16. Evropsko veteransko prvenstvo v atletiki - Ljubljana, 23. julij do 3. avgust 2008
Uporabniški avatar
 MatjazV
#136777
Pa še to,

dres sem sprobal in se mi zdi v redu. Tako material kot tudi kroj sta OK.

MatjazV
Uporabniški avatar
 ero
#136974
hoj,

ravnokar naročil 11 kosov dresov. vsem naročnikom sem naročila tudi potrdil. izdelavo pričakujem prihodnji teden, tako da se lahko za prevzem dogovorimo tudi pred prvenstvom ali pa dan pred maratonom, ker se itak moramo vsi priti pofočkat v Ljubljano.

o razvoju vas bom še naprej obveščal...
Uporabniški avatar
 jozet
#137837
Naj ne bo dres ovira za nastop in užitke na EVACS-u. Vsi, ki niste uspeli dobiti dresa, si ga veretno lahko preko foruma izposodite od nas tekačev, ki smo že tekmovali. Je pa res, da danes niso pustili na štart mojemu sotekaču na 10km, ravno zaradi majčke. No si jo je sposodil in je bila zadeva urejena, pa čeprav je tekel v tej bombažni T-shirt.

Torej če kdo še rabi majico na posojo naj se javi, moja je številka M, so pa kar velike številke.
Uporabniški avatar
 mitjas
#137856
Eno vprašanje: bo možno kolesarsko spremstvo maratoncev :?:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#137887
Hoj,

če bo na maratonu takšna pripeka kot med včerajšnjo tekmo na 10 km, bo zelo dobrodošla vsakršna pomoč ob progi. Mislim predvsem na vodo. Po moje ne bo problem spremljanje s kolesom, samo to mora biti dovolj diskretno. Pomoč naj ne bi bila direktno s kolesa ampak bi se npr. odpeljali naprej in potem nekje ob progi lahko podate plastenko z vodo ali pa kakšen gel. Lahko se prej še zmenimo. Jaz bom gele imel pri sebi in bom rabil samo vodo.

LP, MatjazV
Uporabniški avatar
 Laufer
#137890
Dober predlog.
Kot smo se včeraj pogovarjali, je pripravljana Ana, potem je tu še Špela in Luzr. Verjetno se bo še kdo našel. Časa je še dovolj in tudi da naredimo taktiko oskrbe.
Glede na to da bo to moj prvi bom rabil kaj več kot samo vodo.
Uporabniški avatar
 bobr
#137894
Laufer napisal/-a:Glede na to da bo to moj prvi bom rabil kaj več kot samo vodo.

Playboy zajčico po 35km? :lol:

Name tud računajte za podporo.
Uporabniški avatar
 mitjas
#137895
Super, sem pripravljen bit v support team-u na kolesu ob progi :!:
Kako in kaj pa se že dogovorimo do naslednje nedelje.
Uporabniški avatar
 Laufer
#137901
bobr napisal/-a:Playboy zajčico po 35km? :lol:


Bom zadovoljen že z kakšno TF dobro vilo, ki mi bo dajala moralno podporo in kakšno okrepčilo. Upam, da se ne bomo borili za preživetje :roll: .
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#137907
Predvsem pa moramo zvedet kaj nudi organizator. Kje okrepčevalnice, kaj bo na njih. In kakšna "podpora" je dovoljena. Sam se mislim držati pravil, če so. Včeraj sem si kupil tudi pas. Stari je odslužil v Radencih.
Uporabniški avatar
 Laufer
#137911
:roll: , čevapov s kajmakom na 35 km sigurno ne bo, pri akreditaciji pa so mi rekli, da mi tudi zajčice ne bodo zagotovili. :lol:
 spela*
#137914
Bomo po svojih najboljših močeh opravljali dolžnosti dobrih vil in vilincev TF. :wink:
Ste se pozanimali, če bo možno del proge teči z vami? Najbrž ne?
Boste povedali, kje računate, da vam bo moralna in druga podpora najbolj prav prišla.
Uporabniški avatar
 Laufer
#137919
Vas bomo kar na bicikle dal, saj mislimo tak tempo vžgat, da se bo za nami kar kadilo :lol: .
Kako boš pa pri teku vse tisto tovorla kar bomo pripravili :?:
Priročen roštilj, sixpack al pa dva, en hektoliter vode, cocacolo za finiš, vrečo gelov in dva al pa 3 hobuke raznih praškov, fotoaparat, videokamero, navijaške pripomočke, transparent NE STE TOLK VLEČT, :TF) , bunny opremo, ...
Takle suport je pravi podvig :!:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA