takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Uporabniški avatar
 INOT
#135750
Jaz sem se imel fajn. Zahvala vsem, da ste prišli in prinesli še toliko stvari zraven še posebej pa Taetu, Cvalentiju in Luzru.
Užival sem ob peki palačink, čeprav je trajalo bolj kratko. Upam, da niste ostali lačni. :D
Grad Zaprice z muzejem in vsem ostalim je pa res zakon.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#135754
INOT napisal/-a: Jaz sem se imel fajn... Upam, da niste ostali lačni... .


Jaoooo

kako sem lačen ....
... ostal sem lačen ...

Jaooo ...
Uporabniški avatar
 ROSI64
#135762
Jaz sem prišel šele popoldan, :( ker sem se dopoldan udeležil teka v Kropi. Prišel sem ravno pravi čas, ko so bile na vrsti palačinke. :D

Zahvalil bi se vsem, :clap: (da ne naštevam še enkrat vseh imen) ki ste kakorkoli pripomogli k včerajšnemu srečanju.

Vedno se dobro počutim v družbi :TF)
Uporabniški avatar
 še1PR
#135766
še nekaj FOTK
Uporabniški avatar
 tae
#135771
No, pa smo le speljali zadevo.

Najprej zahvale:
- gospodu vsemogočnemu za lepo vreme
- Cvalentiju za prostor
- Luzrju za jeklenko
- Obivankenobiju za demonstratorstvo
- in vsem ostalim za udeležbo

Bilo nas je malo, marsikoga sem pogrešal. Glede samih samoobramb, sem računal, da bomo lahko predelali veliko več, kot smo, vendar je problem, ker so pri teh zadevah obremenjeni tudi možgani poleg telesa, zato ponavadi koncentracija že po eni uri pade. No, če kdo želi se lahko še kdaj kaj dogovorimo.

Upam, da ste vsi dobili pisno gradivo in dvd. Če sem koga spustil, naj mi to prosim sporoči.

Ko bom zmontiral video posnetke dogodka, boste o tem pravočasno obveščeni.
Uporabniški avatar
 tae
#135772
Namenoma nov prispevek.

VSAKA ČAST INOTU, DA SE JE IZ MARIBORA PRIPELJAL V KAMNIK IN POSKRBEL ZA LAČNA USTA.
Uporabniški avatar
 Laufer
#135774
Odgovor na tvoje vprašanje.
:cry: Žal mi je, da nisem uspel priti. Vidim in berem, da ste se imeli lepo.
Prepozno smo prišli nazaj s teka. Ohladiti se je bilo potrebno v vodi. Potem je bilo potreba počakati še na razglasitev in nagrade, tako da smo prišli v Lj šele okoli 17,30.
Uporabniški avatar
 bobr
#135775
Še z moje strani pohvale za prijetno nedeljo. Odlično izpeljan tečaj, res je težko osvojiti vse v enem dnevu, hvala za ogled muzeja in lokacijo, hvala za prijetno družbo, hvala za slastne palačinke. Nisem jih požrl kot sem napovedal sem pa prišel do polovice napovedi :lol:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#135779
Hvala Taetu in tudi Inotu za za povabilo in res veliko vloženega truda za ta dogodek ter njegovo bleščečo izvedbo; pa tudi Cvalentiju, Luzerju ter Obivankenobiju za pomebne dodatke k organizaciji. Hvala nam vsem za odlično družbo. Skratka, preživel sem en lep dan v super družbi in okolju, dobil vpogled v osnove obramb, ki so me kar prevzele, pogledal v zgodovino, moderno umetnost, oborožen z DVD in literaturo samoobramb.
Žal je sposobnost zajemanja novega znanja omejena.
Predvsem pa je bilo luštno. Družiti se in tudi padati po tleh. Potem pa jesti Inotove palačinke, ki so nastajale v živo, kot kakšen umetniški performens.
Sedaj je vrhunec sezone tekov. To dejstvo je tudi vzrok, da udeležba ni bila še bolj množična. No ja, vsem, ki ste manjkali vam lahko iskreno rečem, da vam je lahko žal.
Ta dan je bil malo drugačen, kot so ponavadi naša druženja. Pokazal je, da znamo tekači še marsikaj drugega kot le teči. In da znamo to tudi deliti med seboj.
In takšen dan si človek zapomni.
Uporabniški avatar
 cvalenti
#135782
Tudi meni je bilo v veselje,sploh pa,ker sem spoznal člane tekaškega foruma,sploh pa erota,ker mi je podal zanimive in koristne podatke ,k razvijanju mojega teka v naprej in se mu še enkrat zahvaljujem.
Vsem,pa se moram opravičitei ,ker sva z obivankenobijom zapustila prostor za cca 2o minut in sem vam dolžen to tudi pojasniti.Moj hobi so starine in poleg teka so starina druga moja ljubezen.Obi ima nekaj starih predmetov doma in jih tudi prodaja oz oddaja in ga je zanimalo ,kaj zbiram in sem ga peljal pokazati še mojo privat zbirko.Ker so prostori premajhi za vse,ki ste se udelelžili piknika ,vas nisem mogel povabiti gor in sem malo poslikal in prilagam slike,da boste videli tudi ostali člani moj hobi,ki mi vzame 3x več časa kot tek,samo to je veselje do starin.Evo nekaj slik:
Slika
Slika
Slika
Drugače,pa še enkrat hvala vsem,ki ste prišli sej je bil zame dan res nekaj drugačnega,morda bom začel hoditi tudi na tekme in se bomo večkrat videli.....no morda (zaenkrat so tekme zame... :roll: )
Uporabniški avatar
 Vreme
#135799
ZdravkoC napisal/-a:
INOT napisal/-a: Jaz sem se imel fajn... Upam, da niste ostali lačni... .


Jaoooo

kako sem lačen ....
... ostal sem lačen ...

Jaooo ...


Tudi sam sem ostal lačen.... lepe pozdrave iz Hvara :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#135800
Žal je bilo tako, da je bil Štajerski konec res v manjšini.
 AinE
#135807
cvalenti napisal/-a:moj hobi,ki mi vzame 3x več časa kot tek,samo to je veselje do starin.


Cvalenti, krasna zbirka :clap:. Priznam, da sem presenečena. Res mi ne deluješ tako, kot kakšen zbiratelj starin :oops: . Še veliko veselja pri tem hobiju ti želim.

Maj in še1PR hvala za slikce :arrow: vidim, da sem najboljše zamudila :cry: .

Lp E.
 spela*
#135814
Mene pa danes mišice bolijo ... :oops:
Ampak se je vseno splačalo in takoj glasujem za nadaljevalni tečaj. :D

Hvala za fotke. :wink:
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA