Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

#229314
Spoštovani pohodniki in tekači. Bliža se nova epizoda Slovenske treking lige, ki nas bo tokrat odpeljala v vedno zanimiv in očarljiv Tolmin z okolico. Ta del severne Primorske ponuja pravo razkošje vseh vrst poti in povezav - tistih nižjih, svežih ob Soči, kot tudi tistih višjih, "frdamanih". Tminski Migavci so skupina, ki najbolje vedo, kaj prija pravemu trekerju in nas vse skupaj vabijo na Migajne akuol Tmina.

Naziv trekinga: Migajne akuol Tmina
Lokacija in področje: Tolmin, Primorska
Datum: 7.8.2010
Prireditelj: Tminski migavci
Dolžine: Aktivna kategorija cca. 10km, Pohodniška cca. 20km, Ultra cca. 40km.
Start: Tolmin. Start Ultra kategorije ob 8.00, Pohodniška ob 9:00 in Aktivna ob 10.00.
Cilj: Tolmin
Predstavitev trase: 15 min pred startom posameznega trekinga
Predvideno trajanje: 4-10 h
Tekmovalne kategorije STL: Ultra ženske, moški. Pohodniška ženske, moški.
Prijava: Prijave sprejemamo na spletni strani www.treking.si do ukinitve spletnega prijavnega obrazca.
Startnina: Aktivna kategorija 10 EUR, Pohodniška kategorija 15 EUR, Ultra kategorija 20 EUR. Plačilo se izvede z gotovino ob registraciji tekmovalca.
Tekmovalci prejmejo: Zemljevid trekinga, opis poti, kontrolni kartonček, spominsko nagrado, topel obrok.
Pogoji tekmovanja: Vsak udeleženec tekmuje na lastno odgovornost. S prijavo se udeleženec strinja s pravili tekmovanja Slovenske treking lige.
#230057
ZarkoM napisal/-a:Krasna trasa.

Žal me tokrat ne bo. :( Kljub upanju da se le izide, se žal ni. Noga še vedno štrajka, kot da ne bi hotela biti moja. Uživajte na trasi!


Žarko zdravje je prvo, se bomo spomnili nate proti vrhu Krna. :D
QUO je nameril približno 34 km in 2300 višinskih metrov.
Upam da ne bo megle in se bomo gledali na Krnovi strehi.

lp Yogo
#230072
ZarkoM napisal/-a:Krasna trasa.

Žal me tokrat ne bo. :( Kljub upanju da se le izide, se žal ni. Noga še vedno štrajka, kot da ne bi hotela biti moja. Uživajte na trasi!

Žarko, to pa je škoda.
Sem nas že videl, kako jo sopihamo v standardni formaciji.
Najprej na Krn, potem pa z njega.
Upam, da ti bo noga kar se da hitro prenehala s štrajkom :!:
Lp, Peter

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA