Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

Uporabniški avatar
 AVI
#275682
Scooby napisal/-a:Ne bom. :lol:

Samo nekaj bi rad razčistil...zemljevid trase priskrbi organizator kot piše v razpisu? Ker na linku "Obveznih 10 kosov opreme" (http://www.treking.si/sl/treking-liga-s ... prema.html) pri zemljevidu piše, da si ga mora vsak tekmovalec priskrbeti sam in pred začetkom tekme prerisati nanj kontrolne točke s table.

Bi lepo prosil za pojasnilo. Hvala. :)


Scooby, zemljevid z vrisanimi točkami smo vedno dobili s strani organizatorja tako, da je strah odveč. :D
 Tinac
#275687
Hej,

Obljubim, da bodo zemljevidi zrihtani. So že stiskani in lepo dišijo. Kaj je pa na njih ? O tem pa jutri.

Jutri do 14.00 se lahko tudi še zamudniki prijavijo, potem pa res zapremo vrata, da v miru vse pripravimo.

Se vidimo v soboto!
#275692
Scooby napisal/-a:Ne bom. :lol:

Samo nekaj bi rad razčistil...zemljevid trase priskrbi organizator kot piše v razpisu? Ker na linku "Obveznih 10 kosov opreme" (http://www.treking.si/sl/treking-liga-s ... prema.html) pri zemljevidu piše, da si ga mora vsak tekmovalec priskrbeti sam in pred začetkom tekme prerisati nanj kontrolne točke s table.

Bi lepo prosil za pojasnilo. Hvala. :)


Očitno že dolgo nismo prevetrili vsebine linka z "obveznih 10 kosov opreme" :oops:
Seveda je že dolgo časa standard, da organizator priskrbi zemljevid z vrisanimi kontrolnimi točkami. Tokrat smo se posebej potrudili in zemljevid precej potanko dopolnili. Link s kartami je na spletni strani že pripravljen :D še par urc pa bo tudi objavljen. Med tem gremo pa mi peglat traso :D
Uporabniški avatar
 Loni
#275694
U, krasno, bele kamenčke bodo posuli. :clap: jaz rabim na celi črti WD40, ker kompas sem včeraj gledala kot da ga prvič vidim, upsi.
#275736
martin.c napisal/-a:a rupar je že dal hladit pivo al bo treba bit mal dlje na progi, da bo v redu ohlajen?


A veš kaj, Česen.....ti bom prav hvaležen, če boš zavoljo piva "nekoliko" dlje časa na terenu. Sam se probam podvizati, ker kdaj pa tud mal topel in sparjen prou paše :lol:
 klas
#275754
zelo lepe trase vseh kategorij :clap:

obilo užitkov ultrašem na Dešni :mrgreen:

obeta se lep dan :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA