takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

#270720
Špelca marelca, najbolje da se še ti začneš pripravljati in se nama pridružiš pri skupnem izvajanju te vaje. Drugače pa nikjer nisem omenil, da bova držala le 3 minute. Le da se po treh minutah šele začne pravi test zdržljivosti.
#270722
spela* napisal/-a:
tae napisal/-a:Špelca marelca, najbolje da se še ti začneš pripravljati in se nama pridružiš pri skupnem izvajanju te vaje.


In kako se bosta zmenila, če morda zmagam? :lol:

Ja pol bo ena nula zate... :clap: :cast1: :-- :shock: :oops: :wink:, midva si pa že bova pravično razdelila drugo mesto... :argue: :ignore: :wink:
#270870
Zvita si ti. O.k. priznam, da zaenkrat jaz nič dlje od treh minut.
#278575
Nekaj časa sem bil doma brez računalnika, zato sem se na hitro lahko javljal le iz službe. Danes je spet pri meni doma. Tole temo sem jaz odprl že januarja letos, marsikaj smo tu že govorili (morda celo kaj zanimivega). Potem sva se z Obivankenobijem nehala javljati, ker sva bila prepričana, da zadeva nikogar ne zanima, glede na to, da se potem skoraj nihče ni več javljal. Temo pa ponovno obujam, ker me marsikdo na tekmah sprašuje kaj je sedaj z najinim dvobojem.

Ali je možno v forum dodati excelovo razpredelnico?

Če ne bo šlo, se bom kasneje poigral in naredil slikco, kjer bo razvidno kdaj sva že tekmovala, kje, kakšne čase sva dosegala, razlika in končni rezultat.
#278587
tae napisal/-a:Špelca marelca, najbolje da se še ti začneš pripravljati in se nama pridružiš pri skupnem izvajanju te vaje.


In potem sta se fanta ustrašila ženske konkurence in to opravila skrivaj ...
#278620
Trenutno mi ne uspe prilepiti gor slikce, katero sem naredil iz excelove razpredelnice (kakšna pomoč bi bila dobrodošla). Tekstualno (sicer malo bolj suhoparno) pa takole:

- Obivankenobi me je po tekmah vodil že 5:0.
- Trenutno me vodi 5:2.
- Po najinih pravilih pa za skupno 3 minute in 38 sekund.
- "Deske" sploh še nisva izvedla in ne vem kdaj jo bova, ker je on vsak vikend na tekmi (neuradno, sam doma sem jaz zdržal 6 minut). Je pa res, da sva sedaj oba že malo pozabila na to vajo in jo tudi nič več ne vadiva.

Zavedam se, da je letos on boljši, a pred nami je še skoraj 8 mesecev. :D
#278621
Ko sem malo pobrskal po začetku te teme, sem naletel tudi na tole:
INOT napisal/-a:Meni pa se zdi prav, da se fanta malo pohvalita. Dokler se še lahko. :lol: Neke neporavnane račune še imam z njima :twisted:


INOT, kako je sedaj s tabo, dolgo se že nismo videli. Kaj tečeš, se skrivoma za kaj pripravljaš, tekmovalni duh še prebiva v tebi?
#278638
tae napisal/-a:Trenutno mi ne uspe prilepiti gor slikce, katero sem naredil iz excelove razpredelnice (kakšna pomoč bi bila dobrodošla). Tekstualno (sicer malo bolj suhoparno) pa takole:

- Obivankenobi me je po tekmah vodil že 5:0.
- Trenutno me vodi 5:2.
- Po najinih pravilih pa za skupno 3 minute in 38 sekund.
- "Deske" sploh še nisva izvedla in ne vem kdaj jo bova, ker je on vsak vikend na tekmi (neuradno, sam doma sem jaz zdržal 6 minut). Je pa res, da sva sedaj oba že malo pozabila na to vajo in jo tudi nič več ne vadiva.

Zavedam se, da je letos on boljši, a pred nami je še skoraj 8 mesecev. :D

Tae, mislim, da si postal precej boljši... :clap: :cast1:, aprilska velika kilometraža ti mogoče zaenkrat še ne pomaga, da bi brez problemov pretekel maraton oz. rabiš za to več časa, vendar se na krajše razdalje pozna velik napredek... :clap: res je, sicer, da jaz praktično samo tekmujem in zelo malo ali nič ne treniram :shock: :oops:, vendar vseeno, ta najin letni dvoboj postaja vse bolj zanimiv... 8) :D, se pa predvsem po zadnji dirki na Drenovem Griču sprašujem koliko časa bom lahko na naslednjih dirkah držal tvoj tempo... :evil: :roll: no, kokrkoli že, upam, da bom na naslednjem dvoboju kej bolj spočit in ne bom "crknil" že po 3 km... :)
Ja nč, bova še kakšno rekla danes na :toast: :wink:
#280921
Menda nekatere to celo zanima. :D

Danes sva se z Obivankenobijem udarila na teku ob Cerkniškem jezeru. Dal mi je vetra za 14 sekund.

Skupni letošnji rezultat je sedaj že 6:2 zanj.

Moj skupni letni zaostanek pa 3 min. in 52 sekund.

Še dobre pol leta imam časa, da ga ujamem. Škoda, ker se časovno ne moreva uskladiti še za kakšne netekaške aktivnosti, ker ga v teku po mojem ne bom ujel.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA