Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

Uporabniški avatar
 polpiskra
#304857
Pozdrav!

Ker je zatišje trekingov do 8.6. sem se odločil za svoj treking. Določil sem območje, ki ga ne poznam in na tem območju označil vsa drevesa, ki so lokalnega ali državnega pomena. Tako je nastal treking, ki je po grobih ocenah dolg 25 km z 1500 m vzpona. Progo sem naredil zase, vabljeni pa vsi.

Traso omejujeta dva potoka: Bistrica na levi in Brestrniški potok na desni. Start in cilj je pri graščini Viltuš pri Selnici ob Dravi. Treking ni organiziran, točke na terenu niso označene.

Google skupina Drevesni treking: https://groups.google.com/forum/#!forum/drevesni-treking kjer je navoljo več informacij.

Za karto in navodila mi pišite na: polpiskra@gmail.com

Pravila so sledeča:
* čim več točk - dreves najt v enem pohodu
* zmaga tisti, ki prej pride okoli in ima več točk - dreves - obiskanih
* dokazilo je fotografija, po možnosti z datumom in uro
*fer play


Posebnost:
* treking ni organiziran
* točke na terenu niso označene
* vrstni red točk po lastni izbiri
* na progo greš, ko maš cajt in to do konca junija (do takrat bom zbiral podatke)
* ena kategorija

Opozorilo:
* najverjetneje so psi pri kmetijah!

Nagrade:
* lasten napor :)
* zmagovalcu plačam pir
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#304974
Heheheh full dobro:)
:clap:
Čestitke...Ti tereni so tudi meni dragi. A ne bi morda pustil kakšno vpisno knjigo v kateri gostilni ali da zberemo denar za postavitev kakšnega predala z vpisno knjigo na cilju?
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#305008
tek_v_snegu napisal/-a:Heheheh full dobro:)
:clap:
Čestitke...Ti tereni so tudi meni dragi. A ne bi morda pustil kakšno vpisno knjigo v kateri gostilni ali da zberemo denar za postavitev kakšnega predala z vpisno knjigo na cilju?

Ahoj Snežni, najprej bi pričakoval komentar na odličen naslov v počastitev dreves. Smatram te namreč za izrednega ljubitelja narave s povdarkom na gozdu.

Sicer pa čestitke avtorju tega trekinga in zagotovo ga zaobkrožim.
Karte so že perajt 8)
Treba je poiskat termin ... :?: :evil:
 večno mlad
#305149
Je tut meni všeč naziv trekinga. Če bi bla še karta objavljena, za nas, ki smo malo manj vešči računalniških igric, bi blo pa že kičast. Bi se kar odpravil enkrat ta drevesa pogledat in preštet. :clap:
Uporabniški avatar
 polpiskra
#305201
večno mlad napisal/-a:Je tut meni všeč naziv trekinga. Če bi bla še karta objavljena, za nas, ki smo malo manj vešči računalniških igric, bi blo pa že kičast. Bi se kar odpravil enkrat ta drevesa pogledat in preštet. :clap:


Karto ti pošljem na mail. Je velika nekaj čez 2 MB.

Nočem je skrčit, ker se potem izgubi kvaliteta. Po Kobanskem pa je fino, če se vidi relief, ker ceste vedno niso tam kjer bi naj bile ali pa so, na karti pa jih ni. :)
Uporabniški avatar
 polpiskra
#305207
Kolikor vem sva se dosedaj spopadla z Drevesnim trekingom dva. AlešN in jaz. Moj vpis s slikami dreves je že na https://groups.google.com/forum/#!topic/drevesni-treking/P9ZYz-VvLj0

Trasa je lepa in zanimiva. Danes je bil pravšnji dan za to. Nabralo se je 27 km in 1500 vm. Potreboval sem slabih 5 ur.

Sem https://groups.google.com/forum/#!topic/drevesni-treking/sozb039EV60 sem vpisal par opozoril glede psov. Če še kdo kaj opazi naj dopiše.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA