takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Uporabniški avatar
 tae
#228785
Več, kot pol leta 2010 je že za nami, pa še nobena javna stava ni padla. Ali bo kdo kaj stavil ali ne, da malo popestrimo tale naš forum. S tem prispevkom namreč želim vzpodbuditi še koga za razne izzive.

Jaz imam stave zelo rad, ker so mi nekakšna motivacija za lažje doseganje ciljev. Javno sem se že 2x izpostavil tu s stavami, verjamem da vas je še nekaj tu gor, ki radi stavite.
#228789
mitjas napisal/-a::) Tae a kaj treniraš :?:
Greva stavit, kje me boš letos gledal v hrbet v zadnjih kilometrih na 21ki :?: :wink:



No, da vaju beremo kje, se bo to dogajalo? :clap:
Uporabniški avatar
 tae
#228791
Mitja in Bernarda, sam sem imel sicer v mislih spremljanje drugih stav, čeprav moram priznati, da je zadeva mamljiva. :D
#228793
tae napisal/-a:Mitja in Bernarda, sam sem imel sicer v mislih spremljanje drugih stav, čeprav moram priznati, da je zadeva mamljiva. :D


Prednost damo tebi.....da slišimo najprej tvoj izziv :hello:
Uporabniški avatar
 tae
#228794
Mene je drugače izzval Mitja, vprašanje je le ali bom stavo sprejel ali ne.

Berni, nekaj se govori okoli da... :?: (you know what I mean)
#228808
tae napisal/-a:Mene je drugače izzval Mitja, vprašanje je le ali bom stavo sprejel ali ne.

Berni, nekaj se govori okoli da... :?: (you know what I mean)





Sej je vseeno kako je Mitja tebe izzival, skoraj podobno je...... :mrgreen:
Uporabniški avatar
 tae
#228902
Ali je kriv čas dopustov, ali pa na forumu ni več ljudi, ki bi se javno izpostavljali s stavami.
 kovit
#228909
Loni napisal/-a:No, če bo kovit sodeloval v kaki stavi in če zmaga, dobi od mene en štrudl :wink:
No, ga dobi tudi, če zgubi :wink:

Opa, no za tvoj štrudl se pa splača potrudit :)
Recimo, času in pameti primerno grem stavit, da me nihče ne premaga v nepremičnem ležanju na plaži. Tempo na km je res ubijalski in po končani tekmi boli rit do onemoglosti. Recimo da izzivam celotno tekaško družbo n Čikatu.:wink:
Uporabniški avatar
 tae
#228917
kovit napisal/-a:A tebi ni nič vroče Tae?
:)


Ne vem zakaj, ampak vsakič sem prav vesel, ko vidim, da se ti javiš.

Glede tvojega vprašanja čisto resno:
- V službi imamo 26°C
- V avtu nastavim na 24°C
- doma vse hermetično zaprto, tako da je čisto prijetno
- poletje mora biti vroče

Pri treningih pa opažam počasnejši tempo in večjo utrujenost. No, tu se pa zgovarjam na vročino. :D
#228949
tae napisal/-a:Ali je kriv čas dopustov, ali pa na forumu ni več ljudi, ki bi se javno izpostavljali s stavami.


Polžja sekcija ne sprejema stav, smo na drugi temi :mrgreen: vročina :oops:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA