16. Evropsko veteransko prvenstvo v atletiki - Ljubljana, 23. julij do 3. avgust 2008
#120884
ATLETSKA ZVEZA SLOVENIJE
ZDRUŽENJE ATLETSKIH VETERANOV SLOVENIJE
VODNIKOVA 155
1000 LJUBLJANA

datum: 10. 03. 2008

ZADEVA: vzpodbuda za nastop na EVACS


Od 23. julija do 3. avgusta 2008, bo v Ljubljani EVROPSKO VETERANSKO PRVENSTVO V ATLETIKI.
Zato ste vsi zainteresirani lepo vabljeni, da izkoristite priložnost tekmovati v s svojimi vrstniki v starosti od 35 let dalje. Kategorije so razvrščene v starosti po pet let, tako za ženske in moške.
Tekmovanje bo na atletskem stadionu v Ljubljani ( Šiška). Na stadionu bodo tekmovanja v metih, skokih in tekih ( od 100 - 10. 000 metrov) in izven stadiona v hitri hoji in maratonu.

Na Atletski zvezi Slovenije je za tekmovalce odgovoren Upravni odbor Združenja atletskih veteranov:
- Ana Jerman, predsednica – splošne informacije ( 031 33 62 90, anajerman@siol.net)
- Marjan Devetak, podpredsednik - meti ( 041 693062, marjandevetak@volja.net )
- Jure Novak, član ( 041 928805- skoki , Jurij.Novak@zrss.si )
- Bogomir Petrovec ( 041 419569 – teki, bogomir.petrovec@guest.arnes.si )
- Fabio Ruzzier – hoja ( fabiomarcia@virgilio.it )

1. Informacije v zvezi s tekmovanjem in prijavnico za tekmovanje dobite na spletni strani www.evacs2008.si , www.azs ( splošne informacije > združenja > združenje atletskih veteranov), atletika.blogspot.com
2. Prijavnice dobite tudi na vseh večjih rekreativnih tekmovanjih ( Kraški maraton, Tek trojk, Maraton Radenci…..)
3. Prijave skupaj s potrdilom o plačani prijavnini in fotokopijo osebnega dokumenta, pošljite najkasneje do 26. maja 2008 na naslov: AZS, VODNIKOVA 155, 1000 LJUBLJANA, s pripisom za veterane.
Številka tekočega računa : IBAN - SI 5602085 - 0013244939 , prijavnina EVACS 2008
4. Vse prijavljene bomo sproti obveščali o vsem v zvezi s tekmovanjem. Zato je zaželeno, da ob prijavi plačate tudi 5 € članarine, s katero bomo krili stroške obveščanja in delno tudi opreme.


V imenu Združenja atletskih veteranov Slovenije lepo vabljeni, da se nam pridružite na Evropske veteranskem prvenstvu v atletiki.



Ana Jerman, predsednica ZAVS
Nazadnje spremenil jermana, dne 14 Apr 2008, 11:02, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 zz topka
#120908
Ja, saj pod tem naslovom na veteranski strani, razen lanskih zadev, sploh še nič ni. Pod tem se ta naslov ne odpre, je treba tegale: http://www.atletska-zveza.si/o_zvezi/zd ... veteranov/
Tudi sama bi se rada prijavila na hitro hojo, pa me je več kot strah, da bo že vse zaključeno, ko pridem jaz v cilj. Po drugi strani pa, nekdo mora biti tudi zadnji.. Ne vem, bom še preštudirala...
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#120910
Ja, jaz sem tudi že razmišljal, da bi se prijavil, letos bom ravno izpolnil starostno normo :shock: :oops:, glede na to, da moja hitrost teka na 5 oz. 10 km ni ravno na evropski ravni :lauf: :nono: :cenz:, me pa res zanima ali bodo kakšne kvalifikacije ali bomo vsi skupaj tekli, no glede na uvrstitev na Teku po Panovcu bi verjetno bolj preganjal tekače pred sabo oziroma jim štel kroge :roll: :bum:, kot pa bil nekakšna konkurenca...
Ja, nč moram še malo razmisliti, kako in kaj...

Lp! :wink:
 mojA
#120913
zz topka napisal/-a:Glede na to, da je EVACS letos pri nas, bi za nas, navadne smrtnike, ki ne obvladamo angleščine ravno v 100%, na strani: http://www.evacs2008.si/ lahko tudi KAJ PO NAŠE NAPISALI, se mi vsaj zdi, no...


TOČNO TAKO !!! NAJPREJ SLOVENŠČINA POTEM PA ANGLEŠČINA - SRAMOTA, KAKŠNA IGNORANCA SLOVENSTVA !!! Sem mislila, da sem jaz tako nerodna. da ne najdem linka.
Uporabniški avatar
 vencelj
#121002
Tudi jaz sem načrtoval, da bi se v tem letu začel več udeleževati veteranskih tekmovanj. Pričakoval sem večjo odzivnost s strani združenja, večjo ažurnost pri informiranju, malce vloženega truda v to, da bi veterani začutili organizacijo za svojo...Alpa če se grem pogovarjat v dnevno s fikusom... http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=8084


Nekaj tekmovanj pa je v koledarju: http://www.atletska-zveza.si/publikacij ... fault.html
Uporabniški avatar
 vencelj
#121004
Iz zapisnika 7.seje UO AZS, ki je bila v ponedeljek, 6.junija 2005 :!:
Pod točko 4:Evropsko prvenstvo za veterane 2008.
Podpredsednik g. Janez Aljančič je izrazil začudenje, da je bilo do sedaj porabljenih že kar 36 milijonov tolarjev, kar se mu zdi izjemno visok strošek, zato ga zanima, kam je investiran ta denar.
www.atletska-zveza.si/files/ upravniodbor
 hitrohodec
#121014
Topka, vendar si se oglasila, sem ze mislil, da je kaj narobe. Ves kaj, o tem ce bos ali ne bos nastopila v Ljubljani pa se odloci po tekmi v Sezani dne 23 marca (saj bos prisla?). Tekmovali bomo kot lani na stezi (upamo da letos brez burje), le da boste tudi v zenski kategoriji sle na 5000m. Kar se tice EVACS-a pa ne se bat, gotovo ne bos zadnja!
Prihodnji teden grem v Clermont-Ferrand (Francija) na Svetovno Prvenstvo Master-indoor in Ti bom sporocil rezultate tvoje kategorije. Mimogrede, v soboto sem v Anconi (Italija) dosegel v hoji na 3000m indoor v kategoriji M55 s casom 13'47"77 nov evropski rekord. Je kar lep pricetek sezone, glede na to, da sem le 6 dni prej na Italijanskem clanskem prvenstvu v hoji na 50 km bil s casom 4.29'56" absolutni 8, kar mi je gotovo pustilo vsaj malo utrujenosti v nogah.
Dober trening!
Uporabniški avatar
 zz topka
#121019
hitrohodec napisal/-a: Mimogrede, v soboto sem v Anconi (Italija) dosegel v hoji na 3000m indoor v kategoriji M55 s casom 13'47"77 nov evropski rekord. Je kar lep pricetek sezone, glede na to, da sem le 6 dni prej na Italijanskem clanskem prvenstvu v hoji na 50 km bil s casom 4.29'56" absolutni 8, kar mi je gotovo pustilo vsaj malo utrujenosti v nogah.
Dober trening!

Bravo, Hitrohodec!!
Smo tudi v Primorskih novicah danes prebrali vaše lepe dosežke.
Seveda se vidimo v Sežani.
Uporabniški avatar
 tae
#121022
Lojze Premrl :arrow: 2. mesto absolutno v šprintu na 60m (7,5 sek.) in 1. v kategoriji.

Bravo, bravo, :laola :clap:
 mojA
#121066
Čestitam Lojze za odlično uvrstitev!

Ampak jaz še vedno nič konkretnega ne najdem.
Kako pa je z maratonom, kje se teče?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA