takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#135544
tae napisal/-a:Radolca, ti kar ulet, vendar te moram opozoriti, da pir ni ravno obljubljen.


sem prepričana, da bo Primož izpadel "ne-Gorenjc" in bo prispeval en sodček hladnega "kozla" :wink:

lepo se imejte :!:
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#135547
Jah Tae tele palačinke so kar mamljive :D, tako, da če bom imel čas tudi jaz pridem kaj naokoli... :lol:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#135549
Mislim, da bo palačink prej zmanjkalo, še predno se bomo mi vrnili s teka po ulicah Krope :D
Uporabniški avatar
 bobr
#135556
tae napisal/-a:bobr, očitno nameravaš grešiti :D .

Kako pa si prišel do te številke ? :?: :idea: :!:

Ne ne saj bodo baje zdrave in psihadelične ;).
Uporabniški avatar
 tae
#135568
Obivankenobi napisal/-a:Jah Tae tele palačinke so kar mamljive :D, tako, da če bom imel čas tudi jaz pridem kaj naokoli... :lol:


"Če bom imel čas", halo kaj pa se greš. Itak, da prideš, za prijatelje se boš pa ja čemu drugemu odpovedal. Tako, da izgovorov zate ni.
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#135618
tae napisal/-a:
Obivankenobi napisal/-a:Jah Tae tele palačinke so kar mamljive :D, tako, da če bom imel čas tudi jaz pridem kaj naokoli... :lol:


"Če bom imel čas", halo kaj pa se greš. Itak, da prideš, za prijatelje se boš pa ja čemu drugemu odpovedal. Tako, da izgovorov zate ni.


Razumem šefe :lol:, drugače, pa itak, da imam v planu da pridem, še posebej zaradi palačink... :shock: :oops:

Lp! :wink:
 luzr
#135651
Koliko nas pride? Preštejmo si obilne porcije palačink. (mljask)
Jaz jih bom deset, če jih ne fašem preveč na gobec...
Uporabniški avatar
 tae
#135654
Zdaj sem bil pa prav prijetno presenečen, da se je ta tema spet pojavila čisto na vrhu brez moje pomoči. Ravnokar sem se vrnil s terena, kjer sem limal oznake za opevani dogodek.

Skratka sledite RDEČIM PUŠČICAM in prispeli boste direktno na kraj dogajanja. Ko boste videli prvo oznako, pomeni, da ste že blizu.

Za izgubljene duše: Če slučajno kdo ne bo našel našega prostora, lahko mimoidoče vprašate po naslednjih orientacijskih točkah :
- Kje imate v Kamniku trim stezo ?
- Kje imate v Kamniku muzej ?
- Kje so v Kamniku Zaprice ?
- Kje je v Kamniku osnovna šola Toma Brejca (Zaprice so nasproti)
- Če tudi to ne bo pomagalo, je tu še enkrat moj telefon 041/283-546

Jaz in Cvalenti bova gor od 9h dopoldne dalje. Prvo "pošiljko" ljudstva bomo čakali do 10:30, potem začnemo.

Z avtom se lahko pripeljete prav do kraja dogodka, lahko pa ga pustite tudi spodaj ob glavni cesti pred otroško trgovino ali malo nižje pri osnovni šoli Frana Albrehta. Prostora je povsod več, kot dovolj.

Zadnjič kdo lahko pride:
Prav vsak, ne glede na starost, spol, spolno usmerjenost, veroizpoved, višino, težo, z družino ali brez, član foruma ali ne,... važno da prinese sabo dobro voljo (no lahko še kakšno malenkost za uničiti v trebušni "votlini" :D ) in to je to.

Zadnji splošni napotki:
:arrow: sabo imejte kaj za preoblečt
:arrow: na sebi imejte oblačila, ki jih ni škoda (raznih Armani srajc je malo škoda :lol: )
:arrow: vsak pride, ko pač lahko
:arrow: po želji imate sabo lahko tudi kakšno brisačo, ker imamo šlauf z vodo
:arrow: zaželjeni razni mobiteli s fotoaparati in digitalni fotoaparati

Toliko iz moje strani. SE VIDIMO JUTRI.
Uporabniški avatar
 cvalenti
#135661
tae napisal/-a:, spolno usmerjenost.


Ufffff,upam,da ni kdo kontra zvezan :lol: :lol: :lol: :twisted:

PS:V slučaju,da bo kdo še lačen in si bo zaželel pice,nam je Cveto obljubil ,da jo pripelje,ker ima ta vikend delaven,tako da bo pica malo bolje obložena,so pa iz picerije Gorjan :lol:
 AinE
#135662
Oj,
pravkar sem prišla domov :arrow: bila sem na Gorenjskem koncu. Videla sem rdeče puščice na beli podlagi že na krožišču v Podgorju. Na križišču na Duplici pa še piše zraven, za kaj gre :D .

Takoj sem šla preverit na forum, če se mogoče nisem zmotila in je tečaj že danes :oops: .

Tae, super si označil dostope do Zapric.

Jutri pridem in če bo potrebno kaj pomagati, sem na voljo.

Lp E.
Uporabniški avatar
 Radolca
#135672
metkamarjetka napisal/-a:
tae napisal/-a:Radolca, ti kar ulet, vendar te moram opozoriti, da pir ni ravno obljubljen.


sem prepričana, da bo Primož izpadel "ne-Gorenjc" in bo prispeval en sodček hladnega "kozla" :wink:

lepo se imejte :!:


Bo gorenc prnesu eno gajbo s sabo, pa bo :lol:
če me mogoče ne bo bolj Kropa zamikalaSlika
Uporabniški avatar
 Radolca
#135693
sem slišal da so danes delne zapore cest v Kamniku zaradi kolesarske prireditveSlika
Uporabniški avatar
 še1PR
#135731
Ne glede na kolesarsko prireditev je Tae tako vzorno :cast: označil pot do prizorišča, da ni bilo šans, da bi človek zgrešil! Rdeče puščice z naslovom prireditve so bile postavljene bolje kot na kaki veliki prireditvi.
Šla sem bolj fotografirat, jesti palačinke in opazovati Taetove učne ure. Če si je kdo premišljal priti ali ne, mu je lahko žal! Tako zaradi Taetovih inštrukcij kot zaradi Inotovih palačink ter Cvalentijevega gostoljubja.
Fantje so zastavili kot da gre za prireditev, ki jo bodo predvajali na vseh programih TV po svetu! Maksimalno so se potrudili in si zaslužijo veliko pohvalo!
Tae še enkrat hvala za vse, naj se še enkrat zahvalim za DVD in pisna navodila! Inot, palačinke, tudi tiste z zeleno mušnico :wink: :-- , so bile odlične! Upam, da bo učinek dolgotrajen... :wink: :lol: Cvalenti, hvala za gostoljubje in za vodenje po muzeju.
:TF) družba pa kaj bi omenjala... Odlična! :laola Se vidimo!
 spela*
#135739
Tae, hvala za inštrukcije, bilo je zelo zabavno (sploh metanje po tleh :D ) in komaj čakam na priložnost za utrjevanje naučenega. :D
Inot, hvala za palačinke, sem se jih najedla do sitega (in še več). :oops:
Cvalent, hvala za gostoljubje, vodenje po muzeju in mučilnici (škoda, ker ste mučilne rekvizite poskrili :twisted: :lol: ) in zanimive razlage.
Vsem hvala za družbo. :cast:
 AinE
#135741
Saj sem vedela, da bosta Tae in Cvalenti organizirala to srečanje na najvišjem nivoju :cast: .
Mislim, da bi v Kamniku težko našli primernejši in lepši prostor. K samoobrambi smo pristopili zelo resno, od ogrevanja in najpreprostejših prijemov do zahtevnejših. Z Dašo sva se močno trudili, da bi se čim več zapomnili. Obivankenobi (uf,kako dolg vzdevek!), ki se tudi zelo dobro spozna na te stvari in je bil Taetov pomočnik, je ugotovil, da sva zelo talentirani :wink: .
Škoda, da nisem bila do konca, da bi lahko poskusila še Inotove palačinke in da sem zamudila Cvalentijevo vodenje po muzeju :( .
Lp E.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA