Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

 Poldy76
#297811
Glede na to, da sem blizu Loke doma tudi mene mika tale Škofjeloški treking. Zoprno je le to, da ne bi šel prvič na tako reč sam. Je Kje dobra duša, ki bi s sabo vzela začetnika? In seveda ne bi imel želje zmagati, pač pa se udeležiti/sodelovati?

Lp

Poldy76
#297815
andrejl napisal/-a:Eno vprašanje.

Saj na teh ligah se lahko priključiš kakšni skupini, ne? Vsaj za prvič bi se jaz komu priključil, da se kje ne izgubim.


Andrej, glede na tvoje tekaške sposobnosti in hitrost, lahko sigurno več izbiraš kot nekdo, ki takoj ostane zadaj. Seveda se je najbolje zanašati na svoje odločitve in tudi veselje na cilju je s tem večje. Če slediš komu, ki mu orientacija in branje karte ne predstavlja problem ter je še tekaško na visoki ravni, zelo verjamem, da mu nisi odveč, če poskušaš sodelovati pri odločanju. Pomemben je človeški faktor, ki se največkrat izkaže pri prihodu v cilj. Mnogi so že pokazali, da jim t.i. "fairplay" ni tuj, najde pa se kakšen (npr. MarjanZup), ki obstoj le te človeške pozitivne lastnosti vztrajno zavrača zaradi rezultata, seveda na račun drugega!
Andrej, zelo priporočam - doživetje in dobre zgodbe zagotovljene :D
Uporabniški avatar
 andrejl
#297817
Jaz sem to mislil bolj na začetku. Ne bi se rad že na prvi tekmi izgubil kje v gozdovih Škofje loke :)

Bi bil raje v skupini, da se malo naučim, preden grem solo varianto.

Kar se tile fair playa nimam težav. Ne bom nobenega, ki me bo pripeljal do cilja, prehiteval v zadnjih kilometrih.
#297821
Ma saj so tudi škofjeloški gozdovi lepi. Sem predlani domačina na kmetiji vprašal, kje pridem najhitreje na Sivko, pa mi pravi, samo še kravo pomolzem pa ti pridem ven pokazat in povedat. :D Ampak do cilja se pa vedno pride.
#297824
andrejl napisal/-a:Jaz sem to mislil bolj na začetku. Ne bi se rad že na prvi tekmi izgubil kje v gozdovih Škofje loke :)

Bi bil raje v skupini, da se malo naučim, preden grem solo varianto.

Kar se tile fair playa nimam težav. Ne bom nobenega, ki me bo pripeljal do cilja, prehiteval v zadnjih kilometrih.


Ja, sej štekam Andrej kaj si hotel povedati :wink: Mogoče je moj odgovor v razmislek še komu drugemu, ki bi se prvič ali pa se je že preizkusil v STL.
Definitivno boš naletel na koga, ki ti bo lahko podal kakšno koristno info. oz. kaj orientacijskega vedenja. Škofja loka bo zaradi dobrega organizatorja in praviloma številčne udeležbe sigurno prava izbira :D
#297830
AinE napisal/-a:
vencelj napisal/-a:Začne se 23. marca, že tradicionalno s škofjeloškim trekingom :!:

Še prej, 2.2., je tole: http://www.treking.si/index.php/kobanski-triglav/info
in na isti dan :? še 3. tekma ZOP (http://www.lenuh.si/).
LpE


Pridi dopoldne k nam na štajersko, se spoprijet z grabami (limita je do 14:00). Pa ti ostane še dovolj časa, da prideš v Kamnik na nočno :clap:

Kakršnakoli bo, hitre noge in mirna igla :D
 hoja
#297855
andrejl napisal/-a:Eno vprašanje.

Saj na teh ligah se lahko priključiš kakšni skupini, ne? Vsaj za prvič bi se jaz komu priključil, da se kje ne izgubim.


Imam enak problem- misliš,da bi se dva taka izgubila na drugo potenco :wink: ?
Lp
 hoja
#297859
vrtnica23 napisal/-a:
hoja napisal/-a:Imam enak problem
Lp

Očitno nas je kar precej takih :wink: :lol:

Predlagam skupinsko izgubljanje po Mateju- se pravi
kvalitetno (Matej, brez zamere :wink: ).
Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA