takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

#269697
INOT napisal/-a:No parkrat te še moram prehiteti :lol:


Se pravi, vsaj 2x.
#269775
tae napisal/-a:Obivankenobi, saj je super, da hočeš takoj v akcijo, ampak pozabljaš, da sem jaz še vedno Gorencelj in bi zato raje počakal na skupinsko prijavo, po možnosti še začinjeno s skupnim prevozom.

Tae, vem, da si Gorenjc... :), pa sej se tudi meni ne bi mudilo :nono: :oops: :wink:, ampak cenejše prijave so samo januarja... :evil: :shock: :)
#269869
AHA... :)
Inot, mladca sta vsaj zame na kratkih preprosto ušla...iz te moke ne bo za naju kruha.
radenci ni variante, ker se po parizu ne bom še pobral...
Jih pa lahko preprosto KADARKOLI ubijeva na maratonu. :D , če se le upata sprejeti izziv.
No ali pa takole recimo; važi desetka, lahko tudi trojke... sprejmem, ampak jeseni obvezno revanša na maratonu. :twisted: :)
#269907
Kovit, lepo da si se javil.

Uberimo srednjo pot: za naju je daljša razdalja polmaraton, za vaju je to krajša. Tako bo boj bolj pošten. Jaz torej navijam za polmaraton.

Maraton pa saj veš, če slučajno letos rata še nekaj drugega.

PS: Na dolge trojke gremo pa lahko skupaj za trening.
#269959
Najboljše, da sproti določamo tekme za dvoboj. Najprej pa morava s Kovitom priti v vsaj približno formo, da vama bova lahko parirala, drugače dvoboji ne bodo imeli pravega učinka.
#269968
Po 2. dvoboju je Obivankenobi povečal svojo prednost.

Rezultat:
Obivankenobi 2 : Tae 0 (skupni zaostanek 1 min. 41 sek.)

Sledi polmaraton Medea, potem pa se bo že počasi potrebno spomniti še kaj drugega poleg teka.
#269988
Glede na to, da jaz zgubljam, si bom moral prvi netekaški izziv spomniti jaz. Že razmišljam, ampak...
#270011
tae napisal/-a:Po 2. dvoboju je Obivankenobi povečal svojo prednost.

Nisem mogel verjeti, kako se je danes obi izstrelil :clap: :cast1:

Ker sta oba čing-ču-fu-teng mojstra, za dvoboj predlagam test vzdržljivosti. :wink:
#270018
tae napisal/-a:Sledi polmaraton Medea, potem pa se bo že počasi potrebno spomniti še kaj drugega poleg teka.

Po Medeji pa konec januarja sledi spet planinarjenje na Primoža... :clap: 8) , pa povežimo Joškota... :shock: :oops: :lol: (sedaj ima sicer ta tek bolj nepolitično ime, mislim, da se imenuje Do konca in nazaj... :shock: :oops: :roll: :wink: ), pa pol...me pa prov firbec matra, v čem bi lahko še poleg teka tekmovala... :shock: :oops: :wink:
#270020
cvalenti napisal/-a:Nisem mogel verjeti, kako se je danes obi izstrelil :clap: :cast1:

Ja, kar hitro sem potegnil v hrib... :shock: :oops: 8) , ker sem mislil, da moram kot štarter teči pred ostalimi... :lol: :lol: :--, pa mi to žal ni uspelo do vrha... :--( :roll: :wink:
#270021
cvalenti napisal/-a:Ker sta oba čing-ču-fu-teng mojstra, za dvoboj predlagam test vzdržljivosti. :wink:

Čing-ču-fu-teng mojstra... :shock: :oops: :nono: :lol:, se bosta naslednjo nedeljo v Medeji pomerila v v zdržljivosti na polmaratonu... :shock: :oops: :roll: 8) :wink:
#270041
tae napisal/-a:Kovit, lepo da si se javil.

Uberimo srednjo pot: za naju je daljša razdalja polmaraton, za vaju je to krajša. Tako bo boj bolj pošten. Jaz torej navijam za polmaraton.

Maraton pa saj veš, če slučajno letos rata še nekaj drugega.

PS: Na dolge trojke gremo pa lahko skupaj za trening.

Ne ne, polovička je polovička samo po km.
Ta varianta odpade. TI bi mene rad na suho pa ti ne bo ratal. :FO: :)
Vztrajam na eni 10 ali pa ta kratke trojke in 42. :wink:
#270042
INOT napisal/-a:Najboljše, da sproti določamo tekme za dvoboj. Najprej pa morava s Kovitom priti v vsaj približno formo, da vama bova lahko parirala, drugače dvoboji ne bodo imeli pravega učinka.

Jaz že treniram na polno :evil:
Kot vidiš mladiem prdcem maraton ne diši :lol:
Sta pač reve in onadva bi zdaj neki na pol počela..., da bi se hvalila :) ...in da ne bi ti slučajno sprejel kakšno polovičarstvo :!:
Tekme moramo določit pa kar zdaj pozimi da se ne bi potem zmišljevali in mutili...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA