, MP3, prenosnim računalnikom ...?

(Samo da ne boste potem pozabili na superge ali na čipe, kot se (menda) tudi dogaja.)
#180873
spela* napisal/-a:
tae napisal/-a:
Rezultat neodločen, se pravi vsi zmagamo.


Zanimive te tvoje (pred)analize. :lol:

A ste se že zmenili, če boste lahko tekli z uro, MP3, prenosnim računalnikom ...?

(Samo da ne boste potem pozabili na superge ali na čipe, kot se (menda) tudi dogaja.)


namesto prenosnika je lahko dlančnik - bo lažje :twisted: :twisted: :twisted:

a smo babe žleht.....
Uporabniški avatar
 INOT
#180882
Do same tekme se ne bo točno vedelo kako in kaj. Torej obstaja še nekaj bonus možnosti:
tek z planinskimi gojzerji -30 sek na koncu
tek z pancerji-2 min
tek z 10 kg rukzakom-1 min
Če se bo teklo eden ali dva kroga se bo vedelo šele dan pred startom. Prav tako v katerem športu bomo nastopali :D
Dovoljeno je vse tudi poživila.
Jaz bom zadovoljen ne glede na rezultat :D
Uporabniški avatar
 tae
#180884
Špelca-marelca in Metka-marjetka, po novem so vsi pripomočki spet dovoljeni. Torej jaz tečem z uro in foodpodom. Taktika: tempo do 3:45 po moji uri dokler bo šlo, nato do cilja na škrge pa kakor bo pa bo.
Uporabniški avatar
 Laufer
#180911
Danes sem na PST-ju opazoval priprave dveh konkurentov. Eden ga je žgal kot nor, drugi pa je samo :shock: in se čudil.
Zdi se mi, da sem stavil na pravega konja. Kakšen je bil kilometerski čas intervalčka, pa naj ostane skrivnost :-- , moram pa reči da zelo zelo hiter.
#180914
Laufer napisal/-a:Danes sem na PST-ju opazoval priprave dveh konkurentov. Eden ga je žgal kot nor, drugi pa je samo :shock: in se čudil.
Zdi se mi, da sem stavil na pravega konja. Kakšen je bil kilometerski čas intervalčka, pa naj ostane skrivnost :-- , moram pa reči da zelo zelo hiter.


Ja, tisti, ki je samo :shock:, je bila moja malenkost...ja, kovit je tako hitro padel mimo mene, da me je skoraj odpihnilo s proge :twisted: :roll:, ja res bo težka tekma v Radencih...konkurenca trenira na polno... :bum: :hello:, jaz pa veselo joggiram... :--
:wink:
#180916
Aja, pa še moje želje glede Radencov:

- za Taetom zaostati ne več kot minuto,
- Inota prehiteti v ciljnem šprintu...
- teči 41 minut

ampak, verjetno potem svizec zavije čokolado :rol:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA