takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo dobil stavo?

tini
29
55%
lojzeP
24
45%
Uporabniški avatar
 Bor
#156348
raf napisal/-a:He, he......
Sem poživil debato. :wink:
To sem napisal zato, ker ta model, ki se bo spopadel z svojo nasprotnico sploh ne ve kaj je tek in obenem veselo pametuje, kako je 20 km pretečti čist lahko.

še zmeraj mislim da bo razlika več kot 200 m.....greva stavit...(s komerkoli) :D
Uporabniški avatar
 mare
#156364
Bor napisal/-a:
raf napisal/-a:He, he......
Sem poživil debato. :wink:
To sem napisal zato, ker ta model, ki se bo spopadel z svojo nasprotnico sploh ne ve kaj je tek in obenem veselo pametuje, kako je 20 km pretečti čist lahko.

še zmeraj mislim da bo razlika več kot 200 m.....greva stavit...(s komerkoli) :D

No Bor jaz sprejmem stavo. Samo prej bi rad videl tega modela, če resno misli (in da ni tvoj brat :lol: ).
Uporabniški avatar
 Bor
#156369
mare napisal/-a:
Bor napisal/-a:
raf napisal/-a:He, he......
Sem poživil debato. :wink:
To sem napisal zato, ker ta model, ki se bo spopadel z svojo nasprotnico sploh ne ve kaj je tek in obenem veselo pametuje, kako je 20 km pretečti čist lahko.

še zmeraj mislim da bo razlika več kot 200 m.....greva stavit...(s komerkoli) :D

No Bor jaz sprejmem stavo. Samo prej bi rad videl tega modela, če resno misli (in da ni tvoj brat :lol: ).

he he...mare nepoznam ga......gremo u nov topic
 nana
#156450
tae napisal/-a:Saj po novem imamo na forumu tudi rubriko stavnica, ki že nekaj časa samuje.

Sameva :lol:
Se opravičujem, sem tršica :D
Uporabniški avatar
 tae
#156451
Zdaj nič več ne sameva. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA