takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Uporabniški avatar
 tae
#128670
Dan D za izvedbo najine stave z Inotom se približuje. Ne glede na končni rezultat, sem vam obljubil enodnevni brezplačni tečaj samoobrambe.

Odločil sem se takole:

Predvideni datum dogodka: sobota 14.06.2008

Predvideni kraj dogodka: KAMNIK, natančneje travnik pri gradu Zaprice (točno kje je to boste pravočasno obveščeni)

Parkirna mesta: zagotovljena pred kamniško knjižnico in bližnjo okolico (hoja za ogrevanje do kraja dogajanja 2 minuti)

Trajanje: načeloma ves dan (o točni uri se bomo še dogovorili)

Oprema: nič posebnega; mikica s kratkimi rokavi in športne hlače (po možnosti kaj takšnega kar ni škoda, znajo namreč pokati kakšni šivi na oblačilih, znate biti malo umazani in zna biti zadeva potem malo razvlečena)

Okolica: trenirali bomo na travi na soncu, zraven so muzejske hiške, gozd in trim steza (senca za ohlajanje)

Prijatelj CVALENTI nam v predprostorih muzeja ponuja stole in mize.

Pijačo (vodo) imejte načeloma sabo, nekaj litrov bom pa tudi sam priskrbel.

INOT, posebej zate: menda te tam čaka nek poseben prostor za peko palačink v senčki, če bova zadevo izvedla skupaj. Beri med kamnitimi stenami muzeja.

To je nekako okvirni plan dogodka. Vse se lahko še spremeni. Odprt sem za vse predloge. Vem, da morda komu ne ustreza datum, nekomu drugemu ne kraj, težko da bo vedno prav za vse. Prilagajal se bom večini. Prosim vas, da se kar v tej temi začnete prijavljati kdo bo prisoten na tečaju samoobramb, lahko pa mi pošljete tudi zs. Moram vedeti, koliko teoretičnega materiala je potrebno pripraviti.

VABLJENI VSI ČLANI TEKAŠKEGA FORUMA (ne glede na to, ali ste glasovali zame, ali za Inota, ali pa sploh niste sodelovali v stavnici)
Nazadnje spremenil tae, dne 20 Maj 2008, 19:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tae
#128677
WTF TAE-KWON-DO
 ton
#128680
Kdo sta pa ostala dva? (Kwon in Do)? :D
Uporabniški avatar
 tae
#128681
Ton, pest in pot :lol:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#128719
Zelo zanimivo, :) mogoče pridem še jaz po kako modrico. :ignore:
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#128725
Tae, če bom le imel čas pridem na samoobrambo in seveda na Inotove palačinke... :D


Lp! :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#128879
Ej Inot, a tebi ta datum in kraj odgovarja ali je še predaleč ali bova imela zadevo sploh skupaj ?
Uporabniški avatar
 INOT
#128916
Načelno mi ustreza.
Palačinke bi pa bilo definitivno lažje speči doma in jih prinesti s seboj.
Uporabniški avatar
 tae
#128918
INOT napisal/-a:Načelno mi ustreza.
Palačinke bi pa bilo definitivno lažje speči doma in jih prinesti s seboj.


To je sicer res. Kaj pa to, da bi bile sveže in tople ?
Uporabniški avatar
 klatez
#128919
INOT napisal/-a:Načelno mi ustreza.
Palačinke bi pa bilo definitivno lažje speči doma in jih prinesti s seboj.

No Inot, malo bolj se pa že res lahko potrudiš... :wink:

Poglej tole temo in se kaj dogovori z bigk (če je že nabavil seveda)... :roll:
http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.p ... sc&start=0
Uporabniški avatar
 INOT
#128937
Za vas so palačinke palačinke al kaj? :evil:
Kako naj tam človek naredi 3 ali 4 različne vrste palačink?
Gorilnika nimam tako, da ne vem....
 luzr
#128967
Priskrbim jeklenko, gorilnik ipd.
Pogreješ jih lahko tudi v mikrovalovki, če bodo v muzeju posodili malo elektrike.
Sicer pa na agregat. (Izgovorov ni. :) )

Če bo tae dovolil ;) in me ne bo preveč nalomil :bum: , bi prišel na ogled :mrgreen: .
Uporabniški avatar
 cvalenti
#128972
INOT napisal/-a:Za vas so palačinke palačinke al kaj? :evil:
Kako naj tam človek naredi 3 ali 4 različne vrste palačink?
Gorilnika nimam tako, da ne vem....


INOT,ti imej s seboj:
-jajca
-moko
-mleko
-sol
Za vse ostalo ne skrbi.Tiste pol ure oz urico ,ko boš rabil,boš šel k meni domov(v muzej) in v naši kuhinji spekel palačinke(oz bom probal dobiti plinski žar,da se bo dogajalo vse zunaj),jaz in tae te bova pa snemala,da bo dokaz.
Priporočam pa vsem ,ki se boste udeležili teka seminarja,da s seboj vzamete kaj za preoblečt,ker ........ :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 pia
#128990
Samo kot ideja:
kaj pa, če bi stopil v stik z Ironmanom Janijem, ki ima profi pekač za TA VELIKE PALAČINKE? Mogoče bi nam pa (če je ravno tisti dan ne bo imel v uporabi) posodil napravico? In še kaj namignil glede peke...
Mogoče bi ga povprašal kar njegov prijatelj MatjažV? Pravijo, da beseda ni konj?!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA