takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Zmagovalec triletnega tekmovanja na 21 km bo:

ales
3
75%
MihaPR in/ali MihaPerme
1
25%
#108053
Me je ravno Mihec v uni temi o Palmanovi vzpodbudil, da tele, že kak dan pripravljene zapise, objavim na forumu. Prosim Erota, če ustrezno dopolni tale naslov teme dosežkov še s stavami ali pa doda novo temo, najbolje kar v tejle TF zbirki.

Torej, predlagam, da po spodnjem obrazcu (in ga razširite, če za to čutite potrebo) vpišete vaše stave, da se ne izgubijo v luknjičavem lastnem spominu, tko k se včasih zgodi z mojimi..



Kdo: Aleš : MihaPr in Miha Perme

Kaj: Najboljši čas na polmaratonski razdalji

Čas: V osnovni verziji do konca leta 2005, a jo je ta starejši Mihec potem kr enkrat spremenil v triletno-torej do 31.12.2007

Za-kaj: En karton (24 pollitrskih pločevink desertnega laškega) piva; v nadaljevanju označeno z: 1#

Kdaj: 18.2.2005

Ostalo: na Tfju se je o tem pisalo tule

.ps Palmanova je ena zadnjih možnosti, kajne?
Nazadnje spremenil ales, dne 30 Okt 2007, 22:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#108063
ero napisal/-a::) narejeno novo področje stave, Aleš postavljen za moderatorja :wink:

ps: kakšna je uredniška provizija pri stavah? :twisted:


Provizija pa je 50% delež pri pločevinkah deserta :lol: :wink: .
No skratka po dolgem času spet zanimiva tema oz. neke vrste športne stave.
:lol: :wink:
Skratka Aleš dal si zanimivo iztočnico za nadaljne zadeve oziroma projekte ki jih ima človek v glavi.
Potem jih še lažje uresniči!
ČAO!
Uporabniški avatar
 tae
#108070
Nekaj mi ni jasno. Ali tu potencialni bralci glasujemo za potencialnega kandidata ali le spremljamo temo in na koncu pri poročilu vidimo oziroma beremo kaj se je izcimilo iz vsega.
Uporabniški avatar
 ales
#108072
Urednik ima pravico udeležbe na vseh predajah dogovorjenih nagrad. Njegov delež pa je odvisen zgolj od njegove iznajdljivosti in stopnje naklonjenosti do konzumiranja nagrad.

Aha, zdaj sem se spomnil, dodamo še ankete.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#108078
Sem se spomnil še ene čudovite stave kdo je pripravljen ponovno prečiti E6 pot od Radelj ob Dravi do Strunjana.Da se naredi nekakšen dvoboj ali večbojno predstavo o tem se splača razmišljati.In iz tega potegneme zopet kaj dobrega kar se tiče izkušenj.
Ja mislim, da bom ponovno šel čez E6 od Radelj ob Dravi do Strunjani v še krajšem času kot smo ga pa potrebovali tedaj.Samo se moram spraviti nazaj k normalnim treningom pol bo pa tudi to prišlo na vrsto.Mislim, da bom začel o tem razmišljati s prvim januarjem.
Skratka Aleš če se bo to dogajalo naslednje leto pridem z velikim veseljem navijati in se tudi pridružiti kaki vajini stavi!
Tole na Storžič je pa luštna zadeva :lol: .Še bolj nora zadeva je oziroma bi bil tek na vrh Triglava iz Rudnega polja mimo Vodnikove koče in koče Planika mali Triglav na veliki triglav.
Temu pa se bi še jaz pridružil.Iz lastni izkušenj lahko povem da te to pa kar malo izmozga fizično in psihično.
Je pa dobra priprava za SAM maraton ali kaj podobnega.
Da se to nareditiv 6 urah gor in dol.In je človek lahko že ob 13h na kosilu :wink: pa hmelov sok poleg seveda :lol: !
Bom spremljal ta dvoboj kako se bo izšlo!
ČAO!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#108110
Se ne bom zgovarjal, vendar je dobro kazalo :)
Imava sploh še kakšne monosti, ali prineseva kar v Palmanovo :)
Uporabniški avatar
 mihaperme
#108112
Glede na to, da sem za letos s tekmovanji zaključil (pa tudi če bi tekel še v Palmanovi glede na trenutno mojo hitrost nimam možnosti) je Aleš praktično že dobil stavo. Naj mu bo. :wink: Zaenkrat je še hitrejši.

ps: dobiš 1# v Palmanovo.

lp


Miha
Uporabniški avatar
 ales
#108114
No, no, kakšno brezvolje pa je tole.. Ne boš verjel, a že od včeraj na spletu iščem kam bi šel lahko konec novembra in decembra še na polovičko če se v Palmi ne izide po načrtih .. Ciper, Asissi, Milano v Italiji so najbolj primerne..

Tko da fanta, kar pogumno, drugače bom tudi jaz voljo do treninga zgubil..
Uporabniški avatar
 mihaperme
#108117
...ti kar treniraj! Imaš še drugje odprte stave, predvsem za tisto (Stava - MatejP : Aleš, T<80, 19.5.200). :wink:

:D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA