takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo mislite da bo zmagal v teku na 10 km ?

INOT & KOVIT
30
63%
OBIVANKENOBI & TAE
18
38%
Uporabniški avatar
 Loni
#180917
Laufer napisal/-a:Danes sem na PST-ju opazoval priprave dveh konkurentov. Eden ga je žgal kot nor, drugi pa je samo :shock: in se čudil.
Zdi se mi, da sem stavil na pravega konja. Kakšen je bil kilometerski čas intervalčka, pa naj ostane skrivnost :-- , moram pa reči da zelo zelo hiter.


A čem jaz povedat, sem šla z biciklom na juriš za parom sivih hlač, pa je bilo glih za glih. Jaz še sanjam ne tako hitro.
Pa še dobro, da sva ju videla - Kovitu sem še zmeraj jabolka dolžna.
 nana
#180924
Loni napisal/-a:Pa še dobro, da sva ju videla - Kovitu sem še zmeraj jabolka dolžna.

Tista s cimetom... lahko prineseš v Radence :) Samo stresi jih prej ven, ne potem, ko bomo že siti :)
Uporabniški avatar
 INOT
#180927
No vidim, da se tema spet malo bolj redno spremlja, predvsem tisti iz sveta "40 let brez alkohola" :drink :rol: ali nekaj podobnega... :lol: Moje nagrade še namreč vedno čakajo, trenutno sta v bobnu Špela z napovedjo 39:55 in Activean z 40:11.
Baje bo letos v Radencih spet vroče, zato Taetu predlagam, da vzame s seboj 1,5 l plastenko, pa ne vode ampak kaj močnejšega :twisted:
Še vedno ne morem pozabiti lanske tekme, ko je Tae tekel celo pot z (koliko že?) plastenko v roki. Hm mogoče je pa to del foodpoda oz. hydropoda, ki ga uporabla Tae. Hiter je zato rabi naprava vmes še vodno hlajenje?
Kot kažejo zadnje primerjave se bova očitno udarila skupaj midva z Obijem. Obi, če boš pred menoj se ne oziraj nazaj. V gneči me ne boš videl in takrat te lahko prehitim... :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Loni
#180930
nana napisal/-a:
Loni napisal/-a:Pa še dobro, da sva ju videla - Kovitu sem še zmeraj jabolka dolžna.

Tista s cimetom... lahko prineseš v Radence :) Samo stresi jih prej ven, ne potem, ko bomo že siti :)


Sem mislila na nekaj takega, ker v natur obliki so zdaj bolj švoh okusa :D
Uporabniški avatar
 tae
#180935
Letos brez flaške v roki. Na cilju pa :drink
 kovit
#180950
Laufer napisal/-a:Danes sem na PST-ju opazoval priprave dveh konkurentov. Eden ga je žgal kot nor, drugi pa je samo :shock: in se čudil.
Zdi se mi, da sem stavil na pravega konja. Kakšen je bil kilometerski čas intervalčka, pa naj ostane skrivnost :-- , moram pa reči da zelo zelo hiter.

Ja bil je ravno zadnji intervalček, tisti ki sem se ga mislil lotiti precej previdno, potem pa ga za občinstvo odtekel na dasko...Laufer in Loni , ki sta se kao malo po naključju prpeljala mimo, sta po koncu intervala pokazala pravi obraz(tega seveda nista napisala) in mi v imenu foruma pod nos pomolila neke epruvete v katere bi moral pod veliko psihično prisilo lulat :roll: ...lepo sem jima hotel dopovedat da me pač ne tišči in da danes ne bo nič...sedaj mi baje grozi neka kazen :roll: :twisted:
Uporabniški avatar
 tae
#180958
Kovit, moje vprašanje, ki bo sledilo ni pomembno le zaradi naše stave, zanima me tudi zaradi mojega projekta 10k.

Koliko km intervalov si naredil, v kakšnih časih in s kakšnimi pavzami ?
 kovit
#181004
Loni napisal/-a:
kovit napisal/-a:...sedaj mi baje grozi neka kazen :roll: :twisted:


A v obliki štrudla? :D

Nikoli ti ne spečeš toliko štrudla kolikor ga jaz lahko za kazen zmažem :)
 kovit
#181005
tae napisal/-a:Kovit, moje vprašanje, ki bo sledilo ni pomembno le zaradi naše stave, zanima me tudi zaradi mojega projekta 10k.

Koliko km intervalov si naredil, v kakšnih časih in s kakšnimi pavzami ?

3 serije po 3 intervalčke na 500 m...pavza med serijami 5min, med int pa 1 min.na 500 od 1.30 do 1.34
šibam domov ...lepo se mejte
Uporabniški avatar
 Loni
#181006
kovit napisal/-a:
Loni napisal/-a:
kovit napisal/-a:...sedaj mi baje grozi neka kazen :roll: :twisted:


A v obliki štrudla? :D

Nikoli ti ne spečeš toliko štrudla kolikor ga jaz lahko za kazen zmažem :)


Saj če bom sama delala vlečeno testo, ga res ne bo kaj preveč. Me že zdaj skrbi, kaj pa če bom kaj pozabila noter dat :-- Šibam tudi jaz.
Uporabniški avatar
 tae
#181178
Kovitovi intervali so vsekakor prehudi zame.

Drugače sva se pa danes srečala med tekom na trojkah in bila prav vesela en drugega, četudi bova že čez en teden na nasprotnih taborih. Tokrat je udaril prav kontra taktiko, lepo na easy brez kakšnih hudih naporov.
Uporabniški avatar
 tae
#181582
Stanje glasov se že nekaj časa ni spremenilo, kar pomeni, da večine naša stava ne zanima. To opravimo, potem se ne bom več javno izpostavljal v stavah (le še interno :D ).
Še 3 celi dnevi nas ločijo od dogodka. Moram priznati, da po eni strani že komaj čakam, po drugi strani pa sem že malo živčen. Ja, priznal sem.

Boste tudi ostali 3-je še kaj povedali tu ali se pač vidimo v soboto na tekmi ?
 spela*
#181604
INOT napisal/-a:Vse si povedal Tae. Zanimanja ni, niti za nagrade zato je to moj zadnji post v tej temi. Se vidimo v Radencih :D


Oj Inot, čeprav sem stavila na drugo dvojico, se nikar ne vdaj. S primerno taktiko imaš lahko na koncu čas pod 37 minut.
Pod 40 boš tako ali tako tekel. :D

Če vsemu temu:
INOT napisal/-a:tek z planinskimi gojzerji -30 sek na koncu
tek z pancerji-2 min
tek z 10 kg rukzakom-1 min


dodaš še smučke (en je s smučkami prišel na start trojk, tako da očitno ni ovir), boš še zmagal, in to ne le v konkurenci vas štirih! :D
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA