takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Zmagovalec merjenja zmogljivosti vegi - vsejed bo

tek_v_snegu
7
30%
ales
16
70%
#108055
Tu je že druga..


Kdo: Tek_v_snegu : Aleš

Kaj: Tek_v snegu je predlagal:
- čas maratona (katerikoli maraton s štartom in ciljem na istem mestu)
- kolesarjenje recimo 70km čez kakšen planinski predel kakšno planoto izberiva po karti neko ciljno točko (predlagam prvi del poti E6, recimo od Radelj do Mozirja)
- pozimi gazenje oz. zimsko turo čez kakšen planinski greben (nimam nobenih tovrstnih izkušenj, kar izberi)
- gorski tek na kakšen dva tisočak...lahko tudi Grintavec (hmm, tek na Grintavec bo žal ravno v času EVACS-2008, predlagam vzpon na Storžič iz Preddvora, resda "le" 1650 vm, a lažja logistika)

Dodajam še naslednje:
-čas polmaratona (katerikoli pol maraton s štartom in ciljem na istem mestu)
-kilometrski čas (steza, kadarkoli spomladi, najbolje v dvoboju)
-dve krvodajalski akciji (za uvrstitev šteje zabeležen nivo hemoglobina)
-plavanje od hotela Park okoli otoka in nazaj (pravzaprav lahko kjerkoli (jezero, morje) v dolžini 3-5 km)

Tudi o točkovanju sem malo razmišljal. Moj predlog:
-zmagovalec prejme v vsaki disciplini po eno točko
-zmagovalec za vsak mnogokratnik 5% boljšega časa v vsaki disciplini prejme še dodatno točko
-absolutni zmagovalec postane kdor zbere več točk

Čas: Predlagam dobro leto po vrženi rokavici, da je vključen tudi 13.LM

Za-kaj: čast in večna slava v prvem TF merjenju zmogljivosti - vegi:vsejed


Ostalo: http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.p ... 412#106412
Nazadnje spremenil ales, dne 30 Okt 2007, 22:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tae
#108069
Aleš, opazil sem dve stvari:

1. snežni te je kar razkuril in ti dvignil pritisk
2. še en hudo tekmovalni človek (podobno, kot jaz)

Drugače pa zanimivo tele stave, čeprav sem tudi sam že razmišljal o tem, pa nisem vedel kako bi bilo to zanimivo tudi za širšo javnost in ne le interno.
Uporabniški avatar
 bobr
#108071
Tae vidva z obijem bi lahko kako stavo javno dorekla :wink:.
Uporabniški avatar
 tae
#108073
bobr napisal/-a:Tae vidva z obijem bi lahko kako stavo javno dorekla :wink:.


Jah, letos je že konec najinih bitk, morda pa drugo leto.
Uporabniški avatar
 bobr
#108074
To sem mislil, splanirajta kako borbo za naslednjo sezono :wink:.
Jaz sem še preveč mlečen da bi vama sledil...
Uporabniški avatar
 Damijan
#108125
Aleš: eeeem, a poleg "1#", ki bo doletela enega od vaju, lahko imamo tudi mi kaj od tega, razen, da imamo svojega favorita?

Bodo kake stave s kvotami oz. razmerjem?
Uporabniški avatar
 ales
#108132
Hmm, zdaj vidim, da sem se čist nepripravljen spustil v tole. No ja, saj imam čez praznike čas tole mal podrobneje definirat, pa s tinijem in lojzetom se dobimo vmes in bomo mal predebatirali.

Za začetek sem skočil na eno pojasnjevalno stran o Bwin, izbral Slovenščino in ker je napisano v takem spakedranem jeziku sem se kar vrnil na angleško stran. Tu pa me čaka začuda čist berljivo branje v materinščini.. Podrobnosti sledijo. No ja, bomo videli, kolk nam bo urednik dovolil..
Uporabniški avatar
 Vreme
#108147
Odlična ideja!!

Mogoče pa bi pričela kar z Sladkih6 8). Bi pa bilo še primerno vključiti pregled krvi.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#108150
Sicer sem Eru ze javil da se ne bom vec javljal na tekaski forum dokler je gor reklama za ubijanje zivali.

Ampak da odgovorim na to kar se menite.
Verjamem da so si tisti komedijanti ubijanja zivali zaceli iskati primernega cloveka za izziv...in se ga potegnili tam nekam v ...

Dvomim tudi da bi to bila fair stava glede na to da vem da se nekateri od vas ( ki jih vidim po imenih ) polnijo z vsemi mogocimi zavbami za povecanje performas ali regeneracijo.

Ker pa sem jaz dal ta izziv sem ga takrat namenil tistim ki so bili velikih ust. Verjetno bi bilo umestno od kaksnega Damijana ali pa od zacetnika liste da sam skoci v ogenj namesto da se isce okoli kdo...PA bi tudi pristal na cas.

Tako da ta zadeva pa je tako malo ...tekaski forum nikakor po tej reklami o ubijanju zivali vec ne smatram kot element oblacenja in vedrenja teka ali se drugih aerobne rekreacije. Tako da se nikakor ne mislim na tak nacin delati se dodatno reklamo portalu ki reklamira ubijanje zivali.


CE pa se koga skrbi da je meni vazno kaj nekdo je :

Poleg tega pa okoli prehrane nimam kaj potrjevati ker to vem.
Nekateri med vami, ki ste tekali z menoj in glede na to koliko ste nekateri pretpreli poskodb in drugih jamranj verjetno veste da ni nobene ptorebe da se gre tu nekaj potrjevati.


Torej meni je vseeno ce vsak dan kdo uziva taksno in drugacno meso.

Nikakor pa ne bom vec delal reklame portalu kjer se objestno reklamira ubijanje zivali.

Tekel in kolesaril pa v hribe hodil bom se vedno.
Pa ceprav se eni tukaj ponasajo s snajperji je to se vedno svobodna dezela kjer lahko se to pocne tudi brez tekaskega foruma.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#108152
Aja hvala za opombo o krvodajalski akciji.

Ze res dolgo nisem bil.

Prijetno zimo vsem tekacem ( ki so to po srcu ).
Uporabniški avatar
 ales
#108158
Škoda. Sem se res že tko iskreno veselil enega takega vseobsegajočega športnega izziva. Ker večino primerjanj sploh ne bi opravila na tekmovanjih, bi bil časa dovolj tudi za izmenjavo mnenj in izkušenj, morda tudi z ostalimi tekaškimi kolegi.

No ja, kot je že tae ugotovil, nismo vsi tako tekmovalni. Morda se kljub temu dogovoriva za kako disciplino s seznama, lahko tudi netekmovalno.

Oprosti, če te pred objavo stave nisem povprašal, po tvojem odgovoruna moj prispevek sem to razumel kot vabilo k preizkušnji.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#108184
hehe, ampak anketa ti pa dobro kaže aleš :)
Uporabniški avatar
 mirko1
#108190
snežni se je le malo prestrašil, ker pač ni tekmovalen tip. zame pa je že danes zmagovalec, pa če bo sprejel iziv ali pa ne.
lp ,mirko
Uporabniški avatar
 ales
#108210
Mirko, saj res da je mal grdo, a če snežni ne sprejme izziva, a midva poizkusiva tole?!

Resda je Lojze ponudil še cel kup kategorij: obrezovanje trte, kdo (ga več) nese več brent ..

Res bi mi bil fuuul izziv!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA