16. Evropsko veteransko prvenstvo v atletiki - Ljubljana, 23. julij do 3. avgust 2008
Uporabniški avatar
 miro
#138253
Še eno vprašanje - kaj je s "confirmation card", ali jo moramo oddati v petek in kje se dobi?
Bi to kartico ,lahko oddal kdo drug, v mojem imenu, da se en dan prej ne bi vozil v Ljubljano?
Uf imam že "začetniško" tremo.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Laufer
#138255
Je zelene barve in si jo dobil v vrečki zraven startne številke.
Za maraton ji je potrebno oddati do 02.08. do 20.00 :!:
Uporabniški avatar
 miro
#138261
Tu je kratek stik, bil sem namreč na morju,pa nisem dvignil startne številke, niti jo niso poslali po pošti.
Bom moral v akcijo!
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Laufer
#138269
Vse skupaj dvigneš na ŽAK-u in ne na Aljaževi kot je napisano na spletni strani :!:
 ton
#138272
Ampak tole z dresi pa... Če bo sranje, opozorite in bomo pocukali za rokav tiste, ki so že (in bodo te dni) opravili, če posodijo.
Moram pa reči, da iz estetičnih vidikov nisem imel nič proti moškemu dresu, dokler nisem zagledal na žaku dveh mičnih dam v ženskem dresu. Tisto je dres, moški je pa cuna s 4 luknjami.
Ampak KONČNO enkrat da imajo punce prednost!
Uporabniški avatar
 INOT
#138297
Prosil bi nekoga, ki gre na maraton, če mi lahko dvigne v soboto kartonček oz. številko (kar je pač treba), ker se zaradi službenih razlogov v soboto ne morem pripeljati v Ljubljano.
Hvala!
Uporabniški avatar
 MatjazV
#138306
Hoj,

za vse, ki boste tekli na maratonu je zelo pomembno, da pravočasno prijavite čipe, ki so obvezni. Brez čipa ne bo rezultata.

Imate dve možnosti:

- uporaba lastniškega čipa: kdor ima svoj (rumeni) čip, je treba prijavni službi posredovati njegovo številko

- nakup čipa: za vse ki nimate lastniškega čipa, v prijavni službi prodajajo čip za enkratno uporabo (mislim, da je cena okoli 5€).

Pomembno je, da maratonci (maratonke) organizatorju pravočasno sporočite podatke: ime in priimek maratonca, štartna številka, številka čipa. Danes je na štadijonu to možno urediti do 20.00 ure v šotoru, kjer se prevzemajo štartne številke.

Mislim, da čipe potrebujejo tudi tekmovalci v hitri hoji.

LP, MatjazV
Uporabniški avatar
 Laufer
#138355
Za Inota sem že prevzel jaz. Za njega bo potrebno oddati samo potrditev nastopa.
Čip za Inota si bom sposodil in plačal.
Uporabniški avatar
 Miroslav
#138374
Lep pozdrav tekači!

Ali je možno v soboto urediti vse naenkrat: dvigniti startno številko, potrditi nastop in kupiti čip?

:?:
Uporabniški avatar
 Laufer
#138403
Teoretično DA, od 8h do 20h, vse se opravi v 5 minutah.
Praktično, vedno koga ni, tako da se lahko vse skupaj zavleče. Včeraj bi moral na nakup čipa čakati cca 2h, ker je gospa ravnokar nekam skočila :roll: .
Na enem mestu dvigneš akreditacijo, na drugem plačaš čip, na tretjem ga dvigneš, na četrtem ga prijavič na tekmo, na petem potrdiš prijavo na tekmo, pa je pol maratona že za tabo :twisted:
Spoznaš pa veliko ljudi :lol:
Uporabniški avatar
 miro
#138408
Ero na ZS sem ti poslal številko čipa.
Lp
Miro
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA