takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

#189583
Pridružujem se mnenju predhodnikov, da je za nami "ostal" eden najlepših vikendov. Sam bi ta stavek zaključil z besedami: ... odkar sem član Tekaškega foruma. :D

Skratka, z velikim veseljem sem sprejel Aleševo vabilo na obisk Sv. Eme ter bil skupaj z vsemi ostalimi udeleženci nagrajen z izjemno lepim dogodkom v čudovitem koncu na prsih naše kure. :D

Aleš, skupaj z Alenko ter s pomočjo svojih enkratnih sosedov, si nam pripravil tako doživetje, da ga zlega ne bomo pozabili in ga bomo še velikokrat podoživljaji (recimo: na analizah v Brunarici) :cast1: :D

O samem poteku srečanja ne bom napisal niti besedice, saj vam je že v tem trenutku dostopna kopica kakovostnega fotomateriala, ki pove vse. 8)

Morda bi sam omenil le še to, da mi je zmanjkalo drobiža za nakup vozovnice do končne postaje, zato sem bil primoran prepešačiti (nekoliko tudi preteči) vso pot od ŽP Grobelno do cilja na Sv. Emi. :-- :wink: Tole moje "popotovanje" si boste najlažje predstavljali, če boste "prebrali" priloženo fotoreportažo. :wink:

Med "branjem" priložene zgodbe bodite nekoliko prizanesljivi glede kvalitete slikc, so pač narejene z GSM aparatom. :oops: :wink:
#189644
Spoštovani tekači, sobotni udeleženci Aleševe zabave!

Prireditev je bila res v počastitev dneva borca, in to borcev tekaškega foruma, ki ste osvojili naše obsoteljske griče.

Z organizatorjem Alešem se poznava že kar nekaj tekaških let. Začela sva kot priložnostna »vikendaška« soseda, druženje pa sva utrjevala kot uživaška tekača. Kmalu sem spoznal njegove, za moj žep zaenkrat še nedosegljive, skoraj eksotične tekaške izkušnje.
Aleš se je rad odzval povabilu na Rokov tek in teku kozjanskega jabolka, saj sem mu obljubil, da bo tu doživel nekaj drugačnega. V mislih sem imel veliko zadovoljstva z malo truda. Da je pri obeh tekih v prednosti uživanje v lepi naravi ob bogato obloženih okrepčevalnicah z domačimi glasbenimi vložki in prijaznimi domačini, ki radi ponujajo darove svojega dela čez leto, je nam, navdušenim tekačem iz "nerazvitega" Kozjanskega, v ponos. Že po prvem Rokovem teku, kjer sem tudi sokrivec za »trasiranje« proge, smo bili prijetno presenečeni, ko smo ugotavljali, da je izvedba takšne prireditve v času in prostoru pri nas nekaj drugačnega in hkrati edinstvenega, kar lahko naše male kraje naredi zanimivejše in bolj prepoznavne. Tu sem imel v mislih vas tekače-forumovce, ki nam pomagate na način, da se vsako leto bolj zadovoljni vračate na Rokov tek v vse večjem številu.

V soboto pa sem imel tudi sam priložnost spoznati nekatere od vas in z vami deliti prijetne trenutke. Izvirno in skrbno izbrani sobotni posnetki, ki ste jih objavili na forumu, izražajo več kot samo zanimive slike. Nekateri posnetki imajo v sebi tudi dosti bolj globoko sporočilo. To pa je tisto, kar nas je povezovalo pri Alešu - tek in druženje. Kar nekaj fotografij bo našlo mesto v družinskem albumu.

Še enkrat se zahvaljujem Alešu in vsem udeležencem (da ste z njim stavili) in pozdravljam vse ostale, ki niste bili zraven, ter se veselim srečanja z vami.

P.S. Obljubim vam, da še marsičesa niste tu doživeli, kajti ne da se vsega storiti na mah, tako kot ne odteči maratona kar tako pod tri ure, kot je mislil Aleš za šalo… Zato vabljeni ponovno…

MarjanC
#189653
Prav prijetna družba se vas je zbrala. Aleš, v ponos in čast si štejem, da si tudi mene povabil na omenjeni dogodek. Hkrati mi je žal, da ne morem biti istočasno na več krajih. Očitno ste se imeli prav lepo. Upam, da v prihodnje ne izpustim prilike za ponovno družabno srečanje.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA