takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Uporabniški avatar
 ales
#171066
Oh ne Tae, sploh ni nate letelo..imam jaz cel kup prijateljev, ki mi tko 'motivacijsko' pošiljajo poleg sporočil na TFju še razne sms-e in elektronska sporočila, ja res jih moram vzeti raje kot malo drugačno obliko motivacije..

BTW stave: moj maser pravi, da bi stegenske mišice morale zdržat, le pred tekmo naj se enormno hidriram..no ja, te napake ne bom več naredil (če bo pa kšna druga pa še ne vem..)
Uporabniški avatar
 Matevz
#171103
To je mislil na svoje "prijatelje", ki smo itak že od začetka vedeli, kako se bo stvar končala in smo se kljub temu, da je bilo zelo težko, poskušali zadržati pri za Aleša ugodnem obsegu stav, ampak ko se on razpali ga ni mogoče zabremzat (pri širokoustenju mislim :) ), tako da so stave vseeno kar hude. Zdaj pa mu sproti poskušamo malo ogledalo pred nosom držat (kar on imenuje motivacija :D ) , ampak ne jebe.
 nana
#171116
Matevz napisal/-a:... ampak ko se on razpali ga ni mogoče zabremzat (pri širokoustenju mislim :) )

A se men' samo zdi, al' je tisto stavo s tehtanjem dobil :roll:
Glede na to, da se Aleš svojih stav loti z vso resnostjo, jaz še vedno računam, da mu bo uspelo :wink:
Aleš, držim pesti :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#171126
Ma, pri tistem tehtanju, manj jest se vedno da, samo hitreje tečt je malo težje :)
 nana
#171153
MihaPR napisal/-a:... manj jest se vedno da...

Daj ti meni to malo razloži, ker ne razumem dobro :oops: :wink:
Uporabniški avatar
 Matevz
#171425
Joj, če bi vi vedl, kaj sva včeraj z Alešem stavila :D
unbelievable :D
sem bil tako navdušen nad stavo, da sem ponudil 1:20 razmerje :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#171427
Zadnjič, ko sem parkiral pri Alešu sem na oko izmeril, kam bo naročil cel šleper pira, ki ga bo potem razdelil naokoli. glede na uvozno pot bo imel voznik kar težave :)
Uporabniški avatar
 tini
#173399
mozakar iz tekme v tekmo napreduje :twisted:

cestitke za postolje
:laola
Nazadnje spremenil tini, dne 16 Mar 2009, 21:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#173405
pa za medaljo v kategoriji bo častil - OK, to mu bomo pa odšeli ..... :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#173503
ales napisal/-a:Naslednji poizkus na Cipru, 15.3.09. Se pa do nadaljnega vzdržim vseh komentarjev in napovedi, mi je bilo tokrat včasih že kr mal mimo..


Lahko sedaj pričakujemo kakšno poročilo ali se še vzdržuješ komentarjev ?
Uporabniški avatar
 lojzeP
#173505
počakaj, da pride domoL, in vsaj malo zadiha ( s praznim tošlnom ) :D
tvoj rekord v sežani bo videl že doma :wink:
Uporabniški avatar
 ales
#175191
Žal se tudi v Novem Sadu ni izšlo po načrtih. Prvi del stave je tako izgubljen. Upam, da bo z novim pristopom bolje pri rezultatu na maratonu.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#175207
Nov pristop?

Drugače, Aleš, še sprejemaš vložke? 1:1?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA