takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo zmagal v teku na 10km ?

Inot
49
49%
Tae
50
51%
 nana
#129270
Sončka napisal/-a:
nana napisal/-a:
Sončka napisal/-a:Kar se pa časa tiče, mislim, da bo Tae prišel v cilj 38.50, Inot pa 38.51. :wink:
Lp, I.

Hej Sončka, kot da nisi bila v Umagu 8)

He, he. Nekateri imajo pač dobro taktiko. 8)


He, he, he... :D
Čestitke seveda obema. Če bi bil en sam, ne bi bilo tako zanimivo :wink:
Uporabniški avatar
 samostojni
#129271
Čestitke obema Tae-tu in Inot-u :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Nisem aktivno sodeloval pri glasovanju, pa ne vem zakaj ne, saj samo nekaj napišeš pa si naredu. :oops: :oops: , čeprav sem spremljal....zadeve.

Se je pa pokazalo, da sta se oba potrudila maksimalno, mislim pa da je Inot mel več dela, da je obdržal prednost, saj leta so prednost ,pa lahko tudi breme. Se morda motim???
No pol sem mal pobrskal po cajtih za nazaj.:roll: :rol: pa se mi zdi da Inot mal prednosti bi moral imeti po vseh cajtih sodeč, čeprav.... dan kot dan za enega dober , za drugega najbolši...no filing zutrej pa na tekmi ti pove kaj bo.... lahko, pol pa z enim učesom na prej z drugmu pa na sotekmovalcu, če je vse OK, mora zdržat neka razlika, čeprav je mal zadi biti lažje na pogled, ampak na koncu.... pa lahko zmanjka...malo.

Takle čas 15 kmnah, ki sta ga dosegla......4 min/km j :cenz: ti, to je za naravne talente normalno, za najboljše že počasi, za večina tekačev in TEKAČIC pa že fenomenalno, če imamo kdaj možnost sploh to doživeti, ma je treba res kar dihat na škrge,
da mam takle cajt....na krajše razdalje, sem probu u Kranju pri študentih, no se je obrestovalo, sam ni to za vsak dan tkole do fula... je pa sem pa tja dobr srce predihat, u bistvu morš lsam sebe dobr poznat do kje sežejo meje tvojih zmogljivosti, k eden ma za takle tempo ma skor nič trplenja, drugi ga pa mormo fest utripat, srce mislim je tja do 200 na uro, pa še čez, no men je to u mejah normale, za kkšnega pa ???... kva j že to a tolk na uro :roll: :roll: :roll: , se nis normaln bi .......rekli.


Fanta tole ne leti na vaju, je bolj na splošno povzeto, iz zgodovine vseh prireditev.....če malo prisluhneš okolici po tekmovanjih.:cenz: :argue: :FO: :cmok: :bum: :-(( :piti:

Prav u temu je čar:
eden se ful matra :oops::oops::oops: za en kao dobr cajt :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu: :toast: :piti: :cmok: :hehe: :clap: :juhuhu: :laola ,drug pa za ta isti cajt naravno porabi manj energije pa potrplenja, pa še vedno ni sam s sabo zadovoljen :-(( :evil: :twisted: :roll: :wc: pa se kar nekej jezi pa s tem obremenjuje.... pa vse nekej je krivo, sam se ne more sprijaznit, da so dnevi ko ga tečeš z lahkoto in so dnevi ko ga gagaš, pa je lahko ista proga, sam se počutiš dobro ali pa manj dobro in dnevi tečejo še naprej ne glede na počutje, se je treba prepustiti toku življenja če pa ti tek pri tem pomaga še toliko lažje, saj tukaj srečaš enako misleče ponavadi dobrovoljne ljudi......... :TF) :laola :TF) :Feng :Fger :Fita :Fslo sploh ni važn čigav si, če si s :heart na teku.

Sem med tekom na 21 mal pomislil kako se mate na desetki, pa si mislil majo takle kot mi sam po manj al pa četrt za tiste na 42 tki. Vencelj še enkrat čestitke.


Pa naj bode dosti. :roll: Samostojni
 kovit
#129290
Ja tole je moralo bit zelo zanimivo.
Vsa čast generaciji za epsko zmago, mladinci pa hitro na trening, da bo šlo drugič hitrej.
Sicer pa vse skupaj zelo zelo lepa in pozitivna popestritev tega foruma.
Čestitke obema.
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#129300
Čestitke obema tudi z moje strani :cast1: :clap: , jah v športu je tako, da odločajo malenkosti oziroma sekunde :roll:, tokrat je bil očitno Inot psihično močnejši, me veseli, da je Tae tako športno prenesel poraz 8) :cast: :clap:


Lp!
Uporabniški avatar
 vanja
#129303
Sem vedela, da je Inot car! :D :D :D
Seveda pa obema iskreno čestitam, odlično sta se borila! In celotna zgodba si zasluži častni prostor med legendami in bajkami TF!

LP vsem!
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#129305
čestitke OBEMA :!: :!: :!:

INOT: za las si se mi izmuznil (se ti je mudilo prebiti se čim bolj do štartne črte :wink: ), ko sem te hotela "pocukati za rokav" in ti zaželeti čim bolj uspešno turo.

TAE: ta SUPER rezultat ti je lahko super vspodbuda za naprej :!:

:clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 dannae
#129314
Čestitke obema! Posebej pa Inotu, ki je zaupal in izdal, kje je Taeta ugnal...
EMŠO :arrow: izkušnje.
Tae, morda boš pa ti lahko čez nekaj let izzval kakšnega TF mladinca in ga premagal z izkušnjami...
Komaj čakam da spoznam še Kwon-a in Do-ja... :wink: , pa kako Štajerci pečejo palačinke...

Se vidimo!
Pozdravček
D
Uporabniški avatar
 Damijan
#129351
ZdravkoC napisal/-a:Me zanima, če bo Damijan našel kakšnega smeška pri samobrambi :bum:



Slika
 klopotec
#129382
Damijan, to je napad. Ali pa ti bolj na to "najboljša obramba je napad"?
Uporabniški avatar
 Damijan
#129390
Ne, ne: uni levi smajli je TFjevec pred Taetovim tečajem, ki nima pojma o samoobrambi... Po tečaju bo taisti smajli ostal trdo na nogah. :lol:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#129400
Damijan napisal/-a:... uni levi smajli je TFjevec pred Taetovim tečajem, ki nima pojma o samoobrambi...

Mene bolj spominja na Materazzija lani v finalu. :wink:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#129421
Damijan napisal/-a: Slika

Damijan je res car za smeškote :cast: . Najprej sem pomislil, da je oni smeško sedaj (Inot) brcnil drugega (Taeta), ker ni hotel peči palačink na CD pekaču.
Uporabniški avatar
 nada
#129435
Čestitke zmagovalcu :lol: , sicer se nisem kaj prida sledila stavnici, ampak priznam potihem sem navijala za tae-ta. Na palačinke se pa definitivno uturim, saj baje smo vabljeni vsi........ sorry Inot eno več boš vrgel na ogenj, so tiste s Sebinih slik PREVEČ mikavne, da bi jih človek zamudil......sam najprej moram najti kje in kdaj bo THE DAY :oops:
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA