Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

 Tinac
#299593
Prav lepo povabljeni v naše kraje! Za vas pripravljamo izjemen pohodniški dan zabeljen s hrano pri Boštjanu. Prijave so odprte.

http://treking.si

Vabljeni na Križno Goro nad Škofjo Loko 23.3. na popolnoma novo a preizkušeno stičišče pohodništva in kulinarike. V gostišču pri Boštjanu smo se zmenili, da bo poskrbel za lačne trekerje, naša naloga pa je, da pripravimo tri ravno prav dolge trase, da bo vsaka noga našla svojo razdaljo.
8 kilometrsko Aktivno kategorijo, ki bo prijetno zaokrožila med kulturnimi in naravnimi znamenitostmi. Primerno za cele družine ali cele rodbine. Netekmovalno, zabavno, a z vsemi elementi pravega trekinga.
19 kilometrsko Pohodniško kategorijo, ki bo orisala cel krog po znanih in manj znanih hribih nad Škofjo Loko in Selško dolino in ne bo pretiravala v zahtevnosti, saj pomlad šele prihaja.
40 kilometrsko Ultra kategorijo, ki bo osnovnemu krogu dodala še vse, kar si ultra preizkušnja zasluži: več težavnosti, več hriba, več neobstoječih poti in plezenja skozi smrečje.
Uporabniški avatar
 Radolca
#300027
uha :!:
tole pa še mene matra da bi se oglasu na ultra dolgi varianti :!:
mal je problem, ker ne poznam Škofjeloškega hribovja prav dobro, tko da bi se mimogrede u Kropi na piru ustavu :shock: :beer:

PS: hočem povedat, da mi se ponevedoma tam znašel, zaradi nepoznavanja hribovja :lol:
Če bi si pa prej mal karto pogledal, me pa ne bi tja zaneslo :D
Uporabniški avatar
 firbec
#300051
vencelj napisal/-a:Veliko možnosti, da bo snežni treking.
:juhuhu:

lp

To sploh ni tako slabo - možnost šlepanja - seveda po "tapravih" sledeh :lol: :D

Se vidimo!
 hoja
#300060
firbec napisal/-a:
vencelj napisal/-a:Veliko možnosti, da bo snežni treking.
:juhuhu:

lp

To sploh ni tako slabo - možnost šlepanja - seveda po "tapravih" sledeh :lol: :D

Se vidimo!


Se pridruzujem, mogoce se pa le opogumim :wink:
Lp
Uporabniški avatar
 vencelj
#300176
Tinac napisal/-a:Nov članek na spletni strani Slovenske treking lige. Tokrat o nutristiki. :D

http://treking.si/index.php/266-2013/sk ... -treking-2

Se vidimo pri Boštjanu na Križni Gori?


Auuuu :!: :D :D
Tole pa diši na razvajanje. Ajdovi žganci in obara je pri meni že dolgo v sami špici kulinarike, če dodaš še palačinke, je že kič :!:
Če se prej še malo pomatraš, so take dobrote pika na i...vsekakor je vredno :!:
 AinE
#300476
Čakam na Zakaj radi organiziramo treking? 3. del - Opis trase. :wink:
Gledam objavljeni slikci iz 1. dela - Trasiranje, vendar se mi nič ne svita.
Mogoče zato, ker sta nekam zamegljeni.
Ne morem se odločit, ali je to v okolici Krope ali Ratitovca? :?
LpE
 Tinac
#300511
Tretji del nadaljevanke "Zakaj radi organiziramo trekinge?" sledi že jutri. A ta še ne bo o trasi 8)

Vedno bolj pa kaže na to, da bo vsaj na nekaterih delih še belo po tleh.

Že 50 prijav na treking, pa še skoraj 20 dni do trekinga! Zelo pridni. Hvala in smo počaščeni.
#300604
Bojan Ambrožič napisal/-a:Računam da pridem na svoj prvi treking. Edino zbiram pogum ali naj grem Pohodniško ali ultra. :) Upam da bo lepo vreme.

Glede na tvojo kondicijo greš lahko tudi dvakratno ultro.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA