takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

#143822
Hmm, res imam zelo motivirajoče tekaške prijatelje: danes po Matejevem krogu čez Rašico(seveda sem prišel zadnji na cilj), smo tm nekje pri izdihljajih Š* sodčka začeli sklepat stave. In ker sem bil najšibkejši člen, najstarejši in najglasnejši, smo začeli pri meni.

Seveda mi ni bilo težko reči, da bom šel pod tremi urami na Cipru prihodnje leto, jasno da ne; no in smo začeli. Edinole toliko so bili uvidevni, da so mi rok za dosego sanjskih treh podaljšali do začetka julija.

No, ampak vsi štirje so se strinjali: če mi uspe preteči maraton pod tremi urami do julija mi(si?) Matej, Matevž, Drago in Lojze plačajo po tri gajbe laškega(torej skupaj 12->skor lahko en mali bife odprem, a ne?!). Če pa mi slučajno ne uspe, plačam vsakemu po eno gajbo laškega(dober deal, a ne?!)

Mal mi je nerodno, ker danes sem res prišel na tek k Mateju "van forme", kot bi rekli naši istrski prijatli, tko da sem vas malo zavedel, a za tri.nič.nič vsi vemo kaj predstavlja, in tko so se pač odločili.

No in tako je minil moj zadnji brezskrbni dan v naslednjih desetih mescih..

.ps bilo je ful lušn;še tek je bil en tak prijeten mal offroad,mal asfalta, najmanj po ravnem, nekaj petelinjih klancev; tek med vonjem ciklam, konjev in speštanih sliv; after pri Mateju pa tak kot se ga nekateri spominjamo spred let..
Uporabniški avatar
 MatjazV
#143839
Aleš,

bomo držali pesti. Glede na to, kolk te poznam, sem skor ziher, da ti bo uspelo priti v klub pod tremi urami. Ne bo čist enostavno in z levo roko, bo pa! Pridem pol pomagat uničit tistih 12 gajb pira.

LP, MatjazV
Uporabniški avatar
 mitjas
#143858
Enega glasnega člana tovrstnih tvojih stav pa pogrešam... le kje se je zgubil :?: :wink:
Uporabniški avatar
 Damijan
#143864
Hu-aaa... 12 gajb proti 4? Dobra kvota! Stavim nate, še več: če bo
priložnost, sem lahko kdaj tudi sparring partner.
 damjan10
#143868
stavim nate :lol:
Uporabniški avatar
 Arif
#143870
To bo za en dober piknik. Kdo bo stavil za 5 kg čevapčičev :toast:
Uporabniški avatar
 klatez
#143873
Here we go again... Slika

No, če boš kakega zajca potreboval, pa se oglasi... Slika
Uporabniški avatar
 tae
#143875
Očitno je že čas, da stave ponovno malo zaživijo. Aleš, res si vztrajen. Želim ti obilo sreče, katero boš poleg natreniranosti vsekakor potreboval. Vendar si si pa zadal zelo težko nalogo.

Kaj pa midva ? Po mojem sva sedaj oba v slabši formi. Pa kaj čmo, bo že bolje.
Uporabniški avatar
 ales
#143878
@MatjazV: tudi sam vem, da se mi čas počasi izteka. Malo so me ohrabrili Lojzetovi dosežki(je tekel stotko hitreje ko v osmem razredu..) in ker sem (kot pravi Matej) zlo projektni tekač, sem prav potreboval eno tako spodbudo. Upam, da bo tokrat dovoljšna.

@Mitjas: ja, tinija smo tudi mi pogrešili, a je po telefonski konzultaciji menda, zamahnil z roko in rekel, to sploh ni kšn poseben cilj(prosti zapis po ene par glažih)

@klatež, Damijan: sem ravno včeraj opazil, da je iz Bistrice do S.Eme le slabe pol ure vožnje, tko da bi lahko bilo skupnih treningov res več. Nisem tudi še čist odpisal trikotnika:Vonarje-Donačka-Boč-Vonarje. Se pa že v naprej priporočam za kšn skupni maraton konec aprila ali v začetku maja.

@tae: s formo sem trenutno res skoraj na dnu, a se recimo v začetku novembra vseeno lahko pomeriva na petki (ravninska, asfaltna cesta ob železnici na Sorškem polju). Imava tko s tinijem še eno manjšo stavico za prvo mesto v Palmi.


.ps komaj čakam ponedeljka, da si v Megacentru nabavim polletno karto za v fitnes in savno, potem pa začnem zares..
Uporabniški avatar
 klatez
#143890
Aprila, maja? Rezervni plan?

A nisem med vrsticami razbral, da je prvi poskus tale:
http://www.cyprusmarathon.com/

Jaz pa sem mislil, da nam boš drugo leto vodič na tem:
http://www.maltamarathon.com/

Sicer pa ti kar pokliči.
Tudi jaz (midva) rabiva malo vzpodbude (beri kakšno brco v rit)...
Uporabniški avatar
 mitjas
#143928
ales napisal/-a:@tae: s formo sem trenutno res skoraj na dnu, a se recimo v začetku novembra vseeno lahko pomeriva na petki (ravninska, asfaltna cesta ob železnici na Sorškem polju). Imava tko s tinijem še eno manjšo stavico za prvo mesto v Palmi...


Mal off topic, je pa vseeno stava:
Sej ni tko majhna stava za Palmo, a niso 2x 3-je čevapi v igri :?: Menda bo pred obema :wink:

Boš mel pa kar nekaj trening tekačev za dosego tvojega cilja :!: Na sorškem polju se ti pa tud jest pridružim :D
Uporabniški avatar
 GTA
#144017
Aleš, mal za vzpodbudo, tudi jaz ti plačam tri kište laškega, če ti uspe, bom pa vsekakor navijal zate, mogoče gremo celo skup na Ciper...bomo videli kaj bo z Londonom

p.s. A se še kaj igra tenis?
Uporabniški avatar
 Laufer
#144023
Ales sem na tvoji strani. Držim pesti zate in vem da ti bo uspelo. :lol:
Se bom pa rade volje pridružil, da spijem eno flaško na tvojo zmago.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA