Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

Uporabniški avatar
 natasa
#250617
klatez napisal/-a:Ja, bilo je prav kičasto. :clap:

Nekaj mojih utrinkov: https://picasaweb.google.com/klatez2010 ... 2571499234


Res je bilo KIČASTO - narava, vreme, družba :clap: !!!

Malce me je zmotilo le-to, da se je predolgo vleklo do razglasitve rezultatov, pa še rezultate v naši kategoriji so čisto "pomešali", žal sem ostala brez pokala za 2. mesto, saj ga je odnesla " drugouvrščena ", a organizator obljublja, da bom dobila novega po pošti :D .

Drugače, pa pohvale organizatorju, res ste organizirali kičast treking :D.
Nazadnje spremenil natasa, dne 11 Apr 2011, 10:13, skupaj popravljeno 1 krat.
 AinE
#250661
Zlati treking po Golteh nam je postregel s krasnimi razgledi, kakršnih jaz nisem vajena. Na Golteh sem bila le enkrat pozimi pred …. :shock: davnimi leti. Takrat me je zanimalo vse kaj drugega kot npr. , katera cerkvica stoji tam na tisti vzpetini. :wink:
Ko sem prebrala, koliko časa imamo pohodniki na voljo za napovedanih cca 20 km, ni bilo več dileme, katere točke obiskati. Logično, da vse. Tudi vrstni red je bil določen. Torej tudi tu mi ni bilo potrebno sprejeti nobene taktične odločitve. Upala sem na zanimive dodatne naloge, ki pa jih ni bilo. :(
Po rezultatih (časih) sklepam, da je bil sobotni treking za večino udeležencev čisto običajen treking, tak kot vsi ostali za točke STL do sedaj. S to pozitivno razliko, da tisti, ki je traso nekoliko skrajšal, ni bil DNF. :D Mogoče so se le ultraši lahko naužili nekaj več adrenalina, ki ga ponuja score varianta.
Trasa je bila zelo lepa, razgledna. Od blizu smo si ogledali veliko znamenj in kapelic :wink: ... in to brez daljših strmih spustov, za kar so moja kolena še posebej hvaležna. Tam, kjer je šlo najbolj strmo navzdol, je bilo pa prijetno mehko pod nogami. 8)
Enkrat si bom vzela čas še za ogled zahodnega dela planote. Mogoče bo ( ko bo, če bo :wink: ) naslednji treking po Golteh potekal po teh koncih.
Vem, da organizatorjem ni bilo lahko v skladu z veljavnimi pravili STL organizirati trekinga na drugačen način in pri tem misliti še na dokaj časovno usklajen start, na skupen prihod v cilj in na pravično točkovanje za vse 3 kategorije. Mislim pa, da nekaj take svežine kar paše. :cast:
Hvala vsem, ki ste se trudili pri organizaciji. Ta sobota je bila nepozabna.
Lp E.
Uporabniški avatar
 klatez
#250720
Razvrstitev pohodniška ženske pa res ni bila rojena pod srečno zvezdo. :wink:
Devetouvrščena je še sedaj med moškimi, pa 25.-dvajsete so pred 20.-timi,...
Uporabniški avatar
 PeterV
#250731
Res je, razvrstitev v pohodniški kategoriji ženske ni bila rojena od srečno zvezdo :? . Se opravičujemo. Lea ampak vseeno dober zgleda, ker si uvrščena pred Juretom.
Ostalo pa drži, ker je potrebno najprej upoštevati točke in nato čas. Bomo dodali še točke, da bo razvidno.
Še enkrat se opravičujemo za nastalo napako.

Vabljeni na Kamniško mestno avanturo (14. maj), Slovensko avanturo (24. - 26. junij) in Velenjsko mestno avanturo, kjer bo premierno tudi nova kategorija - 20km (pohodništvo, kolesarjenje, kajak). Več na http://www.adventurerace.si
Lep pozdrav,
Peter
 anab
#250739
In tako sem preživela v prijetni družbi še en zlat dan. Tokrat mi ni uspelo, ker sem se že pri iskanu Boskovca zapletla in tod okoli več kot eno uro krožila ob iskanju le-tega. Spoznala sem skoraj vsako smreko in smrečico. Zavedel me je tisi smerokaz, kjer pelje pot na Mozirkso kočo (smer narisana naravnost) in Boskovec, ta smer je pa narisana nekam v levo :mrgreen: . Ne vem, če se je še kdo tam zapletal.
Pobrala sem KT1, 2, 3, 4 in KT15, vendar me ni med rezultati :?: Sem kaj narobe razumela iz tega pravila STL: " Če udeleženec ne želi oz. ne zmore pobrati vseh KT, lahko katero izmed KT izpusti..."
Potem pa še primer STL: "Na KT 3 pa si je Toni premislil in nadaljeval pot neposredno v cilj..." in je med rezultati, pa se mu točke vseeno štejejo?
Saj se mi ne gre za točke, samo izgleda, da sem narobe razumela ta pravila, mi jih lahko kdo obrazloži?
Drugače pa čestitke vsem trekerjem intrekericam, bravo :laola
 anab
#250752
AVI napisal/-a:Pravila si prav razumela samo mislim, da se je tokrat malo zataknilo pri rezultatih... :wink: :wink:


Ja res je David in hvala za odgovor, mi je Matjaž STL sporočil po mailu, da napake že odpravljajo... :D
Uporabniški avatar
 žine
#251426
yogo napisal/-a:Gre kdo v sredo okoli 17.00 na trening.
Proga je tukaj
http://www.treking.si/sl/treningi/novice/592-trening-v-aprilu.html

lp Yogo


jaz grem v četrtek.....
obstaja možnost da je kakšen ljubitelj sunil kakšno kontrolo....za ta primer so tule koordinate:
1)N 46 05' 34'' E 14 25' 45''
2)N 46 05' 46'' E 14 25' 21''
3)N 46 05' 54'' E 14 23' 42''
4)N 46 07' 05'' E 14 25' 33''

lpŽ
 klas
#251431
žine, a si pol dvojko ponovno postavu?

drgač pa dobra ideja...tole, sicer pa se lahko kot dodatno sihrungo oz. označbo za KT npr. drevo oblepi s silver tapejom za 1 teden, ko je trening, pol se pa ga sevada odstrani. Na tape se napiše številko KT-ja.

Silvertapeja zbiratelji zastavic oz. prizem ne opazijo....trekingaši pa zelo hitro. :D

LP
Uporabniški avatar
 žine
#251441
klas napisal/-a:žine, a si pol dvojko ponovno postavu?

drgač pa dobra ideja...tole, sicer pa se lahko kot dodatno sihrungo oz. označbo za KT npr. drevo oblepi s silver tapejom za 1 teden, ko je trening, pol se pa ga sevada odstrani. Na tape se napiše številko KT-ja.

Silvertapeja zbiratelji zastavic oz. prizem ne opazijo....trekingaši pa zelo hitro. :D

LP


Bom dans, al pa najkasneje jutri. Imam pa že idejo....za označbo ki bo neukradljiva :)
lpŽ
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA