takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Uporabniški avatar
 tae
#169040
ales napisal/-a: Priča svetovnemu rekordu bom pa seveda zgolj v mislih - in upam le ene 6 km zadaj..


Verjetno računaš na svoj osebni rekord, ne glede na to kakšen bo.
Uporabniški avatar
 klatez
#169041
ales napisal/-a:Seveda, 1.21.38 je rekord pri veteranih (ki pa so v Emiratih 45+). Priča svetovnemu rekordu bom pa seveda zgolj v mislih - in upam le ene 6 km zadaj..

Saj vem, samo zapisal si malo drugače...

Sicer pa Aleš, če ta rekord podreš, dobiš še dodatnih 500$.
Uporabniški avatar
 ales
#169051
klatez napisal/-a:[
Sicer pa Aleš, če ta rekord podreš, dobiš še dodatnih 500$.


Oh, na ta denar pa tudi jaz ne računam..Malo bom razočaran, če ne bom tekel osebnega, mi je pa Matevž pravkar med tekom ponudil še eno gajbo laškega ko/če spravim kile pod 75. Ker pravi, takrat bi bilo pa vse mogoče..
Uporabniški avatar
 tini
#169052
ales napisal/-a: mi je pa Matevž pravkar med tekom ponudil še eno gajbo laškega ko/če spravim kile pod 75. Ker pravi, takrat bi bilo pa vse mogoče..


No, mogoce bi bilo bolje, da ti zrihta kasen ugoden kredit pri GB.. :)
Uporabniški avatar
 ales
#169053
tini napisal/-a:No, mogoce bi bilo bolje, da ti zrihta kasen ugoden kredit pri GB.. :)


Oh, kredit bi potem raje pri vas vzel, če bi ga slučajno potreboval..sam sva se ravno pogovarjala, a bom moral jaz te silne količine piva potem na davkariji prijavit..pa ali bom lahko dacarjem pustil kar kako gajbo..saj vidim, same skrbi in težave..
Uporabniški avatar
 MihaPR
#169061
Eh, kolikor vem so pri tiniju in matevžu tam tam krediti, za en drek po domače :) Tako da, bolje da dobiš to pivo :)
Uporabniški avatar
 Matevz
#169074
MihaPR napisal/-a:Eh, kolikor vem so pri tiniju in matevžu tam tam krediti, za en drek po domače :) Tako da, bolje da dobiš to pivo :)


Pri nas so se stvari bistveno spremenile in je smiselno tudi pri nas preveriti ponudbo. Za financiranje Aleševe likvidnosti pa sploh (še posebej če bo tajkunskega kupoval, da bodo potem oni lažje kredite vrnili :) )
Uporabniški avatar
 tae
#169644
Aleš, očitno ti gre s treningi zelo dobro. Komaj čakam tvoje poročilo iz arabske polovičke. Koliko še, slabih 14 dni ? Držal bom pesti zate za denarno nagrado.
Uporabniški avatar
 tae
#170936
ales napisal/-a:smo uspeli stavit le trije za moj rezultat na polovički do konca marca 2009 s časom pod 1.23


Časa še dober mesec. Rezultat bo treba izboljšati za cca 7 minut. Uff, težka bo. Še vedno ti želim, da ti uspe.

nana napisal/-a:Novi Sad, 29.3.2009 :arrow: idealno :D

STAZA :
Jedan krug (21.0975 km). Potpuno ravna (+/- 2 m), bez saobraćaja, prolazi kroz urbani deo grada, duž obale Dunava.
Staza ima AIMS sertifikat. Okrepne stanice na svakih 3-4 km


ales napisal/-a:
@ nana: Zadnja polovička (če bo potrebna..) bo seveda Novi Sad.


ales napisal/-a:Stave za polovičko sprejemam še do predzadnje tekme, se pravi do 14.3.09


Kdaj in kje bo naslednji poskus ?
Uporabniški avatar
 ales
#170950
tae napisal/-a:Kdaj in kje bo naslednji poskus ?


Naslednji poizkus na Cipru, 15.3.09. Se pa do nadaljnega vzdržim vseh komentarjev in napovedi, mi je bilo tokrat včasih že kr mal mimo..
Uporabniški avatar
 MihaPR
#170951
Si nekam slabe volje aleš?

V Sežano prideš?
Uporabniški avatar
 ales
#170955
MihaPR napisal/-a:Si nekam slabe volje aleš?

V Sežano prideš?


Oh, sploh nisem več tko slabe volje.. Na tekmi, kjer je teklo 13 od 18ih najhitrejših zemljanov sem prišel med prvih 10% udeležencev..

Sežano še vedno potihem računam (seveda le, če mi na Cipru uspe).
Uporabniški avatar
 lojzeP
#170959
ales napisal/-a:Sežano še vedno potihem računam (seveda le, če mi na Cipru uspe).


a tam se boš pa na Tini šlepal :D

mislim, če ti pa kdo prvoši uspeh, ti ga pa jaz, ker pili bomo pa itak vsi :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#171052
ales napisal/-a: Se pa do nadaljnega vzdržim vseh komentarjev in napovedi, mi je bilo tokrat včasih že kr mal mimo..


Aleš, ne vem sicer na koga je to letelo, morda tudi name. Vse moje besede so bile dobronamerne, namenoma sem občasno dvigal temo, da bi bila bolj zanimiva za širšo množico. Tudi jaz se bom v tej temi do nadaljnega vzdrževal komentarjev, da ne bo kakšnih nepotrebnih zamer.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA