takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Uporabniški avatar
 ROSI64
#135260
Tae, res je vsem ne boš mogel uresničit glede datuma. Problem je le v tistih, ki gredo na dopust za več dni. Glede teka v Kropi, pa mislim, da ni problem, ker gre lahko na tek dopoldan in po teku na palačinke. Prireditev je celodnevna in si tako lahko vsak vzame če želi vsaj urico časa za palačinke.

Jaz mogoče pridem mimo, le časovno si moram stvari uredit.

Obenem pa izrabljam priliko, da ti čestitam :clap: za ves trud ki ga vlagaš v ta dogodek, in želim da ti organizacija čimboljše uspe.

PRAVI BOREC SI :!:
Uporabniški avatar
 tae
#135389
Še ta teden malo povabim, če je kdo zgrešil, potem pa kar bo, pa bo.
Uporabniški avatar
 INOT
#135400
Ajde raja ftrgajte si vsaj kakšno urco cajta v nedeljo pa prite v Kamnik na batine in palačinke :D
Da se nebi jaz ki zastojn mučo pa peko.... :evil: :twisted:
Uporabniški avatar
 bobr
#135401
Uuu to bo veliko palačink zame :lol:
 kovit
#135402
tae napisal/-a:Še ta teden malo povabim, če je kdo zgrešil, potem pa kar bo, pa bo.

Eh si kiksnu...grem ta teden rit namakat.no ja pa drugič...sicer pa še dobr da ne grem, ker bi mi sugurn prpopu par čagijev okoli ušes :D
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#135406
Evo, Kropa je črtana z urnika. :cry: :wink:
Sem se že dve leti mučil v tisti vročini, drugo leto pa spet. :wink:

Gremo se učit obrambe telesa in napada na palačinke. V drugi disciplini sem zelo dober, nič se bat Inot. :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 tae
#135423
Nekaj nas očitno kljub dopustom bo.
Uporabniški avatar
 olson
#135433
Škoda Tae mene tud ne bo grem pač na morje.
Lep pozdrav :lol: pa lepo se imejte. :laola
Uporabniški avatar
 Radolca
#135452
po pravici povedano še mene mal matra da bi z najmlajšim TF-jevcem na pir uletelaSlika
Uporabniški avatar
 tae
#135458
Radolca, ti kar ulet, vendar te moram opozoriti, da pir ni ravno obljubljen. No, če ga bo kdo prinesel, ga bomo seveda spili, dejansko pa poleg palačink nihče ne ve, kaj bomo imeli na razpolago, ker vsak pač kaj prinese in vrže na skupno mizo. Opažam pa, da te v drugi temi mika tudi Kropa. Odločitev je seveda tvoja, težko pa je istočasno z eno ritjo sedeti na dveh konjih.
 luzr
#135533
Malo bi spomnil udeležence naj se vendar prijavijo, ker bo imel Inot baje 100 (sto) palačink. :D
Uporabniški avatar
 bobr
#135538
Uau mojih bo 20,54 :lol: oz. dokler ne padem od prenažrtja palačink :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#135540
bobr, očitno nameravaš grešiti :D .

Kako pa si prišel do te številke ? :?: :idea: :!:
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#135543
tae napisal/-a:Radolca, ti kar ulet, vendar te moram opozoriti, da pir ni ravno obljubljen.


sem prepričana, da bo Primož izpadel "ne-Gorenjc" in bo prispeval en sodček hladnega "kozla" :wink:

lepo se imejte :!:
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA