takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo zmagal v teku na 10km ?

Inot
49
49%
Tae
50
51%
Uporabniški avatar
 DuleKTKV
#122031
tae, vsekakor navijam zate, čeprav se mi zdi, da se boš moral resno potruditi in dati od sebe več kot misliš, da zmoreš... :)
Uporabniški avatar
 J F K
#122032
še en glas za ultraša
:lauf:
Uporabniški avatar
 Lepachuzes
#122054
Tae ewo ti glas od mene...upam da boš zmagu...če želiš se pa lahko zmenimo za kaki skupen trening dokler se še pripravljaš...mislm da je seba živ dokaz da precej dobr treniramo...

lp lepačuzis
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#122120
Pozdrav!

8) Ah, palačinke. :) :D No, da ne bo zmede, seveda stavim, da bo INOT zmagal. :twisted:

lp, oranzni slon

p.s.: Jusuf ma tudi zelo rad palačinke. :P
Uporabniški avatar
 tae
#122272
V nedeljo imam test na 10ki v Grazu, po katerem bom začel planirati treninge za najino stavo in željeni čas na stavi.
 JOHANN
#122281
Sicer osebno ne poznam ne enega ne drugega ,ampak kakšen Mariborčan bi bil, če bi ne verjel v sokrajane :lol:
Se pravi glas za INOTa :cast:
Uporabniški avatar
 INOT
#122296
tae napisal/-a:V nedeljo imam test na 10ki v Grazu, po katerem bom začel planirati treninge za najino stavo in željeni čas na stavi.


V nedeljo imam test na 61 tki v Zagrebu, po katerem bom začel planirati treninge za najino stavo in željeni čas na stavi.
Uporabniški avatar
 tae
#122326
INOT, bova najine končne čase kaj javno napovedovala ali niti ne ?
 nana
#122328
Mene pa zanima, če bosta potem stavo še obrnila... če boš ti izzivalec na kakšni ultra dolžini :wink:
Potem bodo pa itak palačinke :lol:
Uporabniški avatar
 tae
#122329
nana napisal/-a:Mene pa zanima, če bosta potem stavo še obrnila... če boš ti izzivalec na kakšni ultra dolžini :wink:
Potem bodo pa itak palačinke :lol:


NE, nana razočarati te moram. Dolge razdalje me nikakor ne zanimajo. Lahko ga izzovem kvečjemu v polmaratonu in še to le v primeru, da bom zgubil in še to je vprašanje. Raje spet na 10-ki (revanš). Sicer morava pa najprej to speljati, potem pride na vrsto stava z Alesom, ki še ni javna, nato pa bomo vidli kako in kaj. Preveč planov za eno leto ni dobro, ker imam jaz že osebnih dovolj.
Uporabniški avatar
 INOT
#122388
tae napisal/-a:INOT, bova najine končne čase kaj javno napovedovala ali niti ne ?


Niti ne :D Ker ne veva kakšna bo proga. Pa jaz ne vem v kakšni formi bom takrat. Tako hipotetično je pa moj maksimalni domet na desetki nekje 39 minut. Če bom seveda pridno delal na hitrosti pa spravil dol kakšne 3 kilograme. Pol znam biti celo neugoden nasprotnik :twisted:
Sicer pa upam, da te bo strla že psihična priprava na dvoboj. :lol: Pridno jej sladkarije in ne glej na težo. Šprinter si, v formi si nima ti kaj bit :wink: Pa upam, da ponoči kaj sanjaš o Velenju.... :rol:
Še nekaj. Palačinke dobiš tudi ti. Vsaj 5 komadov. :D
Uporabniški avatar
 tae
#122432
INOT napisal/-a:
Sicer pa upam, da te bo strla že psihična priprava na dvoboj. :lol:


Moram priznati, da razmišljam o tem. Zaenkrat deluje ta stava name zelo pozitivno, motivacijsko.

INOT napisal/-a:
Še nekaj. Palačinke dobiš tudi ti. Vsaj 5 komadov. :D


s čokolado :D :) 8) :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA