Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

Uporabniški avatar
 zvone
#123532
Bravo Marko, Matjaž, Janez, Roman...!

Končno si je nekdo tudi v SLO vzel zadosti časa, truda in volje za organizacijo nečesa, kar je za ta okoliš več kot samoumevno.

Pred nami je priložnost, da z udeležbo to tudi potrdimo, tako da "liga letos prime" in se nadaljuje tudi v naslednjih letih.

Mogoče manjka le kakšna daljša- bolj extremna tekma, ampak o tem v naslednjih sezonah.

Lep dan še naprej! Zvone
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#123939
zvone napisal/-a:Mogoèe manjka le kakšna daljša- bolj extremna tekma, ampak o tem v naslednjih sezonah.




Ta problem pa se da hitro rešiti.

Že na "Muèkem" trekkingu štartaš dan prej v MBru preko Klopnega vrha, pa v Lovrenc pa potem do Vuzenice ob progi. Ravnica ti postane tako zdolgoèasena da si prav motiviran še za 35km Kozjaka.

Je pa škoda, da se z Muèkim trekkingom ne bo možno prišvinglat po kilometrini na ultra lestvico.

Mimogrede naslednje leto ( apel plainskim aktivistom v MB ) bi pa veljalo da se priklopi še MB. Dala bi se zelo atraktivna trasa napeljati z naslednjimi orientiri:

- Betnavski grad s èastnim krogom po Betnavsme gozdu
- Golf Igrišèe
- Dom Obrabmne vzgoje
- Lovski Dom Peèke
- Glažuta
- Šumik
- Holcarska pot
- Ruše

- Selniški most
- Sv. Duh na Ostrem vrhu
- Žavcar
- Tojzl
- Urban
- Gostišèe pri treh Ribnikih


Ultra Kategorija štarta pri Betnavskem gradu.
Planinska pa v Selnici.

Se že javljam za pomoè.

Upam, da se vidimo v Muti.
 treking liga
#124005
Pozdrav!

:D Zvone: Hvala za vzpodbude, seveda pa so tukaj še mnogi drugi lok. organizatorji, ki se trudijo okoli svojih trekingov.
Za začetek (Koroški treking Muta) le ena kategorija, (ki pa še zdaleč ne bo "kar tako")...da se stvar "utiri", že kmalu pa pridejo na vrsto tudi po km bolj ultraške trase.

:arrow: tek_v_snegu: dober predlog trase, tudi moj rajon... idealno je sicer start in cilj na enem mestu. smo na vezi!
LP janez
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#124010
treking liga napisal/-a:Pozdrav!


:arrow: tek_v_snegu: dober predlog trase, tudi moj rajon... idealno je sicer start in cilj na enem mestu. smo na vezi!
LP janez


:):):) Tvoj rajon!?!

No prosim, bodimo na vezi.

Prijeten pozdrav pod Pernice in pod Sv. Primož.
Uporabniški avatar
 Dule
#124323
žine napisal/-a:Hmm, hujša dilema se mi zdi - ali Muta ali Mosor :( kje bo boljša družba?
lpŽ



V Muti :!: :wink:
Uporabniški avatar
 IČA
#124336
Dule,

pravilno je NA Muti :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 Dule
#124341
IČA napisal/-a:pravilno je NA Muti :wink: :lol:


Hvala IČA za popravek :D . Ja letos se bom veliko učil (novi kraji, orientacija, novi ljudje..) Skratka veliko adrenalina :P
Uporabniški avatar
 iverson
#124358
Uporabljate palice? Kolko velike pa imate nahrbtnike? Uporablja kdo camelbak model Mule? Osebno bi imel tega upam pa smo da spravim vse notri.
 janezu
#124363
na hr trekligi palic nihče(skoraj) ne nosi s seboj,nahrbtnike-majhne pa vsi.s sabo moraš imeti vedno obvezno opremo,vso hrano in pijačo,anorak,kapo....meh je primeren,sicer pa je vsebina nahrbtnika največ odvisna od dolžine in vremena. upam,da nam prve SLO tekme ne bodo preveč zakomplicirali, da bomo do noči nazaj na muti :D LP ju
Uporabniški avatar
 zvone
#124389
iverson napisal/-a:Uporabljate palice? Kolko velike pa imate nahrbtnike? Uporablja kdo camelbak model Mule? Osebno bi imel tega upam pa smo da spravim vse notri.


Pozdravljen "iverson"!

Če kaj veljajo moje izkušnje, potem brez palic- ne gre!
Tudi camelbak prikrajša marsikateri postanek...

Seveda , je od posameznika odvisno "kakšno porabo ima" - da prilagodi
vsebino svojega nahrbtnika - SEBI in okoliščinam ( terenu- če ga pozna),
gre predvsem za "vodo".

Lep vikend in dobre priprave za ligo vam želim. Zvone
Uporabniški avatar
 zvone
#124390
treking liga napisal/-a:Pozdrav!
Zvone: Hvala za vzpodbude, seveda pa so tukaj še mnogi drugi lok. organizatorji, ki se trudijo okoli svojih trekingov.
Za začetek (Koroški treking Muta) le ena kategorija, (ki pa še zdaleč ne bo "kar tako")...da se stvar "utiri", že kmalu pa pridejo na vrsto tudi po km bolj ultraške trase.LP janez


Pozdravljen Jože!

Se v celoti strinjam, tudi njih vsekakor ne smemo prezreti. Zato je toliko bolj pomembno, da se z dobro udeležbo vsem pri organizaciji trekinga - "oddolžimo".

Kar se tiče Mute in okolice ... Kozjak "koliko toliko poznam" in vem da
nam ne bo "lahko".

Lep dan še naprej! Zvone
#124391
Spoštovani člani TF -vabljeni na Koroški treking Muta!

Ker sem kar nekaj svojega prostega časa (po dnevu in po noči) "preživel"
tem prelepem delu (marsikomu neznanemu) Koroške, vas prisrčno vabim
na Koroški treking Muta.

Prepričan sem, da bo ta (pa tudi ostale tekme SLO treking lige) za vse nas prijetno nepozabno doživetje!

Lep dan še naprej! Zvone
Uporabniški avatar
 iverson
#124434
Hvala obema za nasvete. Palice lahko še zmeraj vzamem sabo, saj jih lahko pripnem ob nahrbtnik, tam pa me ne motijo prav veliko. To bom še premislil vem da bom imel camelbak.
Se že veselim prvega trekinga, upam da bo lepo vreme.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA