Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

 alesn
#278874
organizatorjem, zlasti krovnim, bi predlagal, da se z lokalnimi organizatorji vnaprej dogovorijo, da trekingi ne bi odpadali. če je treking dvakrat zaporedoma odpovedan, bi veljalo najti nove oz imeti v rezervi nadomestne organizatorje, da se tekmovanja izvedejo konsistentno vsak mesec. sicer pa čestitke za dobro delo vsem!
#280128
vasjaj napisal/-a:Vabljeni na naslednji treking Slovenske treking lige 2012

Martinček trek (aka Koroški treking 2012)

Ribnica na Pohorju, 9.6.2012

p.s.

(ziher ne bo odpadu #bedveders http://pustolovecrajd.blogspot.com/2010/10/bedvedersi.html)


:lol: :clap: ....lani smo štartali v fantastičnem "bedvedersu", naliv do tal in hladno, da se nam je pošteno smejalo :D
Sicer me zelooo navija Extremna varianta, pa jo bom zaradi drugačnih načrtov preoblikoval zgolj v Ultra. Bi bil pa mnogo vesel, če bi še kdaj kakšen organizator vpeljal kakšno cca. 100km traso. Krasna ideja s strani STL oz. Vasje z ekipo :clap:
Uporabniški avatar
 jan_jan
#280130
matej-jethro napisal/-a:Sicer me zelooo navija Extremna varianta, pa jo bom zaradi drugačnih načrtov preoblikoval zgolj v Ultra. Bi bil pa mnogo vesel, če bi še kdaj kakšen organizator vpeljal kakšno cca. 100km traso. Krasna ideja s strani STL oz. Vasje z ekipo :clap:


Mene pa ne navija, ampak zvija, ker bom vse skupaj lahko spremljal samo od daleč. :evil:

Upam, da bo v naslednjih letih na STL še kakšna 100+km varianta. :)

:laola
#280213
jan_jan napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a:Sicer me zelooo navija Extremna varianta, pa jo bom zaradi drugačnih načrtov preoblikoval zgolj v Ultra. Bi bil pa mnogo vesel, če bi še kdaj kakšen organizator vpeljal kakšno cca. 100km traso. Krasna ideja s strani STL oz. Vasje z ekipo :clap:


Mene pa ne navija, ampak zvija, ker bom vse skupaj lahko spremljal samo od daleč. :evil:

Upam, da bo v naslednjih letih na STL še kakšna 100+km varianta. :)

:laola


Kaj je Jani? A tebi noge malo vračajo trpinčenje v zadnjih letih? A jim je bilo vse tole http://janimarn.blogspot.com/ a litl bit tu mač :D
Dobro poskrbi za najpomembnejše tekaško "orodje" in strahotno lepo vabljen, da prideš kaj pogledat na Pohorje :idea:
Uporabniški avatar
 jan_jan
#280217
matej-jethro napisal/-a:
jan_jan napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a:Sicer me zelooo navija Extremna varianta, pa jo bom zaradi drugačnih načrtov preoblikoval zgolj v Ultra. Bi bil pa mnogo vesel, če bi še kdaj kakšen organizator vpeljal kakšno cca. 100km traso. Krasna ideja s strani STL oz. Vasje z ekipo :clap:


Mene pa ne navija, ampak zvija, ker bom vse skupaj lahko spremljal samo od daleč. :evil:

Upam, da bo v naslednjih letih na STL še kakšna 100+km varianta. :)

:laola


Kaj je Jani? A tebi noge malo vračajo trpinčenje v zadnjih letih? A jim je bilo vse tole http://janimarn.blogspot.com/ a litl bit tu mač :D
Dobro poskrbi za najpomembnejše tekaško "orodje" in strahotno lepo vabljen, da prideš kaj pogledat na Pohorje :idea:


Hvala za povabilo, vendar me zaradi službenih obveznosti v Ribnico ne bo :( .

Res je, takšne in drugačne ultra pustolovščine so pustile svoje posledice in tudi jaz tu žal nisem izjema :evil: .

Moj veliki vzgled in tekaški prijatelj Maraton100 je nekoč rekel: "Če je glava butasta - telo trpi! :lol: " Pa naj še kdo reče, da ni res :bum:.
#280658
Treking liga šiba naprej! Našli smo odgovor na prvo nagradno vprašanje Martinček treka, srečni nagrajenec pa bo lahko prevzel svojo nagrado na Martinček treku v Ribnici na Pohorju. Hkrati martinčki izzivajo z novim nagradnim vprašanjem.

To pa še ni vse v juniju 2012! Legendarni Bovec trek race se letos odvija izven lige, vendar pa je vključen v mednarodni projekt Alpe Adria treking pokal, zaradi česar pričakujemo močno udeležbo hrvaških trekerjev! Pravi izziv za domačine :D
#280858
O tej extrem varianti se pa že vsak dan kje pogovarjamo. Ko bi le kaj več vedeli o obsegu, smereh, ... vsaj kaj se bo lahko ponoči dogajalo, verjetno bo vsaj v tem delu povdarek na markiranih poteh, drugače se zna zgodit extrem 200 :lol:
 vasjaj
#280890
Kratek opis poti Koroškega trekinga kategorije EXTREME

Po startu začnemo v smeri (S, SV) proti Dravski dolini, kjer si za začetek trekinga napolnimo moči ob prehodu območja zdravilnih energijskih točk. Dravo prečkamo v Podvelki in do Remšniškega potoka koristimo nastajajočo kolesarsko stezo, kjer nas markacijske oznake usmerijo proti Remšniku. Vzpnemo se na vrh Radelja in po mejni poti nadaljujemo proti prelazu Radelj, Bistriškemu jarku, čez Pernice na ovršje Košenjaka, prav do njegovega vrha. Pot navzdol v Dravograd ne bo prestrma, saj se zlagoma enakomerno spušča po grebenu. Po ponovnem prečkanju Drave poiščemo začetek Šisernikove planinske poti, ki nas popelje čez vrhove zahodnega dela Pohorja prav v bližino Ribnice, kjer bomo poiskali še nekaj lokalnih naravnih in kulturnih znamenitosti ter prišli do cilja.

:)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA