16. Evropsko veteransko prvenstvo v atletiki - Ljubljana, 23. julij do 3. avgust 2008
Uporabniški avatar
 miro
#138735
Tudi jaz moram pohvaliti kapco, dobra je za sonce in ščiti tudi pred dežjem, je moja stalna spremljevalka na treningih in tekmah.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#138739
Super, da očitno ne bo vročine.
Joj, samo da ne bodo nevihte.
Saj se ne bojim dežja, sam da ne bo treskal.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#138754
Hoj,

načrt maratona, ki ga je pripravil Laufer sem ravnokar splotal na format A2, tako da so trasa teka in okrepčevalnice dobro vidni. Bom imel s seboj danes popoldne, ko bomo navijali za hitrohodce pa lahko še kaj pogledamo glede suporta.

se vidimo na štadionu.

LP, MatjazV
Uporabniški avatar
 ero
#138792
ravno nazaj s stadiona, kjer naj bi prevzeli vse drese. dobili smo štiri, od tega sta bila dva z napako. zgodba o uspehu se nadaljuje v neslutena obzorja :(

manjka še osem dresov in ti so nam obljubljeni za jutri ob 11h. ne boste verjeli a še vedno sem optimist. vsekakor pa vam obljubljam, da boste v nedeljo vsi nastopili v dresih slovenske reprezentance
Uporabniški avatar
 miciM
#138795
Kdaj imajo hitrohodci štart?

:wink:
Uporabniški avatar
 matjaz
#138796
:D :D :D jah, s temi dresi imamo izkusnje, kadar jih dela CARMAN, je to zares zadnjo sekundo. no ene 2 minute pred startom jih je za pricakovati. Ce bo namesto slovenija pisalo ”zluvenija”, ne bo nic novega, ampak kaj hocemo. Vazno da start bo. (ce organizatorjem kaj ne ponagajaaaaaaaa).
Uporabniški avatar
 lojzeP
#138811
morebitne brezdrese maratonske junake želim informirati, da sem za primerno stimulacijo, ki naj bo izraženo v tekočih naturalijah, pripravljen posoditi tekmovalni dres, ki sem ga dobil s 100 % popustom :wink:
itak, da se nea hecam :arrow: L
Uporabniški avatar
 Laufer
#139063
Včeraj ogled proge s kolesom.
Na trasi sem z belim sprejom opazil oznako 10km, potem OK (verjetno okrepčevalnica).
Mali problem bo na 27 km, ker v Valburgi proti Smledniku prekopavajo glavno cesto :roll: in je zaprta. Verjetno bodo naredili obvoz direktno skozi Smlednik in bo tako kak meter manj in kak višinski več :lol: .

Drugače pa je prego razen na začetku in potem na koncu zelo lepo razgibana, gor, dol, levo, desno ...

PS: velja za zen tekače, ob progi veliko gostiln, na 35,5 km priporočam tortico v Kavalu :lol:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#139064
Laufer,
hvala za te informacije.
Jaz sem včeraj govoril z organizatorjem in je povedal, da bomo štartali na pomožnem štadionu, za smrekami na asfaltu in potem direktno na cesto. Zapora na cesti naj bi bila samo delna, tam kjer jo bomo prečkali. Teči bo treba po skrajni levi strani in po pločniku, v gosjem redu in nikakor eden poleg drugega??? Striktno bo treba upoštevati cestno-prometne predspise, kar naj bi nadzirala policija. V primeru neupoštevanja predpisov, bo organizator kaznovan z denarno globo.

Tokrat se bom vzdržal komentarjev in upam, da bo ta maraton potekal tako kot bi se to spodobilo za glavno mesto Slovenije.

Se vidimo na štartu. MatjazV
Uporabniški avatar
 vencelj
#139065
Brez komentarja, razen:
:arrow: vesel sem, da se nisem prijavil, čeprav mi je tekanje po znanih cestah v samo enem krogu sprva delovalo zelo vabljivo;
:arrow: maratoncem želim jutri dober :lauf: in ugodne vremenske razmere pa čimmanj prometnih prekrškov
:arrow: DAJMO :TF)
:arrow: tistim, ki vam bo to sploh prvi maraton (poznam vsaj dva), želim čim lepšo prvo maratonsko izkušnjo :juhuhu:

lp, vencelj
Uporabniški avatar
 mitjas
#139078
Kako ste pa kaj dogovorjeni za support :?: Ga kdo rabi ali rabite bolj podporo ob progi:?:
Sprašujem zato, da vem kako si splanirat za jutri... :oops:
 ton
#139089
Mitja, očitno so maratonci v zenovskem preddirkaškem stanju. Sam sem se odločil, da s svojo bidonsko zalogo in biciklom pridem na štart in bomo potem pomagali po intuiciji. Glede na odlično organizacijo z uradne strani lahko tudi naložim enega, dva maratonca na štango...
Zdajle jo maham še na finale 800 se dret za našega Benota K in če izvem kaj koristnega, se kasneje javim.
 spela*
#139091
mitjas napisal/-a:Kako ste pa kaj dogovorjeni za support :?: Ga kdo rabi ali rabite bolj podporo ob progi:?:
Sprašujem zato, da vem kako si splanirat za jutri... :oops:


Mitja in ton, jaz grem na progo s kolesom in načeloma na vsakem 10. km dočakam skupinico t. i. "zen" tekačev (hm, je pričakovan čas pod 4 urami res zen? :shock: ). Pridem na stadion pred startom, se lahko tudi tam dobimo in gremo skupaj, kot navijaška skupina. :D

Sicer pa lahko potrdim, da je proga zelo razgibana (beri: zelo malo ravnih delov). Si pa ne predstavljam prvih nekaj sto metrov, če niti tam ne bo zapore ceste. :roll:
 ton
#139096
Prvih sto metrov se jih bodo avti že malo ogibali (nič kaj veselja ni, če zbiješ 100 ljudi), čim pa se kolona malo raztegne... ne, hecam se. Upajmo na najboljše.
Super, Špela, pred štartom torej (če ga bomo sploh našli tam v žbunju :roll: ). Jaz bom v TF regalijah.
Uporabniški avatar
 INOT
#139104
Če se že javljate za suport potem bi zame prosil par granitnih kock. Uporabil bi jih po potrebi. Odvisno od avtomobilistov... :twisted:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA