Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

Uporabniški avatar
 june
#126495
Da ne bo kdo mislil, da bo "Garmin v glavi" trekal zraven vas.


Pajk, pa ja ne boš ti scincal ... danes sem gledala vabilo za Bvoec pa piše da je ultra od 35-45 km... glede na to, da smo jih baje s tvojo navigacijo v Muti prihranili ene 5... ne vem česa te je strah...

...prosim no, premisli še malo... tud čez maline bom še lezla če bo treba... :wink:
Uporabniški avatar
 Samo:-)
#126503
Čestitke vsem udeležencem! :clap:
Branka mi je povedala, da je bilo kar težko.
Uporabniški avatar
 Dule
#126524
Pajk napisal/-a:PS: Dule, drugič raje malo bolj počasi, kar naprej smo te srečavali, z leve, z desne, v nasprotni smeri. Dobro, da smo te obrnili na poti v hrib, drugače bi še po Avstriji letal. Na točki 6 je naša skupinica šele prihajala, ko si ti že tekel po gozu navzdol, pa smo te na poti navzdol spet ujeli (očitno si spet narobe bral karto). Zanimivo bi bilo videti tvojo pot na karti. :lol:


:)
No mislim da smo se srečali 4x ali največ 5x kar za tako dolgo progo niti ni veliko.. Ja od točke 6 sem navzdol spremljal markacijo, ki me je peljala po "ovinku" po cesti do križišča pred sv.Simonom in nato nazaj navzdol..
Je pa prav poseben "čar" iti celo progo sam in hkrati tuhtati kje iti.. Mislim da mi bo ta izkušnja še koristila v naslednjih trekingih.. 8)

Čestitke vsem za dosežke - še posebej Žinetu za odlično drugo mesto :clap:
 glumac
#126539
Vsem čestitke za uspešno opravljen treking, prelepa gorenjska je itak zakon,sploh pa Darja, si pa od hudiča, kar stopničke pa to.ČESTITAM!
Uporabniški avatar
 Darja
#126556
Ja, hvala za čestitke, čeprav bi brez drugega člana ekipe nujno potrebovala naglavno svetilko :roll: (jaz in orientacija sva eno, kot že veš).
Oba sva namreč pričakovala dosti manj orientacijsko naravnano dirko, očitno bo pa na tem področju treba še kar dosti znanja in izkušenj.
Pa ti? Kot je slišati v naših logih, se moraš kar bolj bicikla držat.
 spely
#126560
OJLA!
Končno se oglašam tudi jaz :rol: .Enako oz. še bolj navdušena nad nedeljsko prireditvijo kot ostali.Hvala super spremljevalcema na poti :clap: in še posebna zahvala Neži,ker me je uspela prepričat za ta podvig. :clap: .Z mislimi sem že v Bovcu,samo še karegorijo izberem :roll:
pa pa vsem :laola
 treking liga
#126567
Še enkrat zahvala vsem udeležencem Koroškega trekinga, brez vseh vas ne bi bilo tako lepega dogodka in vseh teh vtisov.
Uredili smo prve fotke iz trekinga, ki si jih lahko ogledate tukaj.
Težko pa je ujeti vse nasmehe, znoj, čudovite razglede, iskanje kontrolnih točk in še marsikaj kar smo doživeli na trasi - zato seveda vabljeni na nadaljevanje v živo.

P.S. Dodan je tudi 3D model proge, zabeležen z GPS Garmin - povezava.
 Bovec Trek Race
#126616
Kako lepo je slišati, da je prva tekma slovenske treking lige več kot uspela. Komentarji navdušenih trekerjev povejo vse.
Tako, da čestitke Mutašem za odlično organizacijo,
nam v Bovcu pa nalaga nalogo, da bomo ustvarili vsaj podobno vzdušje v Bovški kotlini.
Tako, da vabljeni na Bovec Trek Race 2008, več informacij pa boste deležni tekom meseca.
LP Jure
Uporabniški avatar
 iverson
#126617
Z mislimi sem že v Bovcu,samo še karegorijo izberem


To se ve, katera kategorija je prava :D

Tako, da vabljeni na Bovec Trek Race 2008, več informacij pa boste deležni tekom meseca.


Že čakamo podrobne informacije :wink: .
 MirkoL
#126624
Na dirki sem bil bolj zadaj, pa se oglašam šele zdaj. Bilo je seveda lepo, boleča kolena so pa ostala. Ker sem bolj zelen v orientaciji, sem našel unikatno (in ustrezno dolgo in smotano) špuro med KT 3 in 4. Hvala skupini 7:37:00 (sej veste kteri ste) za iskanje KT 5 in 6. Ugotovil sem nekaj važnih stvari glede orientacije in upam, da jih bom lahko uporabil na naslednjih dirkah. Se vidimo v Bovcu, ali pa tudi ne, ker je Grosuplje samo teden pozneje.

LP
 spely
#126764
Iverson za tvojo pripravljenost me ne skrbi,tako da je zate edina prava ultra kategorija,jaz bom še premislila :oops: ,da me ne boste spet celo dirko čakali :cry: .
MirkoL pocajtej svoje sklepe,potem pa le pridi v Bovec,več nas bo bolj bo lušno.Sicer pa počasi se daleč pride :clap:
izkoristite praznične dni in (S)MEJTE SE :D
 treking liga
#129276
Klju temu da je Koroški treking že kar nekaj časa za nami in smo v pripravah Bovca, so spomini še kako živi.
V galerijo smo dodali še nekaj koroških vtisov - med drugim je tukaj dokaz, da smo bili zelo blizu bivše meje.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA